Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
ned 22. 06. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba l...
Kino Urania [19....
CineStar Osijek ...
Smotra folklora ...
pon 23. 06. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba l...
Kino Urania [19....
CineStar Osijek ...
U ponedjeljak po...
uto 24. 06. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba l...
Kino Urania [19....
CineStar Osijek ...
U ponedjeljak po...
sri 25. 06. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba l...
Kino Urania [19....
CineStar Osijek ...
U ponedjeljak po...
čet 26. 06. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba l...
OSCANS - Festiva...
U ponedjeljak po...
pet 27. 06. 2025.
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba l...
OSCANS - Festiva...
24. Moto susreti...
Drito iz Osijeka...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Čepinu će tijekom Adventa biti otvorena kućica Djeda Mraza.

Ove se godine pokazao veliki interes za kućicu, pa su svi termini za ovu godinu popunjeni!

Dok vatrica u kaminu tiho pucketa, poslušajte ovu toplu priču...

Postoji (da, zaista ) jedan dobrodušni djedica koji je obišao svijet ne zna mu se broj puta, a na njegovim putovanjima iz nebeskih visina oku je zapelo jedno čarobno mjesto... Pričinjavalo mu se poput oaze mašte usred pustinje. To se mjesto zove Vrtna bajka, a u njoj obitavaju i vile i vilenjaci. Pa odluči djedica, već drugu godinu za redom, spustiti se niz dimnjak bajkovite drvene kućice bake Eve i provesti u njoj cijeli advent kako bi se napunio potrebnom čarolijom do Božića.

No, za to su mu potrebna i sva dobra djeca!

Mama, tate, bake, djede, tetke, i svi koji su nekad bili djeca sigurno će se složiti da je u životu najljepše biti dijete. Koje se svemu raduje, koje vjeruje u bajke i čarolije, koje vjeruje i u nemoguće... I osjetit će ponovo taj dječji duh u sebi dok uz svoje najmilije opušteno uživaju uz pucketavu vatricu iz kamina, griju se uz kuhano vino, toplu čokoladu i čašicu toplog razgovora, usta punih domaćih kolačića Bake mraz. A njihova dječica za to vrijeme imaju najdražeg djedicu čitavih sat vremena samo za sebe i druženje u veseloj atmosferi. Svako dijete uz to dobije i simboličan poklon, a osobno se dogovara s Djedom Mrazom o svojim željama za Božić

I na samom kraju, djedica želi učiti djecu istinskom duhu Božića, nesebičnosti, darežljivosti i suosjećajnosti... Stoga svako dijete može donijeti Djeda Mrazu svoj skromni poklon, ali od srca - poneki slatkiš ili igračku s kojom se više ne igra. A djedica će sve te prikupljene poklone uoči Božića odnijeti djeci u SOS dječje selo Ladimirevci!

Ujedno ovom prilikom Djed Mraz vas želi zamoliti (a sigurno ste mu bar jednom u životu bili zahvalni za nešto ) da podijelite i preporučite ovaj događaj i tako pomognete širenju Božićne čarolije



 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Registrovana odgajivač...
Pomeranski špic,Pomera...
Tražim suradnike koji ...
Datum rođenja: 19. mar...

Najave u 24h

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:292

Registrirani online (): Nitko