Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
ned 18. 02. 2018.
HNK u Osijeku [1...
Kino Urania [15....
CineStar Osijek ...
Portoš časti bes...
Pansion komfor F...
pon 19. 02. 2018.
Udruga za podršk...
Kino Urania [15....
CineStar Osijek ...
HNK u Osijeku [1...
Caffe bar Pepper...
uto 20. 02. 2018.
Trg slobode: Međ...
Kino Urania [15....
CineStar Osijek ...
HNK u Osijeku [1...
Dječje kazalište...
sri 21. 02. 2018.
Kino Urania [15....
CineStar Osijek ...
HNK u Osijeku [1...
Dječje kazalište...
čet 22. 02. 2018.
Đakovo: Predstav...
lub 60+: Edukati...
Edunova: Besplat...
HNK u Osijeku [1...
Dječje kazalište...
pet 23. 02. 2018.
Odjel za matemat...
ISKRA waldorfska...
"Lukava udo...
HNK u Osijeku [1...
Dječje kazalište...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Uskrsni košarkaški turnir dječjih vrtića, održava se 17 godinu zaredom, dana 19. i 20. travnja 2017 godine u nastavno sportskoj dvorani Jug 2, u organizaciji KK Osječki sokol.

Manifestacija okuplja preko dvjesto djece, iz vrtića, njihovih odgajatelja, (teta), i isto toliko mama, tata, djeda, bake i svih ostalih koji zdušno navijaju i bodre svoje najmlađe na njihovim prvim natjecanjima.

Najbolji vrtići dobijaju prigodne nagrade (pehare, medalje), kao i najbolji pojedinci, a jednu od nagrada će uručiti gradonačelnik.

Ove godine sudjeluje 16 vrtića.
Srijeda, 19. travnja 2017.
O8,20 sati - DV KOSJENKA - DV JELENKO (pobjednik igra u četvrtak u 08,20)
08,40 sati - DV NEVIČICA - DV VEDRI DANI (pobjednik igra u četvrtak u 08,20))
09,00 sati - DV SUNČICA - DV PČELICA (pobjednik igra u četvrtak u 08,40)
09,20 sati - DV SJENČICA - DV LATICA (pobjednik igra u četvrtak u 08,40)
09,40 sati - DV JAGLENAC - DV BUBAMARA (pobjednik igra u četvrtak u 09,00)
10,00 sati - DV MAK - DV MASLAČAK (pobjednik igra u četvrtak u 09,00)
10,20 sati - DV STRIBOR - DV JABUKA (pobjednik igra u četvrtak u 09,20)
10,40 sati - DV KRIJESNICA - DV POTOČNICA (pobjednik igra u četvrtak u 09, 20)
Prva polufinalna utakmica na rasporedu je u četvrtak u 10,00 sati
Druga polufinalna utakmica na rasporedu je četvrtak u 10,20sati
Utakmica za 3 mjesto na rasporedu je četvrtak u 10,40 sati
FINALE - UTAKMICA ZA PRVAKA IGRA SE U 11,10 SATI

Nakon finalne utakmice slijedi dodjela medalja i pehara najboljim vrtićima kao i najboljem igraču/ici turnira


 Stranica prilagođena ispisu