Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
ned 20. 08. 2017.
Belomanastirsko ...
UNIKOM: Kako bes...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [17....
19. Špancirfest ...
pon 21. 08. 2017.
Belomanastirsko ...
UNIKOM: Kako bes...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [17....
19. Špancirfest ...
uto 22. 08. 2017.
Belomanastirsko ...
Gradski vrt: Akc...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [17....
19. Špancirfest ...
sri 23. 08. 2017.
Belomanastirsko ...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [17....
19. Špancirfest ...
čet 24. 08. 2017.
Belomanastirsko ...
Muzej Slavonije:...
Muzej likovnih u...
GreenRoom festiv...
19. Špancirfest ...
pet 25. 08. 2017.
Belomanastirsko ...
BIOS: Agro.Rocks...
Liberty Fest &am...
GreenRoom festiv...
19. Špancirfest ...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Osijek organizira 21. gradsko natjecanje Mladih Hrvatskog Crvenog križa. Natjecanje će se održati 11. ožujka 2017. godine (subota) u OŠ "Dobriša Cesarić", Osijek, Neretvanska 10. Prvoplasirane ekipe s ovog natjecanja predstavljaju Grad Osijek na višim razinama natjecanja, a već tradicionalno zauzimaju visoka mjesta na Državnom natjecanju.

Natjecanje je ekipno, a prijavljeno je 9 ekipa osnovnih i 6 ekipa srednjih škola s područja djelovanja osječkog Crvenog križa. Ekipe se natječu u dvije kategorije, podmladak (osnovna škola) i mladež (srednja škola). Na natjecanju se provjerava znanje o pokretu Crvenog križa te znanje i vještine pružanja prve pomoći.

Program:

8.50 sati - dolazak ekipa, doručak, izvlačenje rednog broja ekipe (zaporke ekipe),
9.30 sati - postrojavanje ekipa,
9.40 sati - otvorenje natjecanja,
10.00 sati - rješavanje zadanih pitanja (radilišta) - sudjeluju svi članovi ekipe;
11.30 sati - završetak obilaska radilišta ekipa mladeži (srednje škole),
12.15 sati - program za ekipe mladeži (srednje škole),
12.05 sati - završetak obilaska radilišta ekipa podmlatka (osnovne škole),
12.10 sati - druženje (karaoke, predstavljanje rada mladih osječkog Crvenog križa)
13.00 sati - proglašenje pobjedničke ekipe, drugog i trećeg mjesta, zatvaranje natjecanja.



 Stranica prilagođena ispisu