GPP Osijek: Prometovanje autobusnih i tramvajskih linija za blagdan Svih Svetih [2016.]
26.10.2016. 9:19
GPP d.o.o Osijek obavještava svoje korisnike o načinu prometovanja autobusnih i tramvajskih linija za blagdan Svih Svetih, pa je tako prijevoz organiziran kako sljedi:
1. PROMET TRAMVAJSKIH LINIJA:
Linija 1: ZELENO POLJE - VIŠNJEVAC - ZELENO POLJE
prometovati će:
- 01. studenog prema ustaljenim voznim redovima za SUBOTU.
Linija 2: BIKARA - MAČKAMAMA - KOLODVOR - TRG ANTE STARČEVIĆA - BIKARA
prometovati će:
- 01. studenog prema ustaljenim voznim redovima za RADNI DAN.
2. PROMET AUTOBUSNIH LINIJA:
- 01. studenog prema ustaljenim voznim redovima za SUBOTU.
Također, za 01. studeni uvode se i dodatni PRIVREMENI VOZNI REDOVI 34, 35 i 38 (umjesto VR 28 ), prema Centralnom i Donjogradskom groblju.
Vožnje na privremenim voznim redovima neće se naplaćivati!
- VOZNI RED 34 prometuje na relaciji: MIO - GAJEV TRG - CENTRALNO GROBLJE - MIO
Prvi polazak od MIO-a u 07,00 sati, i dalje svakih 60 min. do 18,00 sati.
Prvi polazak sa CENTRALNOG GROBLJA u 07,30 sati, i dalje svakih 60 min. do 18,30 sati.
- VOZNI RED 35 prometuje na relaciji: MAČKAMAMA - CENTRALNO GROBLJE -MAČKAMAMA
Prvi polazak sa MAČKAMAME u 06,50 sati, i dalje svakih 20 min. do 18,10 sati.
Prvi polazak sa CENTRALNOG GROBLJA u 07,00 sati, i dalje svakih 20 min. do 18,30 sati.
- VOZNI RED 38 prometuje na relaciji: JUG II - DONJOGRADSKO GROBLJE - JUG II
Prvi polazak sa JUGA II u 06,30 sati, i dalje svakih 30 min. do 18,20 sati.
Prvi polazak sa DONJOGRADSKOG GROBLJA u 06,45 sati, i dalje svakih 30 min. do 18,45 sati.
1. PROMET TRAMVAJSKIH LINIJA:
Linija 1: ZELENO POLJE - VIŠNJEVAC - ZELENO POLJE
prometovati će:
- 01. studenog prema ustaljenim voznim redovima za SUBOTU.
Linija 2: BIKARA - MAČKAMAMA - KOLODVOR - TRG ANTE STARČEVIĆA - BIKARA
prometovati će:
- 01. studenog prema ustaljenim voznim redovima za RADNI DAN.
2. PROMET AUTOBUSNIH LINIJA:
- 01. studenog prema ustaljenim voznim redovima za SUBOTU.
Također, za 01. studeni uvode se i dodatni PRIVREMENI VOZNI REDOVI 34, 35 i 38 (umjesto VR 28 ), prema Centralnom i Donjogradskom groblju.
Vožnje na privremenim voznim redovima neće se naplaćivati!
- VOZNI RED 34 prometuje na relaciji: MIO - GAJEV TRG - CENTRALNO GROBLJE - MIO
Prvi polazak od MIO-a u 07,00 sati, i dalje svakih 60 min. do 18,00 sati.
Prvi polazak sa CENTRALNOG GROBLJA u 07,30 sati, i dalje svakih 60 min. do 18,30 sati.
- VOZNI RED 35 prometuje na relaciji: MAČKAMAMA - CENTRALNO GROBLJE -MAČKAMAMA
Prvi polazak sa MAČKAMAME u 06,50 sati, i dalje svakih 20 min. do 18,10 sati.
Prvi polazak sa CENTRALNOG GROBLJA u 07,00 sati, i dalje svakih 20 min. do 18,30 sati.
- VOZNI RED 38 prometuje na relaciji: JUG II - DONJOGRADSKO GROBLJE - JUG II
Prvi polazak sa JUGA II u 06,30 sati, i dalje svakih 30 min. do 18,20 sati.
Prvi polazak sa DONJOGRADSKOG GROBLJA u 06,45 sati, i dalje svakih 30 min. do 18,45 sati.
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)