Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
sub 01. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Dječje kazalište...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
Club Oxygene: RE...
ned 02. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Dječje kazalište...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
GČ Gornji grad: ...
pon 03. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Doživite čarolij...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
DKolektiv: STEMp...
uto 04. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
GISKO: Predstavl...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
DKolektiv: STEMp...
sri 05. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Osijek u znaku i...
Kino Urania [29....
CineStar Osijek ...
DKolektiv: STEMp...
čet 06. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Nansen dijalog c...
ISKRA waldorfska...
DKolektiv: STEMp...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nakon dva uspješna Design Talksa, organiziraju i treći u obliku protfolio reviewa. U srijedu, 25. svibnja 2016., u 19 sati u Outside pozvani su svi koji žele pogledati radove dizajnera u lokalnoj zajednici i šire, prokomentirati ih i družiti se u opuštenom okružju Outsidea (Bastion). Show us yours and we’ll show you ours!

Glavni predavač je Ivica Horvat iz Plave tvornice koji će nam nešto više reći o tome što čini kvalitetan portfolio i kako izgleda proces zapošljavanja dizajnera, koje su vještine potrebne i ostale korisne informacije vezane uz taj proces. Plava tvornica upravo zapošljava jednog dizajnera tako da svakako dođite i poslušajte što će Ivica podijeliti s nama, možda se pronađete u njegovim riječima.

U okolnom prostoru ćemo projicirati radove dizajnera koji im se jave na designtalks[at]softwarecity[dot]hr i pošalju radove koje bi htjeli showcaseati drugima. Na taj način možete dobiti feedback na svoj rad od svih prisutnih kao i od par dizajnera koji će biti zaduženi za odgovore na sva preostala pitanja. Za sve koji nam pokažu na čemu su radili, imamo i pripremljena iznenađenja.

Ako vas još uvijek nisuuvjerili da trebate doći, reći će samo da će biti pića po akcijskim cijenama, dobre glazbe i slatkiša od Kraša i Karoline koji vjerno sponzoriraju evente.

Ne zaboravite potvrditi svoj dolazak na linku softwarecity.hr/event/design-talks-3/ i ako želite, pošaljite im par svojih radova na designtalks[at]softwarecity[dot]hr

Ciljana publika: svi zainteresirani
Oprema: nije potrebna



 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

– Na prodaju plavi i m...
Harmonika klavirna Wel...
Pomeranac Boo stenci n...
Na prodaju prikolica z...

Najave u 24h

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:162

Registrirani online (): Nitko