Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
sub 19. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [17....
ned 20. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [17....
pon 21. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [17....
uto 22. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [17....
sri 23. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [17....
čet 24. 07. 2025.
OLJK - Osječko l...
GISKO: Izložba s...
GISKO: Izložba t...
Kulturni centar ...
GISKO: 3D olovke...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Udruga za rad s mladima Breza u suradnji s Veleposlanstvo Japana u RH i Umjetničkom akademijom u Osijeku, organizira jedinstveni koncert japanskoga glazbenika - Keisho Ohno.

Riječ je o svjetski poznatom glazbeniku na tradicionalnom instrumentu shamisenu koji će nastupiti u subotu, 23. travnja 2016., u 13 sati u Svečanoj dvorani Umjetničke akademije u Osijeku.

Dođite i uživajte u nesvakidašnjem spoju tradicionalne japanske i suvremene glazbe kojom Ohno osigurava neprekidne izazove za novim i odvažnim glazbenim izričajima.

Ulaz je slobodan.




Keisho Ohno rođen je u Niigati u Japanu, a sviranje shamisena počeo je učiti u dobi od 8 godina. Godine 2006. sudjelovao je na festivalu SXSW (South by Southwest) u SAD-u, nakon čega je uslijedilo pet koncerata u New Yorku, Chicagu, Los Angelesu, Oaklandu i Austinu, gdje je njegova svirka naišla na opće odobravanje i uspjeh.

Glavni debi album bio je „Shami Spirits“ izdan 2007, nakon čega je uslijedio album „SAMURAI“ i početak turneje po Francuskoj. Godine 2009. Ohno je proveo na turneji po Francuskoj, Belgiji, Nizozemskoj i Luksemburgu. Tijekom 2011. njegovo prepoznavanje i popularnost u Europi dostiže vrhunac, što je te godine doprinijelo izdanju novog albuma „鴎 Kamome“ francuske diskografske kuće. Iste godine posjećuje čak 17 europskih gradova (Europska turneja) u Francuskoj, Njemačkoj, Češkoj i Irskoj. Koncert održan u Parizu u sklopu manifestacije JAPAN EXPO 2011 oduševio je više od 3000 gledatelja. Europska turneja nastavljena je i 2012. godine sa 17 nastupa u Francuskoj, Španjolskoj, Portugalu, Rumunjskoj, Alžiru i Luksemburgu.

Godine 2013. Ohno izdaje novi album pod nazivom „SPARK“ i nastupa na šest pozornica u Francuskoj, Italiji, Njemačkoj, Poljskoj i Švedskoj, te u Saudijskoj Arabiji. Nastupio je i na TICAD konferenciji (Tokyo International Conference on African Development) koja je održana u Etiopiji, a 2014. u Brazilu, nakon čega slijedi nastup na pozornici OECD konferencije (Organization for Economic Co-operation and Development) u Parizu.



 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Izdajem 2 apartmana po...
Prodajem štence toy pu...
Imamo mužjake i muške ...
Nasa odgajivacnica se ...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:344

Registrirani online (): Nitko