Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pet 07. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Osječki Vodovod ...
DKolektiv: STEMp...
Dječje kazalište...
Simpozij zdravst...
sub 08. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Dvorana Yoga hom...
Moda, održivost ...
Jesen kakvu još ...
U Portanovu stiž...
ned 09. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
Provjerite koje ...
Kino Urania: Sta...
pon 10. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
DOKKICA slavi 15...
Galerija Kazamat...
uto 11. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
DOKKICA slavi 15...
Dječje kazalište...
15. dani austrij...
Kino Urania: Kom...
sri 12. 11. 2025.
GISKO: Mjesec hr...
DOKKICA slavi 15...
Dječje kazalište...
15. dani austrij...
Koncertna dvoran...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Saznajte što Vas ovaj tjedan očekuje u Viniti:

Utorak, 15. travnja 2014.
"Bookclub"

U utorak u vinoteci je još jedan sastanak grupe "Za vino i knjige", a ovaj put se raspravlja o Uvjeravanju autorice Jane Austen s početkom u 20:00 sati, ulaz slobodan.

Srijeda, 16. travnja 2014.
"Slavonska i podunavska bijela vina"

Prezentacija i degustacija slavonskih i podunavskuh bijelih vina, vinarija KRAUTHAKER, ADŽIĆ, ILOČKI PODRUMI, EDUTSKI VINOGRADI, KOLAR, APOSTOL i PP ORAHOVICA. Osim graševina i traminaca kušati ćemo pinot sivi, chardonnnay, rajnski rizling. Početak je u 20:00 sati. Cijena ulaznice je 50 kn koja je ujedno i kupon za kupovinu vina prezentiranih vinarija. Prezentaciju će voditi naš sommelier Damir Zrno, ing.

Četvrtak, 17. travnja 2014.
"Promocija vina vinarije Trs - Ilok"

Prezentacija i degustacija vina vinarije Trs (Bošnjak-Faletar) iz Iloka. Uz graševinu s položaja DEKAN, kušati ćemo graševinu REKTOR kao i ostala vina: roze Franka, traminac, frankovka, cabernet franc... Početak je u 20:00 sati. Cijena ulaznice je 50 kn koja je ujedno i kupon za kupovinu vina vinarije TRS. Prezentaciju će voditi suvlasnik, glavni enolog vinarije i neokrunjeni kralj graševine Zlatko Bošnjak, dipl.ing.agr.

Petak i subota, 18. i 19. travnja 2014.
"Taste&buy"

U petak i subotu tijekom cijelog dana u suradnji sa 8 vinarija* iz svih regija Hrvatske organiziramo gratis kušanje različita vina iz naše bogate ponude te odaberite vino za Uskršnje blagdane.

Napomena: Svoje mjesto možete rezervirati na e-mail info[at]vinoteka-vinita[dot]hr, tel. 031/28 34 34 ili osobno u prostorijama vinoteke Vinita.

U suradnji sa 8 vinarija iz svih regija Hrvatske, preko 25 različitih etiketa je na akciji od 20 - 40 %. Akcija traje do isteka zaliha.



[Sponzorirani članak]


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Stolarska rucna presa ...
Prelepa medvedasta ste...
Razriješite misterij s...
Štenci havanskog bišon...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:227

Registrirani online (): Nitko