OTOS: Predavanje o trčanju
25.02.2014. 13:30

Predavanje će se održati u prostorijama OTOS d.o.o., Vukovarska 1, s početkom u 18:00 sati.
Predavanje će objediniti teme: Rekrativno trčanje u funkciji zdravlja i da li ste spremni istrčati svoj prvi polumaraton ili utrku građana od 5 km.
Cilj je da vam prezentiraju rekreativno trčanje na takav način da što širi krug ljudi može shvatiti da to nije bauk, već da se trčanjem može mnogo učiniti za sebe, svoje zdravlje, raspoloženje i odnos prema obitelji i ljudima koji nas okružuju. Na jednostavan vas način žele upoznati sa svim činjenicama vezanim uz trčanje, odgovoriti vam na pitanje zašto trčati, dati objašnjenje o osnovama tehnike trčanja, te vas upoznati sa izborom adekvatne odjeće i obuće.
Predavanje je otvorenog tipa i mogu doći svi zainteresirani. Predavač je ultramaratonac Elvir Rakipović, dipl. oec. i viši sportski trener, te voditelj Ferivi Škole trčanja.

Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)