Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
sri 03. 09. 2025.
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Plesni klub &quo...
Kino Urania [28....
čet 04. 09. 2025.
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Plesni klub &quo...
CineStar Osijek ...
pet 05. 09. 2025.
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Plesni klub &quo...
CineStar Osijek ...
sub 06. 09. 2025.
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Plesni klub &quo...
CineStar Osijek ...
ned 07. 09. 2025.
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Plesni klub &quo...
CineStar Osijek ...
pon 08. 09. 2025.
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Pučko otvoreno u...
Plesni klub &quo...
CineStar Osijek ...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[10.02.2014.] Povodom 7. Tjedna psihologije u Hrvatskoj, od 17 – 23. veljače, pozivaju vas na javna predavanja koja će održati u brojnim gradovima. Psihologija je mlada znanost koja intrigira mnoge umove. Zanimljiva je mladima i starima. Pruža uvide u zakutke ljudskog uma i ponašanja. Međutim, isto tako postoje brojne zablude i mitovi o psihologiji. Predavanjem "Istražite svijet psihologije" nastojat će, na pristupačan način, razjasniti brojna područja psihologije i razbiti neutemeljene, a uvriježene, mitove. Neka od pitanja koja ćemo rasvijetliti su "Što je to psihologija?", "Što rade psiholozi?", "Jesu li psiholozi samo za l(j)ude?", "Koja je razlika između psihologa i psihijatra?" "Koriste li ljudi samo 10% mozga?" te mnoga druga.

Kroz praktične i svakodnevne primjere prikazat ćemo na koje sve načine psiholog može pomoći. Tjedan psihologije prvi put je organiziran 2008. godine u sklopu obilježavanja 55. obljetnice Hrvatskog psihološkog društva. Javnost je prepoznala veliki entuzijazam i motivaciju brojnih psihologa da psihologiju približi i predstavi zajednici te se od tada Tjedan psihologije održava svake godine. -

[klik za uvećanje]









[09.02.2014.] Odsjek za psihologiju Filozofskog fakulteta u Osijeku sa zadovoljstvom vas poziva na predavanja koja će se održati u sklopu 7. tjedna psihologije u Hrvatskoj. Predavanja će se održati u srijedu, 19. veljače 2014. u svečanoj dvorani Filozofskog fakulteta u Osijeku (L. Jägera 9, II kat).

S početkom u 11.00h - Ana Jakopec - Efekti (ne)usklađenosti organizacijske pravednosti i pravednosti rukovoditelja. Predavanje namijenjeno rukovoditeljima i psiholozima, ali i svima zainteresiranima (bodovat će se psiholozima u skladu s pravilnikom Hrvatske psihološke komore)

S početkom u 12:00h - Marija Milić - Razvoj autobiografskog pamćenja – što djeca misle da znaju o sebi? Predavanje namijenjeno školskim psiholozima, ali i svima zainteresiranima (bodovat će se psiholozima u skladu s pravilnikom Hrvatske psihološke komore)


Društvo psihologa Osijek u suorganizaciji raznih institucija (fakulteta, osnovnih i srednjih škola, udruga...) organiziralo je niz aktivnosti za građene povodom 7. Tjedna psihologije u Hrvatskoj. 7. Tjedan psihologije traje od ponedjeljka, 17. do nedjelje 23. veljače 2014. godine.

Program:


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Prodajem štenad Labrad...
Odgajivacnica Longclaw...
Pomeranac Boo stenci. ...
NA JEDNOM MJESTU PONUD...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:174

Registrirani online (): Nitko