Dokkica: Projekt "Naša božićna priča"
29.11.2011. 17:56

U Avenue Mallu u Galeriji lica kamapanje održavat će se radionica izrade velike 3D božićne čestitke, u periodu od 03. do 06. prosinca 2011. godione, od 17 do 20 h. U radionici će djeca imati priliku oslikavati kuglice od kartona koje će krasiti veliku božićnu jelku, čarapice koje će krasiti kamin, poklončiće i slike koje će postati dio scenografije ove jedinstvene božićne čestitke velike čak 5 m x 2 m. U stvaranju najveće 3D božićne čestitke Hrvatske male Osječane očekuje ugodna zabava uz najljepše božićne pjesme i vesele animatore Dječje osječke kreativne kućice.
Posljednjega dana radionice, 06. prosinca Dokkica je pripremila i superzabavno natjecanje za djecu One minute challenge, a sve one koje zanimaju božićne svijeće, unikatne čestitke, vijenci, kutijice i ostali ukrasi koji su nastali u Dokkici, moći će ih pogledati na izložbeno-prodajnom štandu Dokkice u nedjelju, 04. prosinca.
U periodu od 01. do 23. prosinca, ponedjeljkom i četvrtkom od 16:30 do 18:30 h, u Dokkici će se održavati kuharska radionica za djecu u kojoj će učiti pripremati tradicionalna božićna jela i kolače.
Zaintersirani mogu prijaviti svoju djecu za sudjelovanje u kuharskim radionicama na broj telefona: 031/272-818.
Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)