#5:
Autor:
DonQuijote
Postano:
21.12.2009. 22:17
bijah večeras u "trici", prvi puta nakon renoviranja, i ne da me ugodno iznanadilo uređenje, a pri tome prvenstveno mislim na zatvorenu terasu odozada, nego je jedan od najcool kafića u gradu, kakvog se ne bi postidila niti jedna metropola! cijene su za kunu-dvije veće nego drugdje, ali ugodan ambijent to opravdava. također, imaju i solidan izbor cuge. ne sjećam se kad sam zadnji puta u ponudi nekog osječkog kafa vidio tullamore dew, a ni jack daniels single barrel nije baš čest, da ne spominjem desetak konjaka, solidan izbor piva... nije sve sjajno, slabi su s vinima (dobar, ali mali izbor) i čajevima (mada imaju zanimljivije čajeve nego drugdje, samo također mali izbor). trebali bi možda zaposliti koktel majstora i ubaciti u ponudu koktele, s obzirom da imaju sve likere i žestu koji im za to trebaju. btw, kaf je pas friendly.
|