Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:

#76:   Autor: chiara Post Postano: 07.10.2006. 18:56

Bila sam tamo jednom, nedugo nakon sto se otvorio.... i stvarno bila sam iznenadjena kako je uredjeno, ono sve po zapadnom standardu.... a sto se tice ljudi.... kako ono bi "inteligentna i urbana sredina".... na ja.... po mom misljenju su se tamo okupljali uglavnom neki pseudo-bogatuncici, ono tipo... biti i biti vidjen... valjda su trazili neki dokaz da su kao elita iliti pitaj Boga sta....
ali zalosno je da narodnjaci polako preuzimaju sve lokale (bar mi se tako cini po prici).... ne kuzim sto se desilo..... bit ce da sam staromodna baba, koja jos uvijek slusa r`n`b i dobru staru domacu (s tim sto narodnjake ne podrazumjevam pod "domace") glazbu....

#77:  Re: Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club Autor: _Jimmy_ Post Postano: 11.10.2006. 8:39

hebiga ..... i ja sam se razočarao kad sam čuo da narodnjaci deru ... ali otovrila se tufna .... jee

#78:   Autor: Yonna Post Postano: 13.10.2006. 13:04

Hummin je napisao/la: ›
MA te narodnjake nitko ne sluša...Mislim tko to još sluša Mr. Green



.................na žalost, ima još puno ljudi koji ih slušaju.
sama činjenica da se sada stvara red ispred Q-a , a ostala mjesta su prazna govori u prilog tome.ja neću biti u redu za narodnjake ... cini se da i necu biti nigdje u redu jer rijetka su mjesta gdje nema narodnjaka a jos rjeda gdje ima reda za neku drugu vrsu glazbe

#79:   Autor: chiara Post Postano: 13.10.2006. 19:15

Yonna je napisao/la: ›
Hummin je napisao/la: ›
MA te narodnjake nitko ne sluša...Mislim tko to još sluša Mr. Green



.................na žalost, ima još puno ljudi koji ih slušaju.
sama činjenica da se sada stvara red ispred Q-a , a ostala mjesta su prazna govori u prilog tome.ja neću biti u redu za narodnjake ... cini se da i necu biti nigdje u redu jer rijetka su mjesta gdje nema narodnjaka a jos rjeda gdje ima reda za neku drugu vrsu glazbe


mislim da je on to ironicno mislio....

#80:   Autor: Bojo Post Postano: 26.12.2011. 15:38

ma daj...mojne me....pa kak sad to....thaeote...

#81:   Autor: tux Post Postano: 26.12.2011. 17:39

Q-CLUB narodnjački? To su laži i obmane,tko širi dezinformacije?

#82:   Autor: Frost Post Postano: 26.12.2011. 17:55

tux je napisao/la: ›
Q-CLUB narodnjački? To su laži i obmane,tko širi dezinformacije?

Sve je to partijska propaganda!

#83:   Autor: angeloti Post Postano: 03.01.2012. 14:03

Super, bar ću se imat gdje naplesati!

#84:   Autor: R3nchi Post Postano: 30.01.2012. 14:13

angeloti je napisao/la: ›
Super, bar ću se imat gdje naplesati!


Nisam dugo sma bio al bogu hvala ko voli urbano ima barku...
A za sve ovo drugo je Q, i ostali..Tufna mi je bila uvjek samo produzeni big ben i s ekipom i s mjuzom.. A kju je pun jer je pun curica i to je to.,..Onda mi svi pohotni psi idemo tamo pokupit nesto pijano i....
Osijek031.com » Nightlife » Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::