Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Prijateljski sex Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:

#76:   Autor: trauma_os Post Postano: 16.05.2011. 20:22

Ian_McKaye je napisao/la: ›
a i guzice su im predlakave za mećanje!


Šta fali dlakavim guzicama, meni su baš seksi Mr. Green Mr. Green


Zadnja promjena: trauma_os; 26.08.2012. 13:00; ukupno mijenjano 1 put.

#77:   Autor: Coca Cola Post Postano: 16.05.2011. 20:28

trauma_os je napisao/la: ›
Ian_McKaye je napisao/la: ›
a i guzice su im predlakave za mećanje!


Šta fali dlakavim guzicama, meni su baš seksi Mr. Green Mr. Green


Ontopic.. imala nekoliko puta ovaj zadnji se još dobro drži a svi prethodni kako počeli tako i završili
Ontopic ti trebas na traumu! Neznam koji frajer voli lezbu koja bi se kresnula a da joj ne udje a masta o magarecom penisu Smile

#78:   Autor: trauma_os Post Postano: 16.05.2011. 20:33

Coca Cola je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la: ›
Ian_McKaye je napisao/la: ›
a i guzice su im predlakave za mećanje!


Šta fali dlakavim guzicama, meni su baš seksi Mr. Green Mr. Green


Ontopic.. imala nekoliko puta ovaj zadnji se još dobro drži a svi prethodni kako počeli tako i završili
Ontopic ti trebas na traumu! Neznam koji frajer voli lezbu koja bi se kresnula a da joj ne udje a masta o magarecom penisu Smile


Zaboravio si da živim u celibatu osijek031.com smile

#79:   Autor: R3nchi Post Postano: 17.05.2011. 11:17

Anait je napisao/la: ›



Hmmm ja sam imo ne znam ljubavnicu mada nije ni to... Ugl upoznali se po 7 put, i odnos nam se svodio na cisti sex.. Znaci nema mazenja, veze i sl. a tu se s vremenom razvilo bilo i prijateljstvo.. Tako da smo od neceg dosli na fuck buuddy's... Al sam ja skuzio da ja ne mogu tako funkcionirat.. predugo sam bio u vezama da nemam nekog na emocionalnoj bazi i fale mi te gluposti iz veze maznje paznje i sranja Very Happy .. Al mi je tih 5 mj bilo do jaja.. Pozz osijek031.com smile Slatkoguzoj!! osijek031.com smile

#80:   Autor: prcko001 Post Postano: 17.05.2011. 20:53

osijek031.com smile pa postoje i cure biseksualne opredjeljenosti to ti je kada voli i muske i zenske (u slučaju da prvi put čuješ) tako da ima cure koje se vole lizati i da im uđe
trauma_os je napisao/la: ›
Coca Cola je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la: ›
Ian_McKaye je napisao/la: ›
a i guzice su im predlakave za mećanje!


Šta fali dlakavim guzicama, meni su baš seksi Mr. Green Mr. Green


Ontopic.. imala nekoliko puta ovaj zadnji se još dobro drži a svi prethodni kako počeli tako i završili
Ontopic ti trebas na traumu! Neznam koji frajer voli lezbu koja bi se kresnula a da joj ne udje a masta o magarecom penisu Smile


Zaboravio si da živim u celibatu osijek031.com smile

#81:   Autor: trauma_os Post Postano: 17.05.2011. 21:05

prcko001 je napisao/la: ›
osijek031.com smile pa postoje i cure biseksualne opredjeljenosti to ti je kada voli i muske i zenske (u slučaju da prvi put čuješ) tako da ima cure koje se vole lizati i da im uđe
trauma_os je napisao/la: ›
Coca Cola je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la: ›
Ian_McKaye je napisao/la: ›
a i guzice su im predlakave za mećanje!


Šta fali dlakavim guzicama, meni su baš seksi Mr. Green Mr. Green

Ontopic ti trebas na traumu! Neznam koji frajer voli lezbu koja bi se kresnula a da joj ne udje a masta o magarecom penisu Smile


Zaboravio si da živim u celibatu osijek031.com smile



Odakle vama uopće zaključak da se ja jebem sa ženama ?


Zadnja promjena: trauma_os; 26.08.2012. 13:01; ukupno mijenjano 1 put.

#82:   Autor: cuki Post Postano: 17.05.2011. 22:58

sramota vas bila,gdje je zakazao krscanski odgoj.seksa nema prije braka,a ovo............oprosti im boze ne znaju sto cine

#83:   Autor: prcko001 Post Postano: 18.05.2011. 5:49

Like it! :]
cuki je napisao/la: ›
sramota vas bila,gdje je zakazao krscanski odgoj.seksa nema prije braka,a ovo............oprosti im boze ne znaju sto cine

#84:   Autor: dani_os Post Postano: 26.08.2012. 12:38

nicoll je napisao/la: ›
Prijateljski sex?
Naravno da postoji...ne mora uvijek
završiti zaljubljivanjem.
Ali je bitan način doziranja, ne moš konstantno visit s nekim i očekivat da neće biti zaljubljivanja..

Svi ste odjednom silno romantični i radite to samo iz ljubavi...moš mislit.


da, čudo jedno kako odjednom svi se seksaju iz ljubavi samo
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Prijateljski sex Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::