Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Mobiteli » Želja (Desire) - Kako nas vara Tele2? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: simo031 Post Postano: 28.02.2011. 15:33

Frost je napisao/la: ›
Paaaaaa..... dobro?

Ako ti je toliki problem što si kupio telefon misleć' da je potpuno metalan, mislim da bi ga trebao moći vratiti i dobiti novce nazad jer su prodavali uređaj s netočnom reklamom.

Iako ne vidim zašto bi to napravio, mob je prva liga Very Happy


Da uređaj je prva liga, nema govora. No, kao što sam gore već xy puta naveo, nisam se bunio zbog kvalitete uređaja, nego zbog obmanjivanja kupaca od strane Tele 2 davanjem lažnim informacijama na svom webu. Ja sam na neki način već moralni pobjednik u ovom sporu, jer gospoda iz Tele 2 su promjenila podatke na svom webu (vezano za opis uređaja).

#47:   Autor: MissTake Post Postano: 28.02.2011. 16:50

ajd prestani koristi najmanju veličinu slova, dovoljno je da staviš kosa slova , a ne da gubim vid čitajući komentare

#48:   Autor: simo031 Post Postano: 28.02.2011. 17:34

MissTake je napisao/la: ›
ajd prestani koristi najmanju veličinu slova, dovoljno je da staviš kosa slova , a ne da gubim vid čitajući komentare

ajd može (ako ne zaboravim)

#49:   Autor: tayllor Post Postano: 01.03.2011. 16:21

simo031 je napisao/la: ›
U međuvremenu sam pronašao još dokaza da se radi o prevari. Pokušao sam svoj uređaj registrirati na službeni HTC stranicama u želji da dobijem besplatne melodije i teme za uređaj. Tamo ne prepoznaju serijski broj mog uređaj.



Nakon toga sam kontaktirao HTC servis u Hrvatskoj. Oni su mi tražili takozvani IMEI broj mog uređaja. Kad sam im ga izdiktirao, oni su rekli da je također neispravan, te da ne pripada HTC uređaju, jer ima jednu znamenku viška . IMEI mog uređaja kupljenog kod Tele 2 ima 16 znamenki, a IMEI mora imati 15 znamenki.




Nije mi ovo baš jasno. Jel na ovoj slici tvoj IMEI ili si to stavio za primjer - ovaj IMEI na slici ima 15 znamenki, pa ne kontam?

#50:   Autor: simo031 Post Postano: 01.03.2011. 16:25

tayllor je napisao/la: ›
Nije mi ovo baš jasno. Jel na ovoj slici tvoj IMEI ili si to stavio za primjer - ovaj IMEI na slici ima 15 znamenki, pa ne kontam?

Ajd' molim te prolistaj malo unazad po temi, sve piše. Mrsko mi se sad ponavljat.

#51:   Autor: zeros Post Postano: 01.03.2011. 17:56

Jako mi je drago da je netko napisao svoje iskustvo s Tele 2, jerbo sam taman razmišljao o prelasku kod njih na pretplatu i kupnju novog mobitela. Nakon svega ovog pročitanog, definitivno odustajem od toga.

#52:   Autor: Frost Post Postano: 01.03.2011. 18:04

zeros je napisao/la: ›
Jako mi je drago da je netko napisao svoje iskustvo s Tele 2, jerbo sam taman razmišljao o prelasku kod njih na pretplatu i kupnju novog mobitela. Nakon svega ovog pročitanog, definitivno odustajem od toga.

E a vidiš, ja kod njih na pretplati već 3 godine, i stvarno ne mogu ništa loše reći. Imam Knockout 100 (49 lipa prema svim mobilnim mrežama, 29 lipa poruke, 100kb 10 lipa), uz zvanje, poruke, mobilni internet rijetko kad prebacim tih 100 kn mjesečno.

#53:   Autor: simo031 Post Postano: 01.03.2011. 19:00

zeros je napisao/la: ›
Jako mi je drago da je netko napisao svoje iskustvo s Tele 2, jerbo sam taman razmišljao o prelasku kod njih na pretplatu i kupnju novog mobitela. Nakon svega ovog pročitanog, definitivno odustajem od toga.

Sve gore napisano nema veze sa kvalitetom njihove usluge, nego sa aljkavošću u ažuriranja podataka na vlastitoj web stranici. Po tko zna koji put ponavljam; Reklamirali su jedno , a prodavali drugo.
Po meni su oni su i dalje br. 1 u regiji, ako ih usporedimo sa ostalim davateljima takvih usluga. A ti čini što ti je volja.

#54:   Autor: fear of the dark Post Postano: 01.03.2011. 19:34

Ja sam više od 4 godine na pretplati na Tele 2 i nemam apsolutno niti jednu zamjerku.....
i ne pada mi napamet mijenjati operatera jer mi je uistinu povoljno.......obzirom koliko su znali biti računi kod drugih operatera.....

#55:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 01.03.2011. 20:11

Nemaju svi modeli AMOLED,a i da imaju - citljivost na suncu je losha. To je cinjenica.
Kako god,modeli bez amoleda imaju malo vishe pixela po jedinici povrshine i time finiji prikaz fontova.
Osijek031.com » Mobiteli » Želja (Desire) - Kako nas vara Tele2? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::