Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kakav penis je idealan? [anketa] Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5  Sljedeća  :| |:
Poll :: Kakav penis je idealan

a) dugačak
9%
 9%  [ 4 ]
b) debel
18%
 18%  [ 8 ]
c) oboje
41%
 41%  [ 18 ]
d) skoro pa i nije bitno
9%
 9%  [ 4 ]
e) bitna je predigra
20%
 20%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 43



#46:   Autor: MissTake Post Postano: 13.11.2010. 14:05

jebeš svinju koja bira napoj !!!!!!!!

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#47:   Autor: Minhen Post Postano: 25.11.2010. 2:17

fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): › E lega...pa mogao si pitati i kakva vagina je idealna pa da se i dečki mogu raspisati........ Smile


vlazna???

#48:   Autor: Minhen Post Postano: 25.11.2010. 2:26

fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): ›
trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: ›
Ovisi u koju svrhu treba biti upotrjebljen …


ima samo jednu svrhu Smile

Za pišanje? Smile


aaa...svi znaju za sta sluzi sigurno ne za promjesat salatu...

#49:   Autor: fear of the dark Post Postano: 25.11.2010. 10:01

Minhen je napisao/la (Pogledaj post): ›
fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): › E lega...pa mogao si pitati i kakva vagina je idealna pa da se i dečki mogu raspisati........ Smile


vlazna???


Brate mili....ti očito nisi nikad čuo za zahebanciju........no eto hvala na pojašnjenju nećemo više živjeti u zabludi.....

drugo.......neznam ja što ti sa svojim radiš...probaj izmjiešati salatu pa javi jel ide......

#50:   Autor: Popaj031 Post Postano: 25.11.2010. 10:20

prcko001 je napisao/la (Pogledaj post): › zanima me npr i zašto je napravljhen eifellov toranj kada nema svrhu i da ne nabrajam


Kao "ukras" za vrijeme obilježavanja 100 godišnjice Francuske revolucije... Pa se svidio ljudima i ostao stajati i nakon predviđenog mu vremena.

Inače debilna tema... Ali zanimljivo je čitati vaše komentare Laughing Cool

Panem et circenses!

#51:   Autor: Minhen Post Postano: 26.11.2010. 2:51

fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Minhen je napisao/la (Pogledaj post): ›
fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): › E lega...pa mogao si pitati i kakva vagina je idealna pa da se i dečki mogu raspisati........ Smile


vlazna???


Brate mili....ti očito nisi nikad čuo za zahebanciju........no eto hvala na pojašnjenju nećemo više živjeti u zabludi.....

drugo.......neznam ja što ti sa svojim radiš...probaj izmjiešati salatu pa javi jel ide......


Sele moja...koju salatu da probam promjesati vocnu ili od povrca.
Ljubi te mama.

#52:   Autor: mali stipa Post Postano: 26.11.2010. 18:27

......ovaj lijevo je izbačen iz jaslica zbog seksualnog uznemiravanja teta...podaci po potrebi......

#53:   Autor: Ingo Post Postano: 26.11.2010. 23:32

nakon dugog istrazivanja, brainstorminga ... dosao sam do zakljucka da je ovaj idealan Shocked

#54:   Autor: Sleepwalker Post Postano: 27.11.2010. 0:13

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › nakon dugog istrazivanja, brainstorminga ... dosao sam do zakljucka da je ovaj idealan Shocked


Shocked

#55:   Autor: 123456 Post Postano: 27.11.2010. 0:13

meni je moj najbolji kada nemam drugi Smile

#56:   Autor: alom Post Postano: 27.11.2010. 22:05

Kome najbolji? Meni je moja "mrcina" od 7 cm priuštila jako puno užitka i baš ga volim. Ne brine me što tko o njemu misli. Osim toga ,nikad me ni jedna nije pitala:"...joj jel ti bila prevelika,...jesam li dosta vlažna,...oprosti malo sam pišnila,...smetaju li ti dlake,... imam li dosta sisa za tvoj ukus,...visi li mi guzica malo previše,...?" bla, bla bla. Od pećine na ovamo se zna da žensko spolovilo pokreće svijet, a ovaj mi post liči na dječiju igru u vrtiću "A vidi moga!"

#57:   Autor: telal_os Post Postano: 14.12.2010. 18:04

alom je napisao/la: ›
Kome najbolji? Meni je moja "mrcina" od 7 cm priuštila jako puno užitka i baš ga volim. Ne brine me što tko o njemu misli. Osim toga ,nikad me ni jedna nije pitala:"...joj jel ti bila prevelika,...jesam li dosta vlažna,...oprosti malo sam pišnila,...smetaju li ti dlake,... imam li dosta sisa za tvoj ukus,...visi li mi guzica malo previše,...?" bla, bla bla. Od pećine na ovamo se zna da žensko spolovilo pokreće svijet, a ovaj mi post liči na dječiju igru u vrtiću "A vidi moga!"

Legedarno !!!!!!

#58:   Autor: Frost Post Postano: 14.12.2010. 21:25

alom je napisao/la: ›
Kome najbolji? Meni je moja "mrcina" od 7 cm priuštila jako puno užitka i baš ga volim. Ne brine me što tko o njemu misli. Osim toga ,nikad me ni jedna nije pitala:"...joj jel ti bila prevelika,...jesam li dosta vlažna,...oprosti malo sam pišnila,...smetaju li ti dlake,... imam li dosta sisa za tvoj ukus,...visi li mi guzica malo previše,...?" bla, bla bla. Od pećine na ovamo se zna da žensko spolovilo pokreće svijet, a ovaj mi post liči na dječiju igru u vrtiću "A vidi moga!"

Kapa dolje Very Happy

#59:  Re: Kakav penis je idealan? [anketa] Autor: francika Post Postano: 11.11.2011. 19:25

Nedavno je netko rekao da su muškarci seksiste, pa kakva je ovo tema?

I zašto žene koje vole toples ne idu na nudističku plažu nego s dotičnim mlataraju u svim smjerovima?

#60:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 24.11.2011. 15:50

alom je napisao/la: ›
Kome najbolji? Meni je moja "mrcina" od 7 cm priuštila jako puno užitka i baš ga volim. Ne brine me što tko o njemu misli. Osim toga ,nikad me ni jedna nije pitala:"...joj jel ti bila prevelika,...jesam li dosta vlažna,...oprosti malo sam pišnila,...smetaju li ti dlake,... imam li dosta sisa za tvoj ukus,...visi li mi guzica malo previše,...?" bla, bla bla. Od pećine na ovamo se zna da žensko spolovilo pokreće svijet, a ovaj mi post liči na dječiju igru u vrtiću "A vidi moga!"
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kakav penis je idealan? [anketa] Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::