Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Chemtrails - Kakvi divni oblaci Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: zen031 Post Postano: 10.06.2011. 9:05

Ne znam za ekipu kojoj je ovo smiješno, ali kad NEOZNAČENI avion leti iznad nekog područja tako da napravi MREŽU (znači - leti u jednom smjeru pa se vrati u drugom, pa onda u trećem koji ova dva sijeće pod kutom od 45 stupnjeva i tako nekoliki puta), meni je to barem sumnjivo.

Jel ima nekakva analiza zraka nakon tih tragova? Povišena količina nekih elemenata bi se morala očitati.

#47:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 10.06.2011. 9:48

zen031 je napisao/la: ›
Ne znam za ekipu kojoj je ovo smiješno, ali kad NEOZNAČENI avion leti iznad nekog područja tako da napravi MREŽU (znači - leti u jednom smjeru pa se vrati u drugom, pa onda u trećem koji ova dva sijeće pod kutom od 45 stupnjeva i tako nekoliki puta), meni je to barem sumnjivo.


Puno neoznačenih zrakoplova radi upravo ovo, no ne kako bi napravili mrežu jet trailova zanimljivu teoretičarima zavjera, već nadzirali zračni prostor i pratili bežične komunikacije.
Vi zbilja mislite da bi netko potrošio milijarde novaca i uspio to držati tajnom među par tisuća ljudi koji rade na održavanju/pilotiranju tih zrakoplova, a sve sa ciljem - da pobije ljude?!
Kad se na ovom svijetu troše pare za nešto, očekuje se višestruki povrat sredstava, ne istrebljenje tržišta.

#48:   Autor: zen031 Post Postano: 10.06.2011. 9:53

Vjerujem da su tako i Nijemci govorili u prošlom stoljeću i čudili se uopće ideji da bi netko mogao milijune ljudi potrpati u logore s ciljem da ih pobije.

Zato ove "chemtrailse" ostavljam kao mogućnost i pitam postoji li analiza zraka, što bi odagnalo ili potvrdilo sve sumnje.

A upravo o povratu novca bi se moglo raditi ako se spojevima iz chemtrailsa želi postići ne istrebljenje nego masovno oboljenje "tržišta" pa se onda pojavljuju farmaceutske kompanije i dižu masnu lovu. Dakle, ne istrebljenje, nego oboljenje treba uzeti kao mogući cilj.

#49:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 10.06.2011. 9:57

zen031 je napisao/la: ›
Zato ove "chemtrailse" ostavljam kao mogućnost i pitam postoji li analiza zraka, što bi odagnalo ili potvrdilo sve sumnje.


Naravno da ne postoji ozbiljna analiza. A kad pogledaš analize teoretičara zavjera (primjer slučaja zastave na mjesecu) - sve su redom bullshit.

#50:   Autor: zen031 Post Postano: 10.06.2011. 9:59

Jesi ti tražio negdje na netu možda? Ako nisi, onda bolje reci da ne znaš.

Stvarno mi se ne da raspravljati, ona diskusija oko Pape me ubila. Zanima me samo jel netko naišao na podatke o analizi zraka, budući da vidim da ovdje ima ljudi koji tvrde da su se ovim pozabavili.

#51:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 10.06.2011. 10:06

zen031 je napisao/la: ›
Jesi ti tražio negdje na netu možda? Ako nisi, onda bolje reci da ne znaš.


Kako rekoh, nisam našao rezultate OZBILJNE analize.
Ostalih imaš koliko ti srce želi, za svakoga ponešto. Wink

#52:  Re: Chemtrails - Kakvi divni oblaci Autor: root Post Postano: 10.06.2011. 17:46

Chemtrail(1)

Chemtrail(2)

Chemtrail(3)

#53:  Re: Chemtrails - Kakvi divni oblaci Autor: Stella1989 Post Postano: 25.06.2011. 14:24

Slučajno naletjela na ovo, pa koga zanima, nek pročita... [objavljeno 2009.]

Klik

#54:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 26.06.2011. 11:15

Sad je i nanotehnologija zla... Ajmo, pobornici debilnih teorija, nazad u kameno doba! Internet ce biti mrvicu bolji bez vas.

#55:   Autor: zen031 Post Postano: 26.06.2011. 11:24

Bazuka, moram priznati da nisam ovakav komentar od tebe očekivao. Nitko nije rekao da je nanotehnologija zla, nego se u članku govori o načinu na koji se može upotrijebiti, ili se već upotrebljava. Isto kao i atomska fuzija, moguće ju je koristiti i na pozitivan, ali i na negativan način.

Što se pak tiče "debilnih teorija", citirati ću Thomasa Jeffersona: "Single acts of tyranny may be ascribed to the accidental opinion of the day; but a series of oppressions, begun at a distinguished period, and pursued unalterably through every change of ministers (adminstrators) too plainly proves a deliberate, systematic plan of reducing us to slavery." Jednostavno rečeno, u slučaju prevelikog broja povezanih "slučajnosti" više se ne radi o slučajnosti.

#56:   Autor: root Post Postano: 27.06.2011. 19:00

@zen031 pusti ih neka vjeruju u što god žele ,nemoj se previše raspravljati ne vrijedi oni jednostavno misle da smo mi zabrijali na teoriju zavjere ili da smo u krajnjem slučaju ludi.

bazooka_joe ipak zna pravu istinu i sve je ovo jako dobro proučio te istražio pa je zato donio takvo mišljenje da smo mi svi debili jer vjerujemo u debilnu teoriju.Zanima me samo kako može biti toliko siguran da je to sve laž odakle mu ta sigurnost ? možda on nešto zna što mi ne znamo ,ali neka bude kako on kaže vrijeme će pokazati svoje možda smo zaista nasjeli na priču.

http://www.rense.com/general82/chemit.htm

#57:   Autor: chaknoris Post Postano: 27.06.2011. 20:58

root je napisao/la (Pogledaj post): › @zen031 pusti ih neka vjeruju u što god žele ,nemoj se previše raspravljati ne vrijedi oni jednostavno misle da smo mi zabrijali na teoriju zavjere ili da smo u krajnjem slučaju ludi.

bazooka_joe ipak zna pravu istinu i sve je ovo jako dobro proučio te istražio pa je zato donio takvo mišljenje da smo mi svi debili jer vjerujemo u debilnu teoriju.Zanima me samo kako može biti toliko siguran da je to sve laž odakle mu ta sigurnost ? možda on nešto zna što mi ne znamo ,ali neka bude kako on kaže vrijeme će pokazati svoje možda smo zaista nasjeli na priču.

http://www.rense.com/general82/chemit.htm


Ok, I'll buy it. Ali, idemo ozbiljno o ovome. Nema ironije i sarkazma.

Koliko sam površno pratio, tvoja se pisanja ovdje temelje na stvarima koje si našao na nekoliko stranica (galaksija, Project Camelot i Avalon, Icke, Rense, Biblioteca Pleyades...).
Niz teorija tamo je blago rečeno nepouzdan i previše nategnut. Ima i jako uvjeljivih i zanimljivih.

Metoda uzorkovanja u tvom linku mi nije jasna. Na koji je način uzeo uzorke zraka i koliko je to pouzdano? Jasno mi je što je čovjek napisao, ali nije previše logično. No, koje su referentne vrijednosti? S kojim je gradovima to uspoređivao, godišnjim dobima, prosječnim vrijednostima za Phoenix u to doba godine? Koliko je sve varijabli uključeno u to? Koliko puta ponavljana mjerenja? Koje sve tvornice i industrija postoje u Phoenixu? Koliki je njihov utjecaj na okoliš?

Kolika su mjerenja nakon što "obični" zrakoplov (Boeing, Airbus) prođe istim područjem (zapravo,bilo kojim područjem) ?

Povezivanja određenih teških metala s navedenim bolestima je (pristojno rečeno) jako, jako diskutabilno.

Meni osobno najzanimljivije pitanje Smile. Kako misliš da bi loše i priručno sklepani uređaj po dvojbenim nacrtima Wilhelma Reicha mogao pomoći tu? (Čisto da naglasim da sam puno čitao o Reichu i komentare drugih i njegova djela.) Tu bih molio detaljan odgovor, bez copy paste i floskula. Hvala.

#58:   Autor: PEGY Post Postano: 29.06.2011. 21:42

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=142932

#59:  Re: Chemtrails - Kakvi divni oblaci Autor: root Post Postano: 31.07.2011. 19:40



#60:  Re: Chemtrails - Kakvi divni oblaci Autor: root Post Postano: 18.07.2013. 9:31

POGLEDAJTE SVE DJELOVE OVOG PREDAVANJA !!!!!






Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Chemtrails - Kakvi divni oblaci Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::