Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Drugi pokušaj Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: Frost Post Postano: 10.11.2009. 1:58

žena je napisao/la: › slazem se s ovim u potpunosti. ne vjerujem vise u nove pokusaje s istom osobom, jednom kraj, zauvijek kraj, jer nista se nece promjeniti ako do sada nije islo. pogledaj kako nakon svake kise dode sunce...

A šta ako ste se morali rastat jer je on, recimo, dobio posao u gradu 2000 kilometara dalje? Ili mogućnost da ostvari neku životnu priliku...

Jel i onda zauvijek kraj?

#47:   Autor: žena Post Postano: 10.11.2009. 1:59

Frost je napisao/la: ›
žena je napisao/la: › slazem se s ovim u potpunosti. ne vjerujem vise u nove pokusaje s istom osobom, jednom kraj, zauvijek kraj, jer nista se nece promjeniti ako do sada nije islo. pogledaj kako nakon svake kise dode sunce...

A šta ako ste se morali rastat jer je on, recimo, dobio posao u gradu 2000 kilometara dalje? Ili mogućnost da ostvari neku životnu priliku...

Jel i onda zauvijek kraj?


pa zast su onda prekidala. postoji veza na daljinu

#48:   Autor: Frost Post Postano: 10.11.2009. 2:34

Svaka tebi čast ako misliš da je to tako lako i jednostavno održati...

#49:   Autor: Mother Earth Post Postano: 10.11.2009. 9:27

Baš. Svi odma pretpostavLjaju da je prekid bio zato što je neko nekog prevario iL povrijedio na neki ružni način.. Eto, ja sam u "drugom pokušaju" i sve je u najboLjem redu i nitko nas ne može zamisLit razdvojene.. i moja Legica isto, baš zbog tog razLoga što je Frost gore naveo, prvo su prekiniLi, a sad ona živi tamo s njim.

#50:   Autor: žena Post Postano: 10.11.2009. 11:41

Frost je napisao/la: ›
Svaka tebi čast ako misliš da je to tako lako i jednostavno održati...


ja sam trenutno u vezi na daljinu i ne vidim razlog zasto bi prekidala, a ta osoba se kuci vraca tek za 5 god i ja mislim da je vrijedan da ga cekam

#51:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.11.2009. 21:17

žena je napisao/la: ›
Frost je napisao/la: ›
Svaka tebi čast ako misliš da je to tako lako i jednostavno održati...


ja sam trenutno u vezi na daljinu i ne vidim razlog zasto bi prekidala, a ta osoba se kuci vraca tek za 5 god i ja mislim da je vrijedan da ga cekam

I sigurna si da on tako misli?

#52:   Autor: žena Post Postano: 11.11.2009. 16:01

nake_rado je napisao/la: ›
žena je napisao/la: ›
Frost je napisao/la: ›
Svaka tebi čast ako misliš da je to tako lako i jednostavno održati...


ja sam trenutno u vezi na daljinu i ne vidim razlog zasto bi prekidala, a ta osoba se kuci vraca tek za 5 god i ja mislim da je vrijedan da ga cekam

I sigurna si da on tako misli?


da

#53:   Autor: nake_rado Post Postano: 11.11.2009. 19:14

žena je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
žena je napisao/la: ›
Frost je napisao/la: ›
Svaka tebi čast ako misliš da je to tako lako i jednostavno održati...


ja sam trenutno u vezi na daljinu i ne vidim razlog zasto bi prekidala, a ta osoba se kuci vraca tek za 5 god i ja mislim da je vrijedan da ga cekam

I sigurna si da on tako misli?


da

Sretno vama bilo, želim bit pozvan na dernek kad se rodi mali.

#54:  Re: Drugi pokušaj Autor: 1step2far Post Postano: 11.11.2009. 19:40

Moja je veza trajala tri godine i istrpila udaljenost od tri države, iako kilometraža nije bila prevelika. Ovdje je bilo pitanje tko se više trudio održati tu vezu. To sam bila ja, i umorila sam se.

#55:   Autor: žena Post Postano: 11.11.2009. 21:48

1step2far je napisao/la: ›
Moja je veza trajala tri godine i istrpila udaljenost od tri države, iako kilometraža nije bila prevelika. Ovdje je bilo pitanje tko se više trudio održati tu vezu. To sam bila ja, i umorila sam se.


e to je problem ako se trude obje osobe jednako. sad smo skrenili s teme

#56:   Autor: Elena_Os Post Postano: 12.11.2009. 0:53

Ma nema od toga sreće...ako je došlo do prevare, znači da nije nešto štimalo i ranije...samo očito manjak hrabrosti za napraviti rez...

Imam prilike vidjeti kako se ponaša osoba koja je bila prevarena i koja je još uvijek u vezi sa partnerom..konstantno promatranje svih osoba koje se nalaze u blizini partnera, kopanje po mobitelu, kontroliranje pozivima, sačekivanjem nakon radnog vremena i još niz situacija..i zapitaš se kada je, ta granica između razuma i ludila, nestala..jer to nije ljubav, to je opsesija protkana strahom od samoće...

#57:  Re: Drugi pokušaj Autor: bondgirl Post Postano: 12.11.2009. 19:46

Nedavno sam čitala neku studiju na temu nevjere u kojoj stručnjaci tvrde da udana žena u prosjeku 7 puta pokuša napustiti muža koji ju vara dok se ne dogodi ona konačna odluka...i sama sam pokušavala izaći iz takvog odnosa x puta dok se nije dogodio onaj čuveni KLIK u glavi nakon kojeg mi je sve bilo jasno i više me nitko nije mogau uvjeriti u suprotno.
Ista ta studija uspoređuje ostanak s partnerom koji vara sa tzv. stockholmskim sindromom u kojemu se žrtve otmice emotivno vežu za osobu koja ih je otela,a ovdje se emotivno i mentalno vežu za osobu koja im svejsno i namjerno nanosi bol. zanimljiva analogija...

#58:   Autor: six Post Postano: 01.12.2009. 12:47

bondgirl je napisao/la: ›
Nedavno sam čitala neku studiju na temu nevjere u kojoj stručnjaci tvrde da udana žena u prosjeku 7 puta pokuša napustiti muža koji ju vara dok se ne dogodi ona konačna odluka...i sama sam pokušavala izaći iz takvog odnosa x puta dok se nije dogodio onaj čuveni KLIK u glavi nakon kojeg mi je sve bilo jasno i više me nitko nije mogau uvjeriti u suprotno.
Ista ta studija uspoređuje ostanak s partnerom koji vara sa tzv. stockholmskim sindromom u kojemu se žrtve otmice emotivno vežu za osobu koja ih je otela,a ovdje se emotivno i mentalno vežu za osobu koja im svejsno i namjerno nanosi bol. zanimljiva analogija...
a obratno,šta kažu studije kad žena vara?

#59:  Re: Drugi pokušaj Autor: bondgirl Post Postano: 01.12.2009. 12:51

Mislim da nije bilo gogora o tome u članku,valjda su išli onom logikom da su žene emotivnije od muškaraca,što je čista glupost jer vjerujem da preljub i takav način izdaje jednako bole svaku normalnu osobu,neovisno o spolu

#60:   Autor: R3nchi Post Postano: 03.06.2011. 10:28

bondgirl je napisao/la: ›
Kakva su vaša iskustva? Hvala svima


Veza je kao ne znam, kad jednom umre nema vise tu ZOMBIIFIKACIJE, barem po meni..Mozda jednom sam sebi uskocim u usta a onda idem u politiku!
Very Happy
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Drugi pokušaj Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::