Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Jeste li za ili protiv ulaska Hrvatske u NATO? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:
Poll :: Jeste li za ulazak Hrvatske u NATO?

Da
32%
 32%  [ 60 ]
Ne
49%
 49%  [ 92 ]
Ne znam/Svejedno mi je
18%
 18%  [ 34 ]
Ukupno glasova : 186



#46:   Autor: Ingo Post Postano: 17.04.2008. 13:36

mislim da smo premali da bi mogli opstati sami.

mislim da smo premali s obzirom kakve 'zasluge' sami sebi pripisujemo.

broj stanovnika u RH je na razini jednog srednjeg grada u USA ... a nas predsjednik i premijer pod sobom imaju manje dusa nego jedan gradonacelnik.

dakle, sitni smo, nismo bas toliko bitni ... i mislim da je proslo vrijeme nesvrstanih i svastarenja.

nato je jedini moguci i pravi izbor.

i dok smo se kleli u bratstvo i jedinstvo mislili smo da rata ne moze biti ... a dosao je od onih od kojih smo se najmanje nadali i u cije smo se bratstvo i jedinstvo kleli.

dakle, rata moze biti, sada i uvijek ...

i hrvatska nikada nece slati stotine tisuca vojnika u medjunarodne akcije ... i oni koji budu isli, ici ce vjerovatno na dobrovoljnoj bazi.

u rh je vojska profesionalna vojska koja prima placu za to sto radi.

#47:   Autor: dario__os Post Postano: 19.04.2008. 11:37

Osobno sam za pristup Hrvatske u Nato savez jer donosi vise prednosti nego nedostataka, sto se tice aviona i ratne opreme vidi se da neinformirani ljudi o tome pricaju koje se ne razumju i ne trebaju se tada mjesati, slanje vojnika na neku "bojisnicu" pa oni su vojnici izabrali su to zvanje nitko tebe ne sili da budes profesionalni vojnik i to spada u rizik posla sto utjece na placu, dnevnicu, benificirani radani staz, povlastice....

#48:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 21.04.2008. 6:22

dario__os je napisao/la: ›
Osobno sam za pristup Hrvatske u Nato savez jer donosi vise prednosti nego nedostataka, sto se tice aviona i ratne opreme vidi se da neinformirani ljudi o tome pricaju koje se ne razumju i ne trebaju se tada mjesati, slanje vojnika na neku "bojisnicu" pa oni su vojnici izabrali su to zvanje nitko tebe ne sili da budes profesionalni vojnik i to spada u rizik posla sto utjece na placu, dnevnicu, benificirani radani staz, povlastice....


A jes' nam reko...

#49:   Autor: Circa Post Postano: 04.06.2008. 23:22

Ajmo brate, nova anketa...
Kontam da je u nekoliko mjeseci svoj glas dao svatko tko je htio...

#50:   Autor: Loona Post Postano: 07.06.2008. 15:58

Potpisujem..

#51:   Autor: DonQuijote Post Postano: 07.06.2008. 17:21

Circa je napisao/la: ›
Ajmo brate, nova anketa...
Kontam da je u nekoliko mjeseci svoj glas dao svatko tko je htio...
Loona je napisao/la: ›
Potpisujem..

Anketa: Jeste li za novu anketu?

#52:   Autor: Leon Post Postano: 07.06.2008. 18:28

[Anketa] EURO 2008 i Hrvatska reprezentacija
Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Jeste li za ili protiv ulaska Hrvatske u NATO? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::