Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Zenska dilema (ginekolog, Osijek) Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 18, [19], 20, 21  Sljedeća  :| |:

#271:  Re: Zenska dilema (ginekolog, Osijek) Autor: legica21 Post Postano: 18.12.2012. 15:58

martina90 je napisao/la (Pogledaj post): › upisala bih se kod te doktorice galić, ali sam studentica pa ne znam da li je problem što mi prebivalište nije u Osijeku? I nemam nikakav karton jer sam dosad kod različitih privatnika bila pa ne znam šta mi treba pa ako mi možete pomoći.


Nije problem, treba ti samo zdravstvena.

#272:   Autor: romana23_ Post Postano: 05.02.2013. 9:19

Pozdrav! Zvala sam dr. Galić, i dogovorila pregled. Jel koja od vas bila kod nje? Kakva su iskustva, i zaboravila sam pitat gdje se nalazi ? hvala na odgovorima

#273:   Autor: Jaz Post Postano: 05.02.2013. 9:30

romana23_ je napisao/la: ›
Pozdrav! Zvala sam dr. Galić, i dogovorila pregled. Jel koja od vas bila kod nje? Kakva su iskustva, i zaboravila sam pitat gdje se nalazi ? hvala na odgovorima

Pozdrav! Imaš u prethodnim postovima i adresu i radno vrijeme i poneki komentar. Ja sam ju samo upoznala i dobila nekakve uputnice, pa ću tek za nekih 2 tjedna vidjeti kakva je ovako, što se tiče pregleda, odgovaranja na eventualna pitanja i sl.
Prvi dojam je da je vrlo simpatična, pristupačna i draga. A meni je to bitno jer je moja prošla ginekologinja bila kao zombi Rolling Eyes Valjda će i u ostalom ispuniti očekivanja. Cool

#274:   Autor: romana23_ Post Postano: 05.02.2013. 10:30

Jaz je napisao/la: ›
romana23_ je napisao/la: ›
Pozdrav! Zvala sam dr. Galić, i dogovorila pregled. Jel koja od vas bila kod nje? Kakva su iskustva, i zaboravila sam pitat gdje se nalazi ? hvala na odgovorima

Pozdrav! Imaš u prethodnim postovima i adresu i radno vrijeme i poneki komentar. Ja sam ju samo upoznala i dobila nekakve uputnice, pa ću tek za nekih 2 tjedna vidjeti kakva je ovako, što se tiče pregleda, odgovaranja na eventualna pitanja i sl.
Prvi dojam je da je vrlo simpatična, pristupačna i draga. A meni je to bitno jer je moja prošla ginekologinja bila kao zombi Rolling Eyes Valjda će i u ostalom ispuniti očekivanja. Cool
Jaz je napisao/la: ›
romana23_ je napisao/la: ›
Pozdrav! Zvala sam dr. Galić, i dogovorila pregled. Jel koja od vas bila kod nje? Kakva su iskustva, i zaboravila sam pitat gdje se nalazi ? hvala na odgovorima

Pozdrav! Imaš u prethodnim postovima i adresu i radno vrijeme i poneki komentar. Ja sam ju samo upoznala i dobila nekakve uputnice, pa ću tek za nekih 2 tjedna vidjeti kakva je ovako, što se tiče pregleda, odgovaranja na eventualna pitanja i sl.
Prvi dojam je da je vrlo simpatična, pristupačna i draga. A meni je to bitno jer je moja prošla ginekologinja bila kao zombi Rolling Eyes Valjda će i u ostalom ispuniti očekivanja. Cool
Jaz je napisao/la: ›
romana23_ je napisao/la: ›
Pozdrav! Zvala sam dr. Galić, i dogovorila pregled. Jel koja od vas bila kod nje? Kakva su iskustva, i zaboravila sam pitat gdje se nalazi ? hvala na odgovorima

Pozdrav! Imaš u prethodnim postovima i adresu i radno vrijeme i poneki komentar. Ja sam ju samo upoznala i dobila nekakve uputnice, pa ću tek za nekih 2 tjedna vidjeti kakva je ovako, što se tiče pregleda, odgovaranja na eventualna pitanja i sl.
Prvi dojam je da je vrlo simpatična, pristupačna i draga. A meni je to bitno jer je moja prošla ginekologinja bila kao zombi Rolling Eyes Valjda će i u ostalom ispuniti očekivanja. Cool


Ja sam naručena za 3 tjedna..pa ako ti nije problem javi iskustva... Smile

#275:  Re: Zenska dilema (ginekolog, Osijek) Autor: poly Post Postano: 18.03.2013. 16:21

pozdrav!zanima me kod kojeg privatnog ginekologa u Osijeku mogu otići,nije bitno da li je m ili ž samo da imate dobre preporuke

#276:   Autor: Jaz Post Postano: 18.03.2013. 20:24

romana23_ je napisao/la: ›
Ja sam naručena za 3 tjedna..pa ako ti nije problem javi iskustva... Smile


Sorry na nejavljanju, smetnuh s uma...uglavnom, jako sam zadovoljna zasad. Žena je smirena, ljubazna, pri pregledu temeljita; dopustila je mom suprugu da vidi ultrazvuk bebe i oboma nam sve lijepo objasnila i pokazala - gdje se što nalazi, koja kost, koji organ itd.... Općenito je nježna i obzirna, za razliku od moje prošle ginićke koja je totalno bila nježna k'o traktor i onda se još izderivala na mene jer se nisam mogla odmah opustiti pri ultrazvuku...Nadam se da će i do i tijekom porođaja biti tako krasna Wink

#277:   Autor: -nella- Post Postano: 05.04.2013. 11:40

poly je napisao/la: ›
pozdrav!zanima me kod kojeg privatnog ginekologa u Osijeku mogu otići,nije bitno da li je m ili ž samo da imate dobre preporuke


Odeš u Sunce (ako već nisi negdje bila kod privatnika)

Ja sam prezadovoljna, samo što košta...

#278:   Autor: lozinka123 Post Postano: 22.04.2013. 16:50

Ima koga ovdje? Samo da pitam, ta doktorica Galić je preko HZZO, ne plaća se pregled?

#279:   Autor: Jaz Post Postano: 22.04.2013. 17:07

Ma ne plaća se ništa Smile

#280:   Autor: lozinka123 Post Postano: 22.04.2013. 17:39

Jaz je napisao/la: ›
Ma ne plaća se ništa Smile


Hvala, nisam znala jel preko HZZO ili privatnik. Smile

#281:   Autor: lollitaxx Post Postano: 28.07.2013. 15:10

Ekipa, ukoliko mi je zakazala dosadašnja zaštita pri seksualnom odnosu, i trebam nabaviti pilulu za dan poslije, mogu li se bilo kojem ginekologu javiti za recept ukoliko je moj na godišnjem?

#282:   Autor: maybe-tomorrow Post Postano: 13.08.2013. 14:00

Koji ginekolog je u poliklinici Sunce? Telefonski se naručuje?

#283:   Autor: AnneBoleyn Post Postano: 17.08.2013. 22:29

dr. Matković!!

#284:   Autor: iriko Post Postano: 20.09.2013. 22:49

Bok, cure! Jel tko zna koji ginekolog radi sad u domu zdravlja Drava? Navodno doktorica Galić sad ne radi, ima malu bebu ili imat će, ne znam toćno.

#285:   Autor: Jaz Post Postano: 21.09.2013. 17:55

Dr. Jakobović
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Zenska dilema (ginekolog, Osijek) Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 18, [19], 20, 21  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 19 / 21.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::