Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Potraga za dobrim zubarom! Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 17, [18], 19, 20  Sljedeća  :| |:
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131



#256:   Autor: milo_moje Post Postano: 27.02.2013. 17:53

Kakvi su ovo bodovi na slici,čemu služe?
http://s22.postimage.org/9rxnw2oz5/Untitled_3.jpg

#257:   Autor: Jaz Post Postano: 27.02.2013. 21:06

Pa jel to ne bi trebao HZZO djelomično pokrivati? Meni moja za malu rupicu ništa ne naplati...recimo zadnji put kad sam bila, nisam ni znala da imam karijes.
tyler_durden je napisao/la: ›
Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › Bijela plomba 217 kn??! Shocked


Ako se redovito koriste četkica, pasta za zube, zubni konac i ako dvaput godišnje dođeš na redovnu kontrolu kod čika zube neće ti trebati nikakva plomba. Very Happy

A to što je u ovom postu rečeno možeš okačiti mačku o rep. Rolling Eyes Nije me kod nje bilo manje od godinu dana. Sa zadnjim dolaskom prije skoro godinu sve mi je riješila i rekla mi je samo da dođem na kontrolu, jel. Redovno prala zube, temeljito, dvaput dnevno, čistila zubnim koncem, pila dovoljno vode i sva ostala sranja i eto ti zla opet. Moja je teorija da se kod nekih ljudi karijesi događaju zbog previše kiseline u želucu koja onda isparava u usta i nagriza caklinu kolikogod ti trljao i prao i brinuo se za zubnu higijenu.... Shocked

#258:   Autor: xo Post Postano: 27.02.2013. 21:35

milo_moje je napisao/la: ›
Kakvi su ovo bodovi na slici,čemu služe?
http://s22.postimage.org/9rxnw2oz5/Untitled_3.jpg

E to ti ni ja ne znam, nisam pitao.

Slažem se ja s vama da treba brinuti o zubima pa ćeš manje novca stomatolozima i ostavljati ali neki imaju lošu kvalitetu zubi koliko god se brinuo.. jebiga.

I meni je puno to 217kn, štaš. Pričala je da su digli cijene zbog ne sjećam se čega a i oni ulaze u sustav fiskalizacije pa je i zbog toga otišlo gore sve.

Ali nevezano za cijenu sad, stomatologinja je odlična!

#259:   Autor: PEGY Post Postano: 27.02.2013. 21:56

Jaz je napisao/la: ›
Moja je teorija da se kod nekih ljudi karijesi događaju zbog previše kiseline u želucu koja onda isparava u usta i nagriza caklinu kolikogod ti trljao i prao i brinuo se za zubnu higijenu.... Shocked


eto, uvijek mogu nešto novo naučiti osijek031.com smile

#260:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 27.02.2013. 21:58

Dino8090 je napisao/la: ›
Ma sve je to ok, ali inace su bijele plombe 50-100 kn.


Eh, zbog toga kod nje i nije gužva kao kod drugih zubara.

#261:   Autor: silence Post Postano: 28.02.2013. 15:38

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma sve je to ok, ali inace su bijele plombe 50-100 kn.



do 300 kunića za bijelu plombu

#262:   Autor: xo Post Postano: 28.02.2013. 16:18

Eto vam na Very Happy

#263:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: artyom Post Postano: 24.03.2013. 19:58

Što se tiče preporuke za najboljeg stomatologa, također preporučam dr Dijanu Tomičić, izuzetno sam zadovoljan, iako se inače bojim zubara mogu reći da doktorica odlično radi svoj posao Smile

#264:  Re: Potraga za dobrim zubarom! Autor: gfosa Post Postano: 23.04.2013. 10:13

Molim iskustva s doktoricom Lidijom Prpić? Strucnost i kvaliteta? Koliko cesto narucuje? Moj sadasnji zubar narucuje jednom u dva mjeseca jer je kao guzva pa mi treba godinu dana za jedan zub... Molim preporuke, kritike... Hvala

#265:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 23.04.2013. 10:43

O njoj ne znam ništa, ali moj suprug ide kod dr Renate Smolčić na Jugu 2 i jako je zadovoljan, pa i ja razmišljam da se prebacim k njoj. Ne čeka dugo kad se naruči.

#266:   Autor: botton Post Postano: 15.05.2013. 17:49

zna li netko nesto o dr. koji je sada na zamjeni za dr. prpića? ja mu ne znam ni ime, niti kako radi, a trebala bih prednji zub sredjivati pa mi je bitno da to izgleda. ne bih bas voljela da si s*** prednji zub

#267:   Autor: jednom_pravnica Post Postano: 15.07.2013. 22:42

botton je napisao/la: ›
zna li netko nesto o dr. koji je sada na zamjeni za dr. prpića? ja mu ne znam ni ime, niti kako radi, a trebala bih prednji zub sredjivati pa mi je bitno da to izgleda. ne bih bas voljela da si s*** prednji zub


Ja sam se neki dan naručila za kontrolu i rekli su mi da je na zamjeni dr.Višnjica Mudrovčić.Zna li netko nešto o njoj? Taj dan je dr.Prpić bio u ordinaciji i radio je, ali to je kao bilo iznimno jer je na specijalizaciji u Zg. Mene je isto strah kako ta zamjena radi da mi ne bi nešto zeznula.Jedva čekam da se dr.Prpić vrati.

#268:   Autor: Jaz Post Postano: 15.07.2013. 23:22

To ti je jedna draga i simpatična stara gospođa, koju bih ja radije imala za baku nego zubaricu. Nažalost sam jednom kod nje završila i onda kad sam vidjela kako radi, morala sam čekati godinu dana da mi istekne ugovor s njom da mogu dalje. Uglavnom, toplo preporučam pričekati svog stomatologa.

#269:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 21.10.2013. 21:08

Može li mi netko napisati štogod o zubarici Jasni Cupec iz (mislim) Hutlerove ulice? Radi li preko HZZO?

Također znate li kako se zove zubarica koja je prije radila u Šečerani, a sada joj je ordinacija navodno Hutlerova/Krstova?

Nekakva vaša iskustva ili preporuke za obje, možda??

#270:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 22.10.2013. 15:41

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Može li mi netko napisati štogod o zubarici Jasni Cupec iz (mislim) Hutlerove ulice? Radi li preko HZZO?

Također znate li kako se zove zubarica koja je prije radila u Šečerani, a sada joj je ordinacija navodno Hutlerova/Krstova?

Nekakva vaša iskustva ili preporuke za obje, možda??

Zar nitko ništa ne zna? Sad
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Potraga za dobrim zubarom! Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 17, [18], 19, 20  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 18 / 20.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::