Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani) Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... , 16, [17], 18  Sljedeća  :| |:

#241:   Autor: simo031 Post Postano: 27.06.2013. 21:25

SrodnaDuša je napisao/la: ›
Kod kuće je ipak najbolje Smile

Potpis...

#242:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 27.06.2013. 22:34

SrodnaDuša je napisao/la: ›
Kod kuće je ipak najbolje Smile

I moj muž to kaže Smile

#243:   Autor: markonato Post Postano: 28.06.2013. 9:51

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
SrodnaDuša je napisao/la: ›
Kod kuće je ipak najbolje Smile

I moj muž to kaže Smile


A koju glazbu volite slušati dok jedete kod kuće?

Opet vas par napravi offtopic, u naslovu lijepo piše restorani, ali eto mora netko biti "duhovit".

#244:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.06.2013. 9:54

markonato je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
SrodnaDuša je napisao/la: ›
Kod kuće je ipak najbolje Smile

I moj muž to kaže Smile


A koju glazbu volite slušati dok jedete kod kuće?

Opet vas par napravi offtopic, u naslovu lijepo piše restorani, ali eto mora netko biti "duhovit".


neki ovdje pišu samo da bi natukli broj postova...

#245:   Autor: SrodnaDuša Post Postano: 28.06.2013. 22:11

markonato je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
SrodnaDuša je napisao/la: ›
Kod kuće je ipak najbolje Smile

I moj muž to kaže Smile


A koju glazbu volite slušati dok jedete kod kuće?

Opet vas par napravi offtopic, u naslovu lijepo piše restorani, ali eto mora netko biti "duhovit".


Ja inace obožavam dok jedem slušati http://www.youtube.com/watch?v=_dMWRT73GyQ

Evo baš sad uživam uz ovu glazbu dok jedem tortu Smile

#246:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.06.2013. 0:24

U restoranu "Green" u Srijemskoj ulici kod kružnog toka.

#247:  Re: Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani) Autor: Someone Post Postano: 12.03.2014. 15:52

Ekipa,
treba mi preporuka za neki restoran s dobrom klopom, nisam dugo bio u Osijeku pa nisam u toku Wink

#248:   Autor: wileda Post Postano: 13.03.2014. 7:49

Ovisi na šta ciljaš.Osobno: najbolji omjer kvalitete klasičnih jela,usluge i cijene-Rustika (imaju i pizzu,ali meni nije ok),a definitivno najbolja pizza u gradu-La Rosa.Super je hrana i u hotelu Osijek i cijene nisu strašne,ali tamo mi je nije opuštena atmosfera.Čobance,fiševe i dr. slavonske delicije baš ne ljubim,pa ne mogu ništa reći.Dobar tek

#249:   Autor: Pipac Post Postano: 13.03.2014. 10:45

Imaš Staru Magdu, onak su drugačiji, imaju variva i juhe, pokljukušu.. I tortilje su im super. A cijene su i više nego odlične!

#250:  Re: Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani) Autor: Ana031 Post Postano: 13.03.2014. 13:00

wileda je napisao/la: ›
Ovisi na šta ciljaš.Osobno: najbolji omjer kvalitete klasičnih jela,usluge i cijene-Rustika (imaju i pizzu,ali meni nije ok),a definitivno najbolja pizza u gradu-La Rosa.

Po mom mišljenju, Rustika ima najbolju pizzu u Osijeku. Čula sam da ljudi hvale La Rosu, ali mi se ne sviđa što je njihova pizza tanka i uopće nije bogata. A da ne spominjem da imaju čudno poimanje slavonske pizze (ne stavljaju sve što bi trebalo ići u tu vrstu pizze).

Pipac je napisao/la: ›
Imaš Staru Magdu, onak su drugačiji, imaju variva i juhe, pokljukušu.. I tortilje su im super. A cijene su i više nego odlične!

Stara Magda me skoro neće vidjeti. Unutra smrdi po WC-u, a veličine porcija im variraju. Nekad dobiješ skoro punu zdjelicu juhe, nekad upola manju.

Someone je napisao/la: ›
Ekipa,
treba mi preporuka za neki restoran s dobrom klopom, nisam dugo bio u Osijeku pa nisam u toku Wink

Lumière ima odličnu hranu, kod njih najviše volim naručiti fitness salatu s piletinom. Porcija košta 39 kn - zbilja je velika i fina. Smile

#251:  Re: Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani) Autor: Someone Post Postano: 14.03.2014. 9:52

Ekipa hvala na sugestijama. Mislim da će izbor pasti na neki roštilj. Što mi tu preporučate? Kakav je ovaj novi Corner, bio netko?

#252:  Re: Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani) Autor: Ana031 Post Postano: 14.03.2014. 16:28

Someone je napisao/la (Pogledaj post): › Ekipa hvala na sugestijama. Mislim da će izbor pasti na neki roštilj. Što mi tu preporučate? Kakav je ovaj novi Corner, bio netko?

Probala sam kod njih mesnu platu za 4 osobe, bila je stvarno jako fina. Dobiju se 2 velika pladnja s nekoliko vrsta mesa, umaka i povrća. Fotke su u nastavku...




#253:   Autor: milo_moje Post Postano: 15.03.2014. 22:23

Bez ikakve ljutnje, Ana031, ali jednostavno mrzim kad ljudi dođu u restoran i naslikavaju se i postavljaju slike na fejs ili slično, a smatram da je još veći debilizam kad napišeš lokaciju sa koje se javljaš na fejs.

#254:   Autor: Ana031 Post Postano: 15.03.2014. 23:52

milo_moje je napisao/la: ›
Bez ikakve ljutnje, Ana031, ali jednostavno mrzim kad ljudi dođu u restoran i naslikavaju se i postavljaju slike na fejs ili slično, a smatram da je još veći debilizam kad napišeš lokaciju sa koje se javljaš na fejs.

Za ovakve stvari postoji Foursquare. Možeš ostaviti komentar kakva je bila hrana ili usluga, preporučiti određeni restoran, kafić i sl., ali i pronaći nečija korisna (dobra ili loša) iskustva.

Često bude i fotki, što je po meni korisna stvar jer možeš nekome pomoći ako te pita za preporuku, kao na ovom forumu. Kad netko vidi fotku, može odmah vidjeti što ga čeka. Smile

#255:   Autor: russell Post Postano: 28.05.2014. 20:53

jel jeo netko u ovom outu(dio cornera valjda)? vidim da imaju roštilja pa me zanima kakvo je
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani) Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... , 16, [17], 18  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 17 / 18.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::