Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Žene za upravljačem! Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... , 13, [14], 15  Sljedeća  :| |:

#196:   Autor: 123456 Post Postano: 03.10.2012. 20:16

dani_os je napisao/la: ›
da si pametan, onda bi znao da ne pismeni ne mogu pisat po forumu


"nepismeni" se piše zajedno... od mene dosta Smile

#197:   Autor: dani_os Post Postano: 03.10.2012. 20:18

123456 je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la: ›
da si pametan, onda bi znao da ne pismeni ne mogu pisat po forumu


"nepismeni" se piše zajedno... od mene dosta Smile


ti si jako pametan, mora da si fakultet završio

#198:   Autor: dani_os Post Postano: 03.10.2012. 20:21

u nisam točku stavio na kraju, strašno. nepismen sam, šta ču sad? vidi ni veliko slovo na početku rečenice nikad ne stvaljam na forumima. hi.
sad sam u bedu, forumaš jedan je ustanovio da sam nepismen. pa šta ču sad? plakat ču

#199:   Autor: Boost Post Postano: 03.10.2012. 22:36

Lega...daj barem malo poradi na pravopisu...ne moraš imati završen fakultet, ali barem osnovnu školu...

#200:   Autor: dani_os Post Postano: 04.10.2012. 7:18

Boost je napisao/la: ›
Lega...daj barem malo poradi na pravopisu...ne moraš imati završen fakultet, ali barem osnovnu školu...


ak vam se ne svidjaju moji postovi, nemojte ih ćitat

#201:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 04.10.2012. 10:40

opEt sa Pr@v0pisom p0Činyemo...
e 5ad Da josh nadjeM 0nu sLikU sto kruži po famoznom fejsbuku o tome kako je mozk fascinantan organ i na koju se svi iscudavaju kako mogu procitati tekst (poruku) napisan drugacijim simbolima... po meni BIT je PORUKA koja se prenosi, ne kako je 0n4 N4opi5anA

#202:   Autor: dani_os Post Postano: 04.10.2012. 12:22

PsychoSoldier je napisao/la: ›
opEt sa Pr@v0pisom p0Činyemo...
e 5ad Da josh nadjeM 0nu sLikU sto kruži po famoznom fejsbuku o tome kako je mozk fascinantan organ i na koju se svi iscudavaju kako mogu procitati tekst (poruku) napisan drugacijim simbolima... po meni BIT je PORUKA koja se prenosi, ne kako je 0n4 N4opi5anA


potpisujem

#203:  Re: Žene za upravljačem! Autor: PsychoSoldier Post Postano: 04.10.2012. 14:23

ajd dao sam si i truda malo Smile
http://www.smilorama.com/img01/amazing-brain02.jpg

#204:   Autor: AnneBoleyn Post Postano: 18.08.2013. 13:48

Boost je napisao/la: ›
..kada se s Čepinske skreće lijevo u Industrijsku zonu..vozim bicikl čepinskom uz rub..


Ne znam da u Osijeku postoji Čepinska ulica (istina večinu vremena trenutno provodim u jednom drugom gradu, ali sam poprilično sigurna da ne postoji)! Osim ako ne misliš na onu koja već godinama nosi naziv Ulica sv. L. Bogdana Mandića!!!

Boost je napisao/la: › Da ne govorim o parkiranju...evo danas je žena kolege parkirala njegov auto u kanal...promašila je ćupriju...


Ovo me je moram priznati stvarno nasmijalo!

#205:   Autor: Boost Post Postano: 18.08.2013. 18:11

AnneBoleyn je napisao/la (Pogledaj post): ›
Boost je napisao/la: ›
..kada se s Čepinske skreće lijevo u Industrijsku zonu..vozim bicikl čepinskom uz rub..


Ne znam da u Osijeku postoji Čepinska ulica (istina večinu vremena trenutno provodim u jednom drugom gradu, ali sam poprilično sigurna da ne postoji)! Osim ako ne misliš na onu koja već godinama nosi naziv Ulica sv. L. Bogdana Mandića!!!

Boost je napisao/la: › Da ne govorim o parkiranju...evo danas je žena kolege parkirala njegov auto u kanal...promašila je ćupriju...


Ovo me je moram priznati stvarno nasmijalo!


Eto, ako budeš malo više vremena provodila u Osijeku, naučit ćeš da 90% Osječana govori "Čepinska" Wink

#206:   Autor: AnneBoleyn Post Postano: 18.08.2013. 18:17

Boost je napisao/la: ›
Eto, ako budeš malo više vremena provodila u Osijeku, naučit ćeš da 90% Osječana govori "Čepinska" Wink


Nažalost znam da velika večina koristi taj naziv (i moji roditelji su među njima, koje se također trudim svaki put ispraviti oko toga), ali to nije ispravan naziv.
To je za mene jedana od ulica u Osijeku koja ima ljepše ime Smile

#207:   Autor: Boost Post Postano: 18.08.2013. 18:40

AnneBoleyn je napisao/la (Pogledaj post): ›
Boost je napisao/la: ›
Eto, ako budeš malo više vremena provodila u Osijeku, naučit ćeš da 90% Osječana govori "Čepinska" Wink


Nažalost znam da velika večina koristi taj naziv (i moji roditelji su među njima, koje se također trudim svaki put ispraviti oko toga), ali to nije ispravan naziv.
To je za mene jedana od ulica u Osijeku koja ima ljepše ime Smile


Ha čuj, i večina s tvrdim č je pogrešno, ali ja te ja neću pokušati ispraviti Very Happy

#208:   Autor: AnneBoleyn Post Postano: 18.08.2013. 18:59

Boost je napisao/la: ›
Ha čuj, i večina s tvrdim č je pogrešno, ali ja te ja neću pokušati ispraviti Very Happy


Možda indikrektno, ali ipak jesi. I hvala na tome!! Volim ljude od kojih mogu učiti, čak i onda ako sam to već odavno trebala naučiti. Smile

#209:   Autor: Boost Post Postano: 18.08.2013. 19:59

A znam, zezam malo Wink
Nema na čemu. (doista) Very Happy

#210:   Autor: Boost Post Postano: 15.10.2013. 15:49

http://www.rtl.hr/tabloid/zabava/935468/je-li-moguce-da-ova-zena-ima-vozacku/

http://webcafe.net.hr/svastara/sud-donio-odluku-zene-su-losiji-vozaci-od-muskaraca

Šteta što ovakve stvari s parkiranjem i sličnim tupavim ponašanjem ne ulaze u statistiku Smile
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Žene za upravljačem! Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... , 13, [14], 15  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 14 / 15.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::