Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » cura s pivom Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 11, [12], 13, 14  Sljedeća  :| |:

#166:   Autor: MissTake Post Postano: 12.09.2009. 12:29

takva sam po cijelom tijelu

#167:   Autor: DARCHO Post Postano: 12.09.2009. 13:16

MissTake je napisao/la: ›



mislim da bi prvo slistio pivo,a onda nju RazzP

#168:   Autor: R3nchi Post Postano: 17.05.2011. 11:00

[quote="Curica"]
Zamina me sto frajer pomisli kad vidi zgodnu/prosjecnu curu s pol litre piva u subotu navecer u kaficu? Sto ako nateze iz boce?
vjerujem da su misljenja sarolika! da cujem!!!! Very Happy ili Shocked
[/quote..]

Meni je to odvratno..Opcenito mi pivo nije zensko pice, pivo mi je za baustelce...I onda kad vidim da cuga pivo i to pol litre.. Pogledam da nisam u mini teatru.. Smile

#169:   Autor: KittyCatIvy Post Postano: 31.05.2011. 12:11

..onda si vjerovatno vidio mene (u mini teatru) haha Very Happy

šta ja znam, smiješno mi je to. Razumijem da ako netko ima percepciju žene kao uglađenog nježnog cvijetka u haljinici, odmah spremnu za fotkanje (iako sam i takve vidjela da vuku ne pivsku bocu, nego bocu venusa) onda će mu biti apsolutno groteskno vidjeti da pije pivicu. No to što on ima takav doživljaj u skladu s onime na što se on loži, ne bi smjelo imati veze s odabirom jedne ženske osobe da uživa u tom piću. Ako si na cugici, u kafiću, za nekakvim ručkom, normalno je da ćeš piti iz čaše, to ti nekako ipak dođe kao bonton. Međutim ako si vani gore u Bastionu i donesu ti malenu bočicu i naplate ti 20 kn onda stvarno ne vidim u čemu je problem..

#170:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 31.05.2011. 12:55

Bešje gurdnu koja ponekad, a ponekad i češće od tog ne potegne vopi iz cebo... To nije prava žena...

#171:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 31.05.2011. 13:13

zašto ne

#172:   Autor: -nella- Post Postano: 31.05.2011. 13:51

Ja sam cura s pivom u ruci. I ustima. A pored pelin. U čaši, hahaha.

Kakve veze ima s mozgom tko što i kako pije, objasnite mi, mooolim vaaas, pogotovo vi kojima je cura s pivom odvratna, kako ste ograničeni. Jebe se meni tko će me kako gledat, ako ja sjedim u birtiji i pije mi se pivo, popit ću pivo, pa i iz boce ako treba.

#173:   Autor: castanea sativa Post Postano: 31.05.2011. 14:09

Đevojke s pivom su sex.

#174:   Autor: R3nchi Post Postano: 31.05.2011. 15:58

KittyCatIvy je napisao/la: ›
..onda si vjerovatno vidio mene (u mini teatru) haha Very Happy



Ma vidi ja sam malo specifican..Meni zena mora biti ZENSTVENA ne mislim tu na naslikavanje.. Nego ono da neka zenstvnost isijava iz nje.. Nemam ja nista protiv zena ni koje pivo piju, al mi je pivo ono muska baustelska cuga..Fck it ja ga ne pijem..Very Happy
Mozda zato..

Pss:Konobarim i nisui mi jednom rekle ne treba casa..
Al to je kao sto si rekla sve ovisi kakav te tip pice lozi..
Meni su sve te neke alternativke i rockerice anti sexy...
TAko da...
Neobazirite se na mene...A uostalom svako nesto voli..Imace bi se svi poubijali oko 3 zene i 3 lika...
Ne?

#175:   Autor: KittyCatIvy Post Postano: 31.05.2011. 17:10

Ma apsolutno te razumijem, to su u biti ti neki efekti koje određene radnje ostavljaju na nas. Ja nisam pušač ali mi je sexy kad dečko zapali iz nekog bizarnog razloga. A kod mene opet šminka naprosto ne prolazi..

Ne popiti hladno pivo u vrući dan i sparnu noć.. grijeh..

#176:   Autor: Boost Post Postano: 31.05.2011. 17:22

Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.

#177:   Autor: KittyCatIvy Post Postano: 31.05.2011. 17:43

'beš frajera koji me ne odvede na pivo pub. Very Happy

#178:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 31.05.2011. 17:48

KittyCatIvy je napisao/la: ›
'beš frajera koji me ne odvede na pivo pub. Very Happy
a sad još i u skupi pab...baš si izbirljiva...

#179:   Autor: kresostrah Post Postano: 31.05.2011. 17:48

Boost je napisao/la: ›
Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.


Slažem se sa boostom...napokon netko tko zna cijeniti prave vrijednosti zenskih osoba...Bravo !

#180:   Autor: R3nchi Post Postano: 31.05.2011. 17:59

Boost je napisao/la: ›
Ja sam valjda staromodan pa volim ženstvene žene koje nisu galamdžije, koje drže do sebe, koje ne koriste riječi "kurac, pička, mater ovo ono"(barem ne stalno), a kada curka nateže iz boce automatski imam dojam da dotična cura ima prethodno navedene osobine, što, dakako, ne mora biti istina, ali često jest.


W O R D !!
Osijek031.com » Ljubav, romantika » cura s pivom Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 11, [12], 13, 14  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 12 / 14.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::