Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Autoškole u Osijeku Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 11, [12], 13, 14  Sljedeća  :| |:

#166:   Autor: Boost Post Postano: 19.08.2011. 10:44

Dakle da citiram...

"Ukoliko ste mlađahna, zgođušna kandidatkinja, svakako izbjegavati AŠ Tornado. Jedan malo stariji instruktor, a mislim da je ujedno i vlasnik, je sexualno ugrožen, često dira kandidatkinje, konstantno aludira na sex te je vrlo neugodan."

Znači, odnosi se na starijeg instruktora koji je ujedno i vlasnik, dakle, nema generalizacije.
A istina je ta da si ti možda imala malo više sreće Pamela i da možda tebe nije dirao, niti ti slao smsove itd.
Prilično sam siguran da me moja legica nije lagala, a pokazalo se i da nije bila jedina kojoj je takvo ponašanje isntruktora neugodno.
Ne kažem, vjerojatno mnogim curama godi kad ih stariji muškarac mazi i dira, ali još uvijek postoje i one s nekim moralnim načelima.

#167:   Autor: -nella- Post Postano: 19.08.2011. 11:51

Sve riječi hvale od odjučerašnjih forumašica sa jednim jedinim postom. Rolling Eyes

Napišite ime i prezime dotičnog gospodina i gotovo.

I ne vidim kako može ovo nenaškoditi cijeloj autoškoli ako je dotični i vlasnik.

#168:   Autor: cane Post Postano: 19.08.2011. 13:22

Boost je napisao/la: ›
Dakle da citiram...

"Ukoliko ste mlađahna, zgođušna kandidatkinja, svakako izbjegavati AŠ Tornado. Jedan malo stariji instruktor, a mislim da je ujedno i vlasnik, je sexualno ugrožen, često dira kandidatkinje, konstantno aludira na sex te je vrlo neugodan."

Znači, odnosi se na starijeg instruktora koji je ujedno i vlasnik, dakle, nema generalizacije.
A istina je ta da si ti možda imala malo više sreće Pamela i da možda tebe nije dirao, niti ti slao smsove itd.
Prilično sam siguran da me moja legica nije lagala, a pokazalo se i da nije bila jedina kojoj je takvo ponašanje isntruktora neugodno.
Ne kažem, vjerojatno mnogim curama godi kad ih stariji muškarac mazi i dira, ali još uvijek postoje i one s nekim moralnim načelima.

Idući put kad optužiš nekoga raspitaj se malo o činjenicama.
Dakle postoje 2 vlasnika AŠ Tornado i oba su instruktori. Dakle ne možeš samo tako napasti ljude. I samo da znaš krivokletstvo je kažnjivo.

#169:   Autor: legica22 Post Postano: 19.08.2011. 14:34

ocrni ti čovjeka a niti si to vidio niti doživio....sve se svodi na to što je rekla-kazala legica, a naravno legice "nikada" ne lažu...

#170:   Autor: Boost Post Postano: 19.08.2011. 16:00

cane je napisao/la: ›
Boost je napisao/la: ›
Dakle da citiram...

"Ukoliko ste mlađahna, zgođušna kandidatkinja, svakako izbjegavati AŠ Tornado. Jedan malo stariji instruktor, a mislim da je ujedno i vlasnik, je sexualno ugrožen, često dira kandidatkinje, konstantno aludira na sex te je vrlo neugodan."

Znači, odnosi se na starijeg instruktora koji je ujedno i vlasnik, dakle, nema generalizacije.
A istina je ta da si ti možda imala malo više sreće Pamela i da možda tebe nije dirao, niti ti slao smsove itd.
Prilično sam siguran da me moja legica nije lagala, a pokazalo se i da nije bila jedina kojoj je takvo ponašanje isntruktora neugodno.
Ne kažem, vjerojatno mnogim curama godi kad ih stariji muškarac mazi i dira, ali još uvijek postoje i one s nekim moralnim načelima.

Idući put kad optužiš nekoga raspitaj se malo o činjenicama.
Dakle postoje 2 vlasnika AŠ Tornado i oba su instruktori. Dakle ne možeš samo tako napasti ljude. I samo da znaš krivokletstvo je kažnjivo.


JA nikoga ne optužujem, već samo prenosim ono što mi je rečeno. A rečeno mi je ono što je navedeno. To nije moj problem, već problem moje legice, a kako se pokazalo, i problem još nekih cura.

#171:   Autor: KaktusDzek Post Postano: 01.03.2012. 18:57

Jel netko zna koji motor imaju u Argumentu za polaganje A kategorije?

#172:  Re: Autoškole u Osijeku Autor: francika Post Postano: 01.03.2012. 19:12

Četverotaktni! osijek031.com smile

#173:   Autor: KaktusDzek Post Postano: 02.03.2012. 12:21

Stvarno si pametnjaković! Ajde odi na neku drugu temu skupljat postove

#174:   Autor: trauma_os Post Postano: 02.03.2012. 13:33

KaktusDzek je napisao/la: ›
Jel netko zna koji motor imaju u Argumentu za polaganje A kategorije?


Vespa 125.

#175:   Autor: KaktusDzek Post Postano: 02.03.2012. 14:34

Jel to sigurno?
Pitam zato što sam čuo da je donesen novi zakon i da sad moraju imati baš motor za koju se kategoriju polaže - znači nekih 500cc

#176:   Autor: trauma_os Post Postano: 02.03.2012. 14:36

KaktusDzek je napisao/la: ›
Jel to sigurno?
Pitam zato što sam čuo da je donesen novi zakon i da sad moraju imati baš motor za koju se kategoriju polaže - znači nekih 500cc


Prije kojih mjesec dana sam ih zvala i pitala isto pitanjei rekli su mi da imaju vespu 125, ako se što mijenjalo najbolje ti onda njih nazvat pa pitati.

#177:   Autor: KaktusDzek Post Postano: 02.03.2012. 15:32

OK, hvala

#178:   Autor: deklok Post Postano: 06.05.2012. 21:16

Da malo podignem temu...
Zanima me koje su auto skole dobre cujem da je dobra AŠ Novak i instruktor Vlado?

#179:   Autor: deklok Post Postano: 31.07.2012. 23:29

Položio sve iz prve sve pohvale za AŠ Novak... Smile

#180:   Autor: -nella- Post Postano: 01.08.2012. 18:15

Mene isto zanima gdje ići polagati vozački ispit bez bojazni od seksualnog ili bilo kojeg maltretiranja?

ajmo, sve preporuke su dobro došle...
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Autoškole u Osijeku Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 11, [12], 13, 14  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 12 / 14.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::