Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Dani piva bi se trebali održavati... Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:
Poll :: Dani piva bi se trebali održavati...

istočni ulaz u Tvrđu
4%
 4%  [ 9 ]
zapadni ulaz u Tvrđu
12%
 12%  [ 26 ]
kod Katakombi
39%
 39%  [ 80 ]
ispred Bastiona
22%
 22%  [ 45 ]
drugdje (gdje?)
5%
 5%  [ 12 ]
nigdje/ne zanima me
15%
 15%  [ 32 ]
Ukupno glasova : 204



#16:   Autor: zeros Post Postano: 22.10.2007. 0:06

sheila je napisao/la: ›


ee ovo je presmiješno Wink ako sam dobro primijetila

Ovisi što si primjetila Very Happy

#17:   Autor: Isis Post Postano: 22.10.2007. 19:38

Ako jedan Oktoberfest može biti usred grada, onda ću glasati za zapadni ulaz u Tvrđu.
Bolji mi je od istočnog jer se ne moram svake sekunde micati jer auto prolazi.
Kod Katakombi je ipak daleko; jesen je i nije baš najugodnije ako kiša zapada. Lako za UFO tamo kad je ljeto.

#18:   Autor: Robinho031 Post Postano: 02.12.2007. 22:44

NA JUZNOM JEZERU NA JUGU 2 (NA BAJERU) TAMO SIGURNO NECE NIKOM SMETATI

#19:  Re: Dani piva bi se trebali održavati... Autor: sheila Post Postano: 02.12.2007. 23:19

Robinho031 je napisao/la: ›
NA JUZNOM JEZERU NA JUGU 2 (NA BAJERU) TAMO SIGURNO NECE NIKOM SMETATI



neće se nikome dati dolaziti do tamo...a mislim da i organizatorima puno više odgovara nešto bliže tvrđi...

#20:   Autor: zeros Post Postano: 02.12.2007. 23:28

Robinho031 je napisao/la: ›
NA JUZNOM JEZERU NA JUGU 2 (NA BAJERU) TAMO SIGURNO NECE NIKOM SMETATI


pretpostavljam da si ti sa juga 2?

#21:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.12.2007. 21:37

zeros je napisao/la: ›
Robinho031 je napisao/la: ›
NA JUZNOM JEZERU NA JUGU 2 (NA BAJERU) TAMO SIGURNO NECE NIKOM SMETATI


pretpostavljam da si ti sa juga 2?


ma nijee...osijek031.com smile...
zast se nebi meni pred zgradom...tu na liu...ja mislim da je to idealno mjesto...

#22:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 05.12.2007. 2:09

ja osobno smatram da toga ne bi trebalo biti, a i ako bi bilo da se naplaćuje upad na svirke, iz dva razloga :

1. Treba osječku koncertu publiku naučiti na plaćanje a ne da naviknu fino šator, ljeto mladih, ufo i sl, i onda kada treba platiti upad na neki koncert pušiona. Zato nam klubovi i propadaju, jer je nekome teško popiti dva piva manje a da vide pokoji dobar bend.

2. Da se primitivna bagra koja dolazi tamo bez nekog pretežnog razloga, osim piva po 5kn i "dobrih pičoka za vidjeti i nešto uvatiti za iskarati" makne otamo.

Naravno pivovara na to nikada ne bi pristala, ipak je profit na prvome mjestu.

#23:  Re: Dani piva bi se trebali održavati... Autor: sheila Post Postano: 05.12.2007. 14:32

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ja osobno smatram da toga ne bi trebalo biti, a i ako bi bilo da se naplaćuje upad na svirke, iz dva razloga :

1. Treba osječku koncertu publiku naučiti na plaćanje a ne da naviknu fino šator, ljeto mladih, ufo i sl, i onda kada treba platiti upad na neki koncert pušiona. Zato nam klubovi i propadaju, jer je nekome teško popiti dva piva manje a da vide pokoji dobar bend.

2. Da se primitivna bagra koja dolazi tamo bez nekog pretežnog razloga, osim piva po 5kn i "dobrih pičoka za vidjeti i nešto uvatiti za iskarati" makne otamo.

Naravno pivovara na to nikada ne bi pristala, ipak je profit na prvome mjestu.



Mmm a možda smo preprimitivna sredina pa kod nas rijetko šta uspjeva i prolazi...pogledaj Okoberfest u Munchenu...dobro možda prevelik primjer za nas...ali i u drugim gradovima se održavaju ovakvi festivali i manifestacije...pa se ne bune ljudi toliko....Al mi od svega baš napravimo problem..
besplatno je i Osječko ljeto mladih besplatan je i UFO...žalosno je što ljudi eto ne žele a neki stvarno i ne mogu izdvojiti recimo primjer...mmm 50kuna za Zion Train....

Izgleda da se kod nas više profitira na besplatnim manifestacijama sa dobrom hranom i pićem...pravi Slavonci Very Happy osijek031.com smile osijek031.com smile

#24:   Autor: ozro Post Postano: 16.12.2007. 13:58

kod feste u stanu,fala bogu ima veliki stan.

#25:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 16.12.2007. 18:58

ozro je napisao/la: ›
kod feste u stanu,fala bogu ima veliki stan.
Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

#26:   Autor: nake_rado Post Postano: 16.12.2007. 19:34

ozro je napisao/la: ›
kod feste u stanu,fala bogu ima veliki stan.


ev i od mene malo upitnika
Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

#27:  Re: Dani piva bi se trebali održavati... Autor: 1step2far Post Postano: 24.12.2007. 12:20

Evil ima potpuno pravo, ne mora biti cijena da padneš u nesvijest, ali upad na koncerte bi se trebao naplaćivati. Lako se naučiti na džabicu. I u mojem gradu je bio Urban Fest kojemu je bila sponzor moja pivovara, ali je upad bio 30ak kn a ta je cifra za većinu bila previsoka. Glavno da se svi žale kako se ništa ne događa u gradu. A kad se događa, ako nije besplatno nije fora. Osim toga, treba malo i troškova pokriti. Jer sve to "besplatno" nije besplatno, sve to odlazi iz proračuna kojeg MI GRAĐANi punimo dadžbinama za poreze i naknade...

#28:  Re: Dani piva bi se trebali održavati... Autor: sheila Post Postano: 24.12.2007. 13:02

1step2far je napisao/la: ›
Evil ima potpuno pravo, ne mora biti cijena da padneš u nesvijest, ali upad na koncerte bi se trebao naplaćivati. Lako se naučiti na džabicu. I u mojem gradu je bio Urban Fest kojemu je bila sponzor moja pivovara, ali je upad bio 30ak kn a ta je cifra za većinu bila previsoka. Glavno da se svi žale kako se ništa ne događa u gradu. A kad se događa, ako nije besplatno nije fora. Osim toga, treba malo i troškova pokriti. Jer sve to "besplatno" nije besplatno, sve to odlazi iz proračuna kojeg MI GRAĐANi punimo dadžbinama za poreze i naknade...


možda bi ljudi i platili da znaju di taj novac odlazi Wink

#29:  Re: Dani piva bi se trebali održavati... Autor: noob Post Postano: 24.12.2007. 20:32

sheila je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Evil ima potpuno pravo, ne mora biti cijena da padneš u nesvijest, ali upad na koncerte bi se trebao naplaćivati. Lako se naučiti na džabicu. I u mojem gradu je bio Urban Fest kojemu je bila sponzor moja pivovara, ali je upad bio 30ak kn a ta je cifra za većinu bila previsoka. Glavno da se svi žale kako se ništa ne događa u gradu. A kad se događa, ako nije besplatno nije fora. Osim toga, treba malo i troškova pokriti. Jer sve to "besplatno" nije besplatno, sve to odlazi iz proračuna kojeg MI GRAĐANi punimo dadžbinama za poreze i naknade...


možda bi ljudi i platili da znaju di taj novac odlazi Wink


pa neće sigurno ići tebi u đep!?

#30:  Re: Dani piva bi se trebali održavati... Autor: sheila Post Postano: 24.12.2007. 21:49

noob je napisao/la: ›
sheila je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Evil ima potpuno pravo, ne mora biti cijena da padneš u nesvijest, ali upad na koncerte bi se trebao naplaćivati. Lako se naučiti na džabicu. I u mojem gradu je bio Urban Fest kojemu je bila sponzor moja pivovara, ali je upad bio 30ak kn a ta je cifra za većinu bila previsoka. Glavno da se svi žale kako se ništa ne događa u gradu. A kad se događa, ako nije besplatno nije fora. Osim toga, treba malo i troškova pokriti. Jer sve to "besplatno" nije besplatno, sve to odlazi iz proračuna kojeg MI GRAĐANi punimo dadžbinama za poreze i naknade...


možda bi ljudi i platili da znaju di taj novac odlazi Wink


pa neće sigurno ići tebi u đep!?


osijek031.com smile
you don't see the point
Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Dani piva bi se trebali održavati... Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::