Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Stolni tenis u OS Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: simo031 Post Postano: 23.03.2013. 20:23

empetri je napisao/la: ›
ee da je bar negdje dovoljno praznog prostora koji se ne koristi i ne placa, lako dostupnog i slobodnog na koristenje vecinu dana u tjednu Very Happy

Nema neko od ekipe neki podrum, tavan, haustor, ili neki sličan prostor koji bi mogli koristiti za takva druženja? U pravilu su stolovi za stolni tenis vrlo lako sklopivi, i za par minuta ih je moguće postaviti i ukloniti. Tri u jedan. Rekreacija, druženje i zabava. Smile

#17:   Autor: poison_ivy Post Postano: 25.03.2013. 12:26

simo031 je napisao/la: ›
empetri je napisao/la: ›
ee da je bar negdje dovoljno praznog prostora koji se ne koristi i ne placa, lako dostupnog i slobodnog na koristenje vecinu dana u tjednu Very Happy

Nema neko od ekipe neki podrum, tavan, haustor, ili neki sličan prostor koji bi mogli koristiti za takva druženja? U pravilu su stolovi za stolni tenis vrlo lako sklopivi, i za par minuta ih je moguće postaviti i ukloniti. Tri u jedan. Rekreacija, druženje i zabava. Smile


I ja kazem, bila bi odlicna ideja (imo sam jedan pa je netragom nestao i sad mi ostade ova surova stvarnost trazenja lokacija)

#18:   Autor: poison_ivy Post Postano: 25.03.2013. 12:26

empetri je napisao/la: ›
Evo dragi moji konacni info nakon malo istrazivanja Smile

Plan B
- stola za stolni tenis vise nema

Olimpija
- rekreativno se moze igrati pon i sri od 18-20 i cet od 15:30 do 17:30, te vikendima, cijena je "50kn mjesecno za dva termina"

hotel Ritam
- samo jedan stol, 30kn/h, no telefonski se najaviti dan ranije or so


Ovo je za olimpiju uvelike pomoglo. Hvala na info

#19:   Autor: xcv Post Postano: 23.09.2014. 13:05

Jel neko za stolni?

#20:   Autor: lijepiivo Post Postano: 07.10.2014. 6:18

Jel se nešto promjenilo za ovo vrijeme? ima li negdje nešto novo, neka lijepa prostorija za rekreativni pingić?
Osijek031.com » Sport » Stolni tenis u OS Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::