Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Grad Osijek info-box » Učeničke i studentske stipendije Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:  Re: Učeničke i studentske stipendije Autor: feca Post Postano: 30.09.2007. 16:11

ajwar je napisao/la (Pogledaj post): ›
feca je napisao/la (Pogledaj post): › pozdrav. zanima me kad bi se natječaj trebo otvorit od prilike,,i dal će na ovoj stranici biti dostupni svi potrebni podatci? dal je netko od vas dobio studentsku stipendiju prošle godine,koliki je prosjek imao? eto unaprijed zahvaljujem.

http://www.obz.hr/hr/index.php?tekst=213
natječaj od županije, al to ti je tek za 3. i 4.godinu! ja sam dobio prošle godine, imao prosjek oko 4,6 Cool

ja sad upisujem 3 godinu studija.
i zanima me jel ima veze sto studiram van mjesta prebivalista,dali se za to dobivaju neki dodatni bodovi.
imam prosjek 4,1 imam li sanse uopce Question dobit stipendiju.

#17:  Re: Učeničke i studentske stipendije Autor: ajwar Post Postano: 30.09.2007. 17:37

feca je napisao/la (Pogledaj post): ›
ajwar je napisao/la (Pogledaj post): ›
feca je napisao/la (Pogledaj post): › pozdrav. zanima me kad bi se natječaj trebo otvorit od prilike,,i dal će na ovoj stranici biti dostupni svi potrebni podatci? dal je netko od vas dobio studentsku stipendiju prošle godine,koliki je prosjek imao? eto unaprijed zahvaljujem.

http://www.obz.hr/hr/index.php?tekst=213
natječaj od županije, al to ti je tek za 3. i 4.godinu! ja sam dobio prošle godine, imao prosjek oko 4,6 Cool

ja sad upisujem 3 godinu studija.
i zanima me jel ima veze sto studiram van mjesta prebivalista,dali se za to dobivaju neki dodatni bodovi.
imam prosjek 4,1 imam li sanse uopce Question dobit stipendiju.

ima veze, ako dobiješ županijsku stipendiju, dobivat ćeš 1200kn dok ja dobijem 1000 jer ssam iz osijeka... svakako se prijavi, nemožeš ništa izgubiti!! prosjek je ok

#18:  Re: Učeničke i studentske stipendije Autor: feca Post Postano: 30.09.2007. 19:49

ok.zahvaljujem!

#19:   Autor: Stella1989 Post Postano: 30.03.2010. 2:47

Zna li netko nešto o braniteljskim stipendijama? Koliki se prosjek tamo mora imati i recimo, ako upišem 2. godinu i prenesem 2 predmeta, kako se to gleda? Dal mogu zatražit stipendiju s 2 prenesena predmeta ili baš kompletno moram očistiti godinu?

Hvala Wink
Osijek031.com » Grad Osijek info-box » Učeničke i studentske stipendije Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::