Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Prevare, utaje i lopovluci - kako zavesti muskarca,iskoristiti i pokrasti ga? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Ingo Post Postano: 06.03.2014. 10:49

a od tuda ona stara poslovica "Nema džabe ni kod stare babe" ?

#17:   Autor: mali_ivica Post Postano: 06.03.2014. 10:59

Ingo je napisao/la: ›
a od tuda ona stara poslovica "Nema džabe ni kod stare babe" ?
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

#18:   Autor: milo_moje Post Postano: 06.03.2014. 11:45

simo031 je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
Daj više informacija.

@milo moje, pališ se na starije? Very Happy
Više informacija = Sliku u toplesu Very Happy

moram ti priznati da takve izgledaju bolje nego neke mojih godina Razz Razz , a više informacija mogao bi pružiti i taj njegov "prijatelj".

pa šta, ženska ga ošišala, sve to danas košta, a nije se žalio dok ga je išlo Embarassed . Čitajući njen modus operandi žena prvo nudi uživanje, znači trebao je odustati dok ga je išlo, klasični kockar...

#19:   Autor: simo031 Post Postano: 06.03.2014. 11:58

milo_moje je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
Daj više informacija.

@milo moje, pališ se na starije? Very Happy
Više informacija = Sliku u toplesu Very Happy

moram ti priznati da takve izgledaju bolje nego neke mojih godina Razz Razz , a više informacija mogao bi pružiti i taj njegov "prijatelj".

pa šta, ženska ga ošišala, sve to danas košta, a nije se žalio dok ga je išlo Embarassed . Čitajući njen modus operandi žena prvo nudi uživanje, znači trebao je odustati dok ga je išlo, klasični kockar...

Nedostatak samokontrole obično košta... Smile

#20:   Autor: milo_moje Post Postano: 06.03.2014. 12:23

simo031 je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
Daj više informacija.

@milo moje, pališ se na starije? Very Happy
Više informacija = Sliku u toplesu Very Happy

moram ti priznati da takve izgledaju bolje nego neke mojih godina Razz Razz , a više informacija mogao bi pružiti i taj njegov "prijatelj".

pa šta, ženska ga ošišala, sve to danas košta, a nije se žalio dok ga je išlo Embarassed . Čitajući njen modus operandi žena prvo nudi uživanje, znači trebao je odustati dok ga je išlo, klasični kockar...

Nedostatak samokontrole obično košta... Smile

kad je slatko Smile

#21:  Re: Prevare, utaje i lopovluci - kako zavesti muskarca,iskoristiti i pokrasti ga? Autor: Mr.Been Post Postano: 06.03.2014. 16:23

Cmukiiiii koji si komad seljačine, sramotiš muški rod, ko fol lega posrko al mislim da si ti kuso. Mola da je bila dobra dok toliko cviliš tu. Daj broj nemoj biti sebičan.

#22:   Autor: RoadToNowhere Post Postano: 06.03.2014. 20:16

Cmuki, uništio si ženi unosan biznis! Haha!

#23:   Autor: simo031 Post Postano: 06.03.2014. 20:23

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Cmuki, uništio si ženi unosan biznis! Haha!

Dok god radnja radi, biznis joj ne može propasti.Smile

#24:   Autor: milo_moje Post Postano: 06.03.2014. 22:30

simo031 je napisao/la: ›
RoadToNowhere je napisao/la: ›
Cmuki, uništio si ženi unosan biznis! Haha!

Dok god radnja radi, biznis joj ne može propasti.Smile

Nije to sapun, jebote postadoh šovinista.

#25:   Autor: RoadToNowhere Post Postano: 07.03.2014. 7:04

Ali kažu da pretjeranim korištenjem gubi na kvaliteti!

#26:   Autor: silence Post Postano: 07.03.2014. 14:08

cmuki je napisao/la: ›
Gospoda srednjih godina,dobrog izgledea,plavusa bavi se jako unosnim poslom po gradu, a i sire seze. Naime zavodi muskarce, po mogucnosti mlade,sexualno opci sa njima jedno izvjesno vrijeme, sve dok ne uvidi njegovu kompletnu financijsku situaciju i situiranost,tek onda se baca na svoj ustvari najbitniji dio posla.

Dakle, kada skupi i uoci kompletnu situaciju, krece sa svojim napadom, kao sto je posudivanje novaca, vrijednih stvari i ostalog, njoj zanimljivog. Prema tome oprez, svi oni koji vole one malo starije 45-50god.,jer vreba vas opasnost jedne plavuse, kratko osisane i dobroga izgleda!!!


osijek031.com smile
Poduzetna žemska.

#27:   Autor: sovcilo Post Postano: 20.08.2015. 12:54

Ha, ha, ha znaci da izbjegavamo sve kratko osisane plavuse Very Happy
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Prevare, utaje i lopovluci - kako zavesti muskarca,iskoristiti i pokrasti ga? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::