Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » You might also like Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: PEGY Post Postano: 02.08.2012. 9:11

e, fala bogu, sad mogu normalno čitat forum! i još nešt!: meni taj fejs ide na živce i ne volim da se tamo moji komentari pojavljuju, nadam se da se tamo ne pojavljuje ono što pišem na forumu! ili!?

#17:   Autor: Leon Post Postano: 02.08.2012. 9:30

PEGY je napisao/la: › e, fala bogu, sad mogu normalno čitat forum! i još nešt!: meni taj fejs ide na živce i ne volim da se tamo moji komentari pojavljuju, nadam se da se tamo ne pojavljuje ono što pišem na forumu! ili!?
Ne pojavljuju se.

No, kod ovog pop-upa se nije radilo o linkovima na Facebook, nego o linkovima na clanke na portalu. Facebookova infrastruktura je koristena zato jer Facebook ima informaciju o popularnosti (broj lajkanja, shareanja i slicno) i stoga moze dati relevantnije, odnosno korisnicima zanimljvije prjiedloge sto dalje citati.

#18:   Autor: !nnovation Post Postano: 02.08.2012. 12:33

Najbolje onda da samo obitavate na fb-uSmile
uzasno me iritira takva vrsta integracije portala sa fb-om..on zna sto ja might also like:D
inace, adblock plus;)

#19:   Autor: simo031 Post Postano: 02.08.2012. 14:41

!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): ›
uzasno me iritira takva vrsta integracije portala sa fb-om..


Kod mene je isti slučaj...
Osijek031.com » Internet » You might also like Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::