Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Zašto se sve žene pale na kretene danas? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: eseker Post Postano: 04.07.2012. 17:26

Ima li dežurnog psihologa na forumu? Hitno je...

#17:   Autor: !nnovation Post Postano: 04.07.2012. 18:25

Heheh vrte mi se iste stvari po glavi kao mungosu, bolje da nista ne pisem:D

Niti se sve zene pale na kretene, niti su svi oko tebe koji imaju dobre cure kreteni..

jednostavno, cure ne vole prepotentne decke;)

#18:   Autor: dani_os Post Postano: 04.07.2012. 20:01

evil monkey je napisao/la: ›
a da si ti možda ne tražiš neku s manekenskim proporcijama i izgledom, očekujući da će takva biti zadovoljna malim pišom i životnim stilom crkvenog miša?

da samo znate koliko sam muškaraca upoznala koji bi baš takvu curu, a onda se čude što takvih nema Rolling Eyes



ako hoćeš manekenku, morat ćeš za to zadovoljstvo i platiti, jebiga - nije lako održavati savršen izgled, obleku, frizuru, šminku i ostalo, sve to košta, uključujući i društveni život, da ju pokazuješ okolo, a bome moraš i konkurenciju držati na udaljenosti (elem, ili imaš velikog pišu ili imaš novaca).


ne, mora mi se svidjat, al nije da mora biti manekenski izgled, čak mi se ni nesvidjaju
cure koje izgledaju ko manekenke,
to mi je previše umjetno, nesvidja mi se to nimalo,
volim prirodan izgled

#19:   Autor: legica21 Post Postano: 04.07.2012. 21:05

Hmmm...čudno je to kako danas svi dečki traže "normalnu" curu... koju ne zanimaju idioti.. ufurani debili...a onda kada se takva pojavi, nije im zanimljiva... -.-'

#20:   Autor: tarzan Post Postano: 04.07.2012. 21:16

legica21 je napisao/la (Pogledaj post): › Hmmm...čudno je to kako danas svi dečki traže "normalnu" curu... koju ne zanimaju idioti.. ufurani debili...a onda kada se takva pojavi, nije im zanimljiva... -.-'


Hmmmm...svi decki traze normalnu curu a sve cure traze normalne decke...i svi kukaju kako takve ne mogu pronaci...u kome je onda problem? ja bih rekao i u jednima i drugima, i njihovim predrasudama kako su svi kreteni...

#21:   Autor: dani_os Post Postano: 04.07.2012. 21:30

legica21 je napisao/la: ›
Hmmm...čudno je to kako danas svi dečki traže "normalnu" curu... koju ne zanimaju idioti.. ufurani debili...a onda kada se takva pojavi, nije im zanimljiva... -.-'


ne znam, meni se još taka nije pojavila

#22:   Autor: legica21 Post Postano: 04.07.2012. 21:35

hmm..čisto sumnjam da nije... samo što ju ti nisi "primjetio" jer, kao što kažem, nije zanimljiva jer nije bitch Wink

#23:   Autor: Mladjo Post Postano: 04.07.2012. 21:46

pojavila? pa ne možeš čekati da ti cura padne s neba. bitno je i gdje tražiš tu "normalnu" curu, kako prilaziš curama koje ti se svide i dal uopće prilaziš. najveće su ti šanse da ćeš naći nekoga tko bi ti se svidio na radnom mjestu ako radiš, u šetnji psa, za vrijeme trčanja ili nečeg desetog. uglavnom na mjestima gdje vam se polja interesa preklapaju. valjda imaš neki hobi gdje ima žena u blizini. naravno, sve ovisi i o tome kakav si ti zapravo. jesi li "normalan" muškarac iz ženskog kuta gledanja. teško da ti itko od nepoznatih ljudi može dati neki suvisliji savjet

#24:   Autor: PEGY Post Postano: 04.07.2012. 21:48

evo da vam iskreno odgovorim: sve je stvar kemije!!! dakle, ako osjetiš "ono nešto" onda ne vidiš da je lik kreten, niti kakav auto fura, niti ništa-kemija sve to sredi! pod utjecajem kemije svijet izgleda drugačije (mislim na zaljubljenost ) dok traje-traje... a onda, obično ka je već kasno, nastupaju logika i matematika.

naravno postoje cure koje padaju na uvijek isti tip muškaraca,to je valjda isto neka kemija privlačenja

#25:   Autor: PEGY Post Postano: 04.07.2012. 22:00

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pojavila? pa ne možeš čekati da ti cura padne s neba. .... valjda imaš neki hobi gdje ima žena u blizini.


eto npr. ako želiš modernu curu koja prati trendove onda se muvaš po avenjumolu i portanovi!
ako opet želiš neki sportski tip ideš na štajaznam, utakmice, idi trenirati nešto, odbojku..na kopiku...

ako želiš dobrice ideš volontirati u azil

ako želiš curu koja drži do tradicije idi u crkvu....

dobre cure vole životinje, tip s malim čupavim štenetom uvijek privlači pažnju i nije odbojan

#26:   Autor: legica21 Post Postano: 04.07.2012. 22:04

hahahahha Very Happy

Pegy, ja ne znam gdje bi sebe pronašla u ovom tvom opisu... idem i u teretanu i u portanovu i av.mall... i do azila znam otići...životinje obožavam... jedino mi je crkva slaba točka Very Happy

#27:   Autor: PEGY Post Postano: 04.07.2012. 22:08

eto, legice, ti si super cura! pazi samo na koga ćeš naletjeti Very Happy

#28:   Autor: dani_os Post Postano: 04.07.2012. 22:08

legice21 možda si u pravu, al nije da je nisam primjetio, nego sam neko vrijeme ja bio kreten, onda je ona, onda je to sve otišlo u PM, možda i nje vidit čemo

#29:   Autor: legica21 Post Postano: 04.07.2012. 22:17

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › legice21 možda si u pravu, al nije da je nisam primjetio, nego sam neko vrijeme ja bio kreten, onda je ona, onda je to sve otišlo u PM, možda i nje vidit čemo


znala sam !!! Wink

#30:   Autor: dani_os Post Postano: 04.07.2012. 22:18

Mladjo je napisao/la: ›
pojavila? pa ne možeš čekati da ti cura padne s neba. bitno je i gdje tražiš tu "normalnu" curu, kako prilaziš curama koje ti se svide i dal uopće prilaziš. najveće su ti šanse da ćeš naći nekoga tko bi ti se svidio na radnom mjestu ako radiš, u šetnji psa, za vrijeme trčanja ili nečeg desetog. uglavnom na mjestima gdje vam se polja interesa preklapaju. valjda imaš neki hobi gdje ima žena u blizini. naravno, sve ovisi i o tome kakav si ti zapravo. jesi li "normalan" muškarac iz ženskog kuta gledanja. teško da ti itko od nepoznatih ljudi može dati neki suvisliji savjet


definitivno ne radno mjesto, ne imo sam 2 i više ne, ne trčim, nešteam psa, dok sam ga imo ko pican, bio sam ljubomoran na njega( sve su ga treebe mazile, ja sam taman bio 12-13god.) ne trčim nit mislim počet, hobi mi je fotografija,
u biti je problem da, neidem nigdje.
ak se odem vozit bicom, odem u šumu( mogu jedino naletit na par koji se sexa u autu)
cura baš u šumi nema, fotografija isto, obično ono bude samačka mjesta. ak idem tvrdju slikat
idem kad ljudi nema.
u biti sam ja nenormalnog ponašanja, idem tamo di nikog nema.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Zašto se sve žene pale na kretene danas? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::