Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gost priče » Gost: Kako promijeniti život u nekih sedam laganih koraka Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: puki Post Postano: 05.06.2006. 18:36

ugodno sam iznenadjen, nisam mislio da ce se i tebi svidit.

uglavnom- i ja se slazem sa negativnim komentarima, ali nazalost ja tako i pricam, tak da sam tekst napisao pricajuci sam sa sobom(vecim dijelom)...al nevazno_-ova prica mi je poklonila prvu gitaru. i to mi je dovoljna kritika:)))

#17:   Autor: Anastazija Post Postano: 06.06.2006. 22:06

puki je napisao/la: ›
uglavnom- i ja se slazem sa negativnim komentarima, ali nazalost ja tako i pricam, tak da sam tekst napisao pricajuci sam sa sobom(vecim dijelom)...al nevazno_-ova prica mi je poklonila prvu gitaru. i to mi je dovoljna kritika:)))


Pa naravno da i ja tako pričam. Ali, nisam znala kakva se sad djela cijene i koliko. Samo sam iznijela svoja mišljenje. Nemoj se ti ljutiti. Ništa osobno.
Budući da ti je priča poklonila gitaru, znači bila je uspješna, samo ti nastavi biti uspješan.

#18:   Autor: keti Post Postano: 04.07.2007. 9:06

u čemu je tu promjena?samo si se zaljubio i kad se jednom odljubiš(ako)...? nestabilna promjena...temeljena na drugoj osobi
Osijek031.com » Gost priče » Gost: Kako promijeniti život u nekih sedam laganih koraka Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::