Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Abortus u Osijeku Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: poison_ivy Post Postano: 03.06.2011. 16:40

Sta si bila ? Jesi uopce vidjela sta je to - prva stvar, druga stvar, lijep ou zakonu stoji da s tobom CAK I NA GINEKOLOSKOM PREGLEDU moze doci koga ti povedes i da doktor NE SMIJE uvoditi nikog bez tvog (tj. pacijenticinog) dopustenja. A kad si toliko upoznata, molim te poblize pojasni cijelu proceduru umjesto da serkas bez ikakvih ponudjenih informacija. Samo si iskopala iz konteksta jednu recenicu a poantu si zanemarila.

#17:   Autor: N0name Post Postano: 16.06.2011. 15:18

Hvala svima na odgovorima, ipak neće biti potrebno... Very Happy
A što se tiče moralista, ne sudite nekome s čijom situacijom niste upoznati...

#18:   Autor: rori 1 Post Postano: 16.06.2011. 15:41

Ovako , ne plašite žene abortusom jer to je danas rutinska operacija koja ne boli jer se radi pod lokalnom anestezijom . Fizička bol poslije je zanemariva, kao kad se ima mjesečnica.Svatko ima svoje razloge i nikoga ne treba osuđivati zbog bilo čega jer život je sprdnja i već sutra se svakome može razbiti o glavu lažno moraliziranje.

#19:   Autor: poison_ivy Post Postano: 16.06.2011. 17:02

rori 1 je napisao/la: ›
Ovako , ne plašite žene abortusom jer to je danas rutinska operacija koja ne boli jer se radi pod lokalnom anestezijom . Fizička bol poslije je zanemariva, kao kad se ima mjesečnica.Svatko ima svoje razloge i nikoga ne treba osuđivati zbog bilo čega jer život je sprdnja i već sutra se svakome može razbiti o glavu lažno moraliziranje.


Daj ne lazi da je to "rutinska operacija" ako nisi nikad probala. proguglaj si malo kako to izgleda. Ako je "speculum" unutar tebe kod ginekloskog pregleda "rutinski", pa ovo je malo ipak zahtjevnije, nitko nikog ne osudjuje, ali sad ces mi jos reci da ako mlada djevojka napravi aqbortus ima 100% sanse da opet ostane trudna !?
Svatko tko to tvrdi ili je zavrsio dnevni tecaj za vetrinara ili je citao bajke. Ja se ne trudim plasiti nego samo natjerati ljude da 2 puta promisle je oli to jedini izbor jer nije tako jednostavno kako drugi pricaju.

#20:  otrovna Autor: rori 1 Post Postano: 17.06.2011. 6:11

Unutar struke sam i znam što govorim.Tvoje oltarsko srednjovjekovne nebuloze ostavi za sebi slične .Žena ,djevojka mora imati pravo izbora bez obzira na okolinu i njihova uvjerenja.

#21:   Autor: poison_ivy Post Postano: 17.06.2011. 15:18

Nitko ne spominje oltare. Ako je unutar struke, moja sucut jer sam od vise doktora od kojih su cak 2 u ZG, cuo ovo sto pricam gore (ne propovijedam).

#22:  Re: Abortus u Osijeku Autor: vera3 Post Postano: 26.07.2011. 0:28

Ovako odeš kod svog ginekologa na UZV i gin. pregled sa nalazima ideš u bolnicu kod tete na šalter i dogovoriš prvi slobodan termin. nije istima da ništa ne boli, ali sve skupa traje 5 min. pa stisni zube. Ja se nekajem, a na ove dušebrižnike se ne obazirite, uvijek ih je bilo i bitiće!

#23:   Autor: SrodnaDuša Post Postano: 25.03.2013. 16:16

Osobno sam protiv pobačaja i iskreno se nadam da si odlučila roditi!

#24: Warning ! Re: Abortus u Osijeku Autor: JosipaOS Post Postano: 02.11.2016. 15:15

Pozdrav!
Nedavno sam se doselila u Osijek te trebam savijet.
Sumnjam na trudnoću (koristila sam kontracepciju, ali kao što i ptice na grani znaju-ona nije 100% pouzdana) te me zanima radi li koji privatni ginekolog prekid u svojoj ambulanti?
Znači, da ne moram odlaziti u KBCO ako je ikako moguće.
Platila bih cijeli proces, od prvog pregleda i uzv do samog zahvata.
Molim dežurne moraliste da mi se ne javljaju s glupostima, odrasla sam žena te
smo partner i ja odlučili. Hvala
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Abortus u Osijeku Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::