Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Odvajanje Tenje od Osijeka? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:
Poll :: Jeste li za otcjepljenje Tenje od Osijeka

Da
9%
 9%  [ 2 ]
Ne
90%
 90%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 22



#16:  Re: Odvajanje Tenje od Osijeka? Autor: Dovla Šex Post Postano: 07.03.2011. 11:44

Kad vidim kakve gluposti priča ovaj Mihaljević iz HDZ-a i u ime HDZ-a onda mi je sad potpuno jasno zašto prosvjednici u cijeloj Hrvatskoj izlaze na ulice...

#17:  Re: Odvajanje Tenje od Osijeka? Autor: zuvvu Post Postano: 07.03.2011. 11:53

nemamo previse zupanija, nemamo previsa opcina, nemamo previse gradova... yok, treba jos!!

racunica je vrlo jasna: statusom nacelnika opcine tenja, gospodin dobije 5-6 tisuca kuna u dzep, zenu ce zaposliti kao svoju tajnicu, sin ce biti predsjednik odbora, zenina sestricna ce se zaposliti kao spremacica u prostorima zupanije, ... i svi sretni i zadovoljni.

#18:   Autor: Quinn Post Postano: 07.03.2011. 12:01

inspektormaska je napisao/la: › zna li neko koliko košta mjesečna karta za gradski prijevoz iz Čepina?


studentska je 268 kn i nešt sitno

#19:   Autor: morgan Post Postano: 07.03.2011. 12:11

a iz kojih izvora oni misle puniti tu općinsku blagajnu?
to znači da će domaćem stanovništvu uzimati još više novca iz džepova....

#20:   Autor: PEGY Post Postano: 07.03.2011. 12:34

mislim stvarno!! pa danas svi gledaju kako da se dokopaju grada a ovi bi se odvajali. Da neidem u kaufland ne bih ni znala gdje je Tenja.

#21:  Re: Odvajanje Tenje od Osijeka? Autor: a_reel Post Postano: 07.03.2011. 12:51

U pozadini priče stoji par par krupnijih lovatora, ali ne toliko krupnih da prekroje PPUG Osijeka, koji bi preko općine sami krojili prostorni plan i zaradili na cijeni zemljišta u Tenji, a Mihaljević je samo opasno ambiciozan momak, bit će da im ne ide više posao s uzgojem konja, pa bi sada sebe privezao na državne jasle. Tenja nema dovoljno ekonomske snage za samostalan razvoj, ima dovoljno za osnovat općinu, financirati općinsku administraciju, tavoriti i ništa više... ali to je i cilj cijele priče. Protiv sam samo zato što će najvjerojatnije povećati prireze i sve komunalije, osim toga općenito me boli živo. U Tenji samo imam kuću, ali živim u Osijeku, kroz Tenju samo prođem... prigradska spavaonica, ništa vrijedno spomena...

#22:  Re: Odvajanje Tenje od Osijeka? Autor: Stella1989 Post Postano: 07.03.2011. 13:32

inspektormaska je napisao/la: ›
zna li neko koliko košta mjesečna karta za gradski prijevoz iz Čepina?

Cijene karata za općine se dosta razlikuju od onih za 1. i 2. zonu.

Cijena studentskih karata po općinama:
  • Livana - 235,20 kn
  • Čepin - 268,80 kn
  • Bijelo brdo - 301,00 kn

GPP-ov cjenik možete pogledati ovdje.

#23:  Re: Odvajanje Tenje od Osijeka? Autor: sempermagis Post Postano: 07.03.2011. 13:34

znam kako su antunovčani prošli....nemaju jaslice,vrtić pretrpan,a općina ne želi participirati za one koji djecu moraju voziti u os.u jaslice i vrtić,pa ti ljudi moraju plaćati punu cijenu tih usluga,a to je oko 1.500 kn.mjesečno...
treba vidjeti što se dobija a što gubi odvajanjem...

#24:  Re: Odvajanje Tenje od Osijeka? Autor: puckooo Post Postano: 07.03.2011. 20:29

Onda bi bile dvije opcine staro tenje i novo tenje

#25:   Autor: bartolomey Post Postano: 08.03.2011. 1:47

Upravo ovih dana imali smo sastanak oko projekta društvenog doma čija gradnja počinje ove godine!!!

sta mislite postići s tim domom? da se malo bolje pogleda, svima bi bilo jasno da je sportska dvorana puno potrebnija stvar, nego ispucaće se grad na tom usranom domu i neće u tenje uložiti narednih 10 godina. na veće projekte mislim... umjesto da omogućite sklanjanje djece sa ulice, bilo kroz rukometni, košarkaški, malonogometni klub i sve ostale sportove (odbojka karate), pravimo dom u kojem će se održavati fešte?!? KUD J Šošić bi također svoje manifestacije i probe mogao imati u takvoj dvorani. Konkretno znam da RK Tenja radi sa 5 pogona, a 6 termina u dvoranama tjednom, od kojih je većina po sat vremena. i treba onda nek vam se djeca drogiraju, tuku u školi i pijani svima jebu mamu... ista ce ta djeca lupati prozore na tom domu, energiju svoju trošiti na šaranje, ali dom nam je potreban

#26:   Autor: bartolomey Post Postano: 08.03.2011. 1:49

bitno je svojoj guzici udovoljiti

#27: Beark ! pa stvarno se imaš s čim pohvaliti,da neideš u kaufland ne bi znala gdje je Tenja.pa ti nisi uopće Autor: sske Post Postano: 31.07.2013. 15:16

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › mislim stvarno!! pa danas svi gledaju kako da se dokopaju grada a ovi bi se odvajali. Da neidem u kaufland ne bih ni znala gdje je Tenja.
Cool
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Odvajanje Tenje od Osijeka? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::