Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Igre » Neverwinter nights 2 Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:
Poll :: Sljedeći tjedan želim recenziju

World in conflict
20%
 20%  [ 3 ]
Fallout 3 (punu recenziju)
40%
 40%  [ 6 ]
Swat 4
40%
 40%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 15



#16:   Autor: psihodelija Post Postano: 27.05.2011. 11:30

Pozdrav!
I meni je omiljena igra NN2, ali neko može malo da pomogne? Tamo na drugom sreenshotu ima taj veliki zmaj to ne mogu da ubijam kako treba?

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 27.05.2011. 14:40

ekipa - bar 1 sorcerer, 1 neki cleric ili još 1 sorcerer ili wizard za liječenje, 1 fighter al jeben level koji će preokupirat zmajčeka, jedan summoner koji će stalno summonirat koješta.

taktika - summonirat koječega i poslat na zmaja, s njima i fightera, s udaljenosti netko da zmaju spušta spell resistance i probat s death fingerom ili desintegrationom ... upalit će prije il kasnije ... ni slučajno držat skupa ekipu i imat dovoljno ressurect spellova jer će svi ugibat jako brzo ... glavnim charovima dat spell ili neki item da ih fear ne ukolje i probavat ... ja sam to prelazio danima al sam uspio na kraju ... najvažnije ti je sorcerera držat po strani, po mogućnosti skrivenog s nekim spellom da ga svinja ne vidi, dizat iz mrtvih one koji zamru, spuštat resistance i šiljit najjače spellove ... obavezno summonirat 7,8,9 lvl kojekakve beštije da se zabavlja svinja s njima

da te obradujem ... to nije najgori fight u igri Smile
Osijek031.com » Igre » Neverwinter nights 2 Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::