Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Teen » gdje izlazite? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: doris_os_94 Post Postano: 27.02.2010. 0:23

naravno, evo i razumnih ljudi..Very Happy..
.vikend u o2...svaki ...to pre...a ljeti vani, uživancija..Very Happy

#17:  Re: gdje izlazite? Autor: OpenFire7 Post Postano: 03.11.2010. 19:59

Nemam neko posebno mjesto gdje volim izlaziti, ali to nisu kafane i nocni klubovi. Najvise volim izaci sa drustvom negdje na kafu, na neko najobicnije mjesto - jer nam to ne igra nikakvu ulogu, nije nam bitno. Smile

#18:   Autor: Monstrum Post Postano: 03.11.2010. 20:08

izlazim na groblja gdje prevrćem stećke pod utjecajem alkohola i opijata kojekakvih. najbolji izlazak u grad mi je kad se kod kolege naločemo domaće rakije, poližemo paklo elezdea i odemo na groblje, isprepadamo se pa se vratimo nazad i pijemo vodu dok ne dođemo sebi. kad dođemo sebi opet se nalijemo rakije i navučemo spida i odemo na cajke, tamo se potučemo pa se nazad vratimo kod lege. tu već bude oko 10 naveče. onda se nalijemo rakije i zapalimo DŽOJNT. sve lepo znaš kako. pa se vratimo na groblje i pijemo rakiju na groblju jer diš dalje pit rakiju ak ne na groblju.

#19:   Autor: audiworld Post Postano: 03.11.2010. 20:22

izlazim na ulicu

#20:   Autor: FunkyLady Post Postano: 03.11.2010. 21:54

Ne izlazim prečesto, a kada izlazim najčešće je to u Big Ben... eventualno Top, Teatar, Bastion... ali Big Ben dobrano vodi (možda je tome razlog Tomislav Very Happy )

#21:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 03.11.2010. 22:52

u zadnje vrijeme ne izlazim često jer je grad propao, kad izađem, odem u kesten, sound, nekad tufnu i to je uglavnom to u Osijeku.. počeo sam skupljati novce i rađe jednom mjesečno otići kod nekog prijatelja u drugom gradu na vikend nego u ovom šrotu biti..

#22:   Autor: Sir William Post Postano: 03.11.2010. 22:55

prije ex ili mini, sada dan i noć ili el pan.. Sad

#23:   Autor: -nella- Post Postano: 12.11.2010. 14:53

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): › Ne izlazim prečesto, a kada izlazim najčešće je to u Big Ben... eventualno Top, Teatar, Bastion... ali Big Ben dobrano vodi (možda je tome razlog Tomislav Very Happy )


Jučer bila tamo na cugi... Konobar vidno nadrogiraan... Žalosno kakvi ljudi rade, kraj ovoliko nezaposlenih.

#24:   Autor: tamna strana Post Postano: 12.11.2010. 16:30

znam nekada izaci u dvorište...al samo kad je izrazito lijepo vrijeme.....jer moram paziti na svoj nadasve osjetljiv ten....pri tom moram napomenuti kako mi je dvorište puno raznih stabala...koje nadasve ublažuju prodiranje suncevih zraka....

#25:   Autor: FunkyLady Post Postano: 12.11.2010. 19:18

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): › Ne izlazim prečesto, a kada izlazim najčešće je to u Big Ben... eventualno Top, Teatar, Bastion... ali Big Ben dobrano vodi (možda je tome razlog Tomislav Very Happy )


Jučer bila tamo na cugi... Konobar vidno nadrogiraan... Žalosno kakvi ljudi rade, kraj ovoliko nezaposlenih.

Jao, ja sam se jučer tamo žešće naživcirala. Legica i ja otišle na pivo i čekale 5-10 min, a konobara nema. Kada se konačno vratio samo je nabrzaka pogledao kaf (u kojem je sjedilo dosta neposluženih gostiju) te otišao van. Naravno da smo se pokupile i otišle drugdje, konkretu u Swan, koji mi je btw. postao odlično mjesto za otići na cugu Smile

#26:   Autor: mali od čače Post Postano: 12.11.2010. 19:38

izalzim na benzu Very Happy

#27:   Autor: RunnerZZ Post Postano: 19.01.2020. 17:15

Gdje izlaze današnji teensi 17-24 god u Osijeku?
Osijek031.com » Teen » gdje izlazite? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::