Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Drava/bazeni Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:
Poll :: Ako se kupam, kupam se u:

Dravi
57%
 57%  [ 64 ]
bazenima (Kopika)
16%
 16%  [ 18 ]
bazenima (Gradski)
12%
 12%  [ 14 ]
bazenima (Kneževi)
13%
 13%  [ 15 ]
Ukupno glasova : 111



#16:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.07.2008. 9:08

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › i ja sam presto ić na kupanje otkad nema otoka na pampiki, ovo sve mi bezveze totalno, tamo sam bar mogo zapalit, potuć se s obadima, bit izgrižen od strane trilijona komaraca, naletit na čudovišne parcove, lasice i ostalu živad, kopika, želja i neptun mi nekako nemaju "ono" što je imao pampas



...jel da....pampika je bila zakon,,,,i nemojmo zaboraviti pse koji su bili ravnopravni članovi zajednice i svi skupa smo se valjali po tuđim ručnicima,,,,
...jooooj baš mi sada jaaaako nedostaje,,,


i meni isto, lijepo se valjaš po onom vrelom pjesku a pseto nečije te onak zbunjeno gleda u facu, pored tebe neka ekipa pljuga, i viš još 7 takvih istih ekipa, plićak ajme ludilo do pola drave, a da ne spominjem da nemoš doć do otoka ako malo po vodi se ne probrćkaš, a kad je malo veća drava moš i na glavu s benta skočit, picigin najbolji, svuda ista dubina do gležnja i šibaj, nikad gužva ma bilo je zakon, jebga nema više zbog mosta Sad

#17:   Autor: Loona Post Postano: 04.07.2008. 9:27

Mrzim taj most samo i isključivo iz razloga što je uništio kupanje na Pampasu...2006. smo se zadnji put kupali tamo i baš kao što Monstrum reče - ekipa, pljugica (možda smo i popušili koju zajedno Wink ), lopta, psi, izležavanje u plićaku... Pampas je bio zaaakon!! I sumnjam da ćemo ikada više u gradu naći takvo prirodno kupalište.. Obožavala sam ići tamo.. prošlo ljeto nisam znala gdje uopće da se idem kupati pa sam bila 2-3 puta na Gradskima, a tamo gužva za popizditi, puno djece, nema mjesta, bazeni mali.. fuj.. Na Kopiku nisam ni išla prošle godine, ovo ljeto već jesam... bila nekoliko puta već al u bazenu se okupam i odmah pod tuš.. Želju su isto uništili onim kopanjem prije par godina, na Neptunu mi je dosadno, do Kneževih ne stignem radnim danom.. sve u svemu, ostade stara, dobra Kopika - pa 'ko voli nek izvoli..

#18:   Autor: DonQuijote Post Postano: 04.07.2008. 9:29

istina, ni ja više gotovo uopće ne idem na kupanje otkad nema pampasa. bio par puta kod želje i valjda jednom na neptunu... nije to to.

#19:   Autor: fairy Post Postano: 04.07.2008. 9:31

i meni isto, lijepo se valjaš po onom vrelom pjesku a pseto nečije te onak zbunjeno gleda u facu, pored tebe neka ekipa pljuga, i viš još 7 takvih istih ekipa, plićak ajme ludilo do pola drave, a da ne spominjem da nemoš doć do otoka ako malo po vodi se ne probrćkaš, a kad je malo veća drava moš i na glavu s benta skočit, picigin najbolji, svuda ista dubina do gležnja i šibaj, nikad gužva ma bilo je zakon, jebga nema više zbog mosta Sad[/quote]

jel da....jaoooo osijek031.com smile vratite nam pampiku,,,,

#20:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.07.2008. 11:15

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Mrzim taj most samo i isključivo iz razloga što je uništio kupanje na Pampasu...2006. smo se zadnji put kupali tamo i baš kao što Monstrum reče - ekipa, pljugica (možda smo i popušili koju zajedno Wink )


mogu se kladit Smile

evo jedne anegdotice:

ljeto gospodnje ako se ne varam 2002 ili 2003 neb znao sadtočno i klasika, došo lega po mene sjeli u reno 4 tzv. plavi fantom i pravac kopika, na konjičkom ostavit fanotma i onda lagano pjehe do pampike, uživat u prirodi, cvrčcima i svemu što taj dio grada donosi, dolazak do pampike legosi čekaju na bentu i onda se spustit u šumicu, drava blago spuštena i pogled nećkanja i onaj usklik joooooj a neda mi se sad tu prelazit vodu al neko mora probit led i pljas u vodurinu i za tren si preko, lijenim korakom nać naj naj mjesto, ne preblizu žbunja zbog leteće žgadije ni preblizu vode da te svaki pas koji izlazi iz vodurine ne usere dok se otresa, taman negdje na pola gdje je pjesak suh i vruć, ručnik, pod ručnik torba sa smrznutom vodom (nakon prvog kupanja je od sunjare već popustila i jebeno osvežava) i papuče, lopticu svom snagom napucat i onda trk zanjom da je nečije pseto ne potrga, picigin od 15-20 minuta i onda nazad po J**** Very Happy i lega ga indiskretno stavi iza uha (a ima dugu kosu) i došli mi malo dalje, uzvodno i sad ećmo zapržit kadli nema J**** nigdje gdej bi bio pa ponjeli smo ga, i vidimo on pluta kod nekih 4-5 likova al ono likovi majke mi koda im na čelu piše krim policija, sam što nema remen s pištoljem i značkom, i ovaj ni 5 ni 6 glupi nakešeni osmjeh i otme im to pred očim i ajmo na sušenje, a dok se sušio bacali smo frizbi, joooooj jab pampiku jope Sad

#21:   Autor: tux Post Postano: 04.07.2008. 13:50

drava

#22:   Autor: Delfin Post Postano: 04.07.2008. 14:49

Drava na kopici.

#23:   Autor: ela Post Postano: 04.07.2008. 19:00

Dravski mulj bez imalo razmisljanja ali nedostaje pampas kao i vecini koliko vidim,probala ove godine ali nije to to,vidjet cemo kad Drava padne mozda se otocic pojavi.

#24:   Autor: kelly Post Postano: 04.07.2008. 19:14

...radovi su gotovi, navodno je pjesak poravnat..možda nešto i bude kad Drava opadne... Rolling Eyes

#25:   Autor: Mladjo Post Postano: 04.07.2008. 20:41

pampas je stvarno bio dobar al znao je u onim najvrućim danima vikenda bit jebeni gužvakis. ovim putem se zahvaljujem gazdi unikoma koji je stvarno napravio jebenu uslugu svim kopikašima. neznam jeste skontali, ali povađene su sve one kamenčuge i nasut je pijesak duž cijele kopike čime je rasterećen onaj početak i nemoraš se više za picoš gurat pored sto drugih ljudi. dolje je fini pijesak, nema muljage - savršeno. i zato pozivam sve vas pampasaše da oprobate kopiku, vjerujte nećete požalit. uostalom sve je bolje od cvarenja u četiri zida vlastitog doma. još da samo langoši ne smrde...pa gde bi nam bio kraj

p.s. ekipa raspoložena za picoš može se od sljedećeg tjedna svaki dan javiti budali u zelenim gaćama za upoznavanje, druženje i moguću vezu. slika obavezna Very Happy

#26:   Autor: ela Post Postano: 04.07.2008. 22:05

veza s osobom BEZVEZE Laughing
Ah Mladjo bas si saljiv,nismo primjetili ovo s pjeskom rasutim kupalistem jerbo se jos nismo zahuktali onak pravo s kupanjcem,ako te sretnemo budemo te potegnuli za zelene gace Wink

#27:   Autor: zlusch Post Postano: 05.07.2008. 13:53

kelly je napisao/la: ›
...radovi su gotovi, navodno je pjesak poravnat..možda nešto i bude kad Drava opadne... Rolling Eyes

Bio maloprije tamo, mostograditelji pokrali sav pijesak i sad izgleda fakin depresivno:


A ima jedno 200 metara nizvodno krasno mjesto gdje bi mogla biti nova plaža... samo da se nasipa hrpa pijeska jer da čekamo da to Dravulja sama napravi, načekali bismo se. Ako ste prolazili, negdje na pola puta između mosta i hipodroma. Budem uslikao drugom prilikom tu lokaciju!

#28:   Autor: sale car Post Postano: 06.07.2008. 14:35

a gdje je neptun??? osijek031.com smile

ja se kupam na kopici... mal bazeni, mal drava i tak...

#29:   Autor: Uma Post Postano: 06.07.2008. 15:05

... je napisao/la: ›
a gdje je neptun??? osijek031.com smile

gdje je Neptun??
pa ako do sada nisi znao gdje je a rođen si u Osijeku e onda lega nemoraš ni znati!

#30:   Autor: DonQuijote Post Postano: 06.07.2008. 15:07

... je napisao/la: ›
a gdje je neptun??? osijek031.com smile

ja se kupam na kopici... mal bazeni, mal drava i tak...

na kraju pijane promenade, iza zgrade starog vodovoda.
Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Drava/bazeni Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::