Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kolko vam dosta?? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, [8], 9, 10  Sljedeća  :| |:

#106:   Autor: 123456 Post Postano: 05.03.2009. 0:12

meni dosta 3-4 žemske da me opsluže... naravno, 2-3 puta na dan svaka i može komotno u grupici jel.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#107:   Autor: PEGY Post Postano: 20.04.2009. 10:38

Lesi je napisao/la: ›
Cisto par pitanja, za cure, koje rijetko neko spomene:

1.) Koliko vam je puta dovoljno doziviti orgazam tokom jednog sexa? I koliko volite da ih bude?
2.) Dali vam moze biti sex dobar bez orgazma?
3.) Koliko volite, vremenski, da traje sex? Dali vam dojadi nakon nekog vremena.
Svi stalno pricaju kolika treba "alatka" biti, tko ju moze duze rabit i slicne muske stvari, pa evo malo zenskih...


Što će mi majstor bez alata.

#108:  Re: Kolko vam dosta?? Autor: 1step2far Post Postano: 28.06.2009. 11:46

Meni nije nikad dosta i vidim da to već postaje problem. Hm, zna li netko broj Davidsa Duchovnya da mi preporuči kliniku?

#109:   Autor: unleashed Post Postano: 28.06.2009. 23:58

Lesi je napisao/la (Pogledaj post): › Pa recimo da sam ih nabrojo jednom 8 sa svojom curom sto je bilo prilicno puno.. Inace bude od 2 do 3, pa me zanima (nemojte me krivo shvatiti, nehvalim se, nekad nebude ni jedan). A jedan sex podrazumjeva jedan snosaj, nikake pauze! I dali volite da traje satima ako je dobar? Ono sat dva tri??(iako nevjerujem ni da moze netko tolko u jednom snosaju)


jab to, jab to Razz Laughing Laughing Laughing

#110:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 30.06.2009. 13:14

Nemoguće je da žena u tako kratkom vremenu doživi toliko orgazama. Ali moguće je da toliko puta svrši. Između svršavanja i orgazma ne stoji znak jednakosti, to su jaaako različite stvari. Svršavanje je divan, predivan osjećaj, ali orgazam je nešto božansko....i ne može se postići prvim sexom, potrebno je iskustvo i određena zrelost. Meni osobno je trebalo 1 ili dvije godine( jebiga, davno je bilo) da ga prvi put doživim. zato: ne miješajte kruške i jabuke!!!

#111:   Autor: Frost Post Postano: 30.06.2009. 13:46

Ženski orgazam je u ženskoj glavi, ne međunožju Wink

Tako mi rekoše Wink

#112:   Autor: 1step2far Post Postano: 30.06.2009. 22:22

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Ženski orgazam je u ženskoj glavi, ne međunožju Wink

Tako mi rekoše Wink


Tako je! Bravo! U pravu si!

#113:   Autor: MissTake Post Postano: 01.07.2009. 10:55

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Ženski orgazam je u ženskoj glavi, ne međunožju Wink

Tako mi rekoše Wink

tko ti to rekao Shocked Shocked
jel' to neki izborni kolegij ili Twisted Evil

#114:   Autor: Frost Post Postano: 01.07.2009. 11:04

Teta učiteljica Wink

#115:   Autor: MissTake Post Postano: 01.07.2009. 11:05

haha
mora da si bio onda jako dobar i da si svaki put na sat donosio jabuku osijek031.com smile

#116:   Autor: zlusch Post Postano: 01.07.2009. 17:55

seven-of-nine je napisao/la: ›
Između svršavanja i orgazma ne stoji znak jednakosti, to su jaaako različite stvari. Svršavanje je divan, predivan osjećaj, ali orgazam je nešto božansko....

Želiš reći da sam ja sve ove godine jebačkog staža bio u zabludi?

#117:   Autor: wendy Post Postano: 01.07.2009. 19:26

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › Između svršavanja i orgazma ne stoji znak jednakosti, to su jaaako različite stvari. Svršavanje je divan, predivan osjećaj, ali orgazam je nešto božansko....i ne može se postići prvim sexom, potrebno je iskustvo i određena zrelost. Meni osobno je trebalo 1 ili dvije godine( jebiga, davno je bilo) da ga prvi put doživim. zato: ne miješajte kruške i jabuke!!!


Question

Možeš ti to nama, molim te, malo pojasniti?

Prvo nas Freud zavede pizdarijama o vaginalnom i klitoralnom orgazmu, a sad nas ti uvjeravaš da rajčica i paradajz nisu jedno te isto.

Orgazam je vrhunac seksualnog doživljaja, koji prate fiziološke i psihološke reakcije. A što je svršavanje?

#118:   Autor: Frost Post Postano: 01.07.2009. 19:33

MissTake je napisao/la: ›
haha
mora da si bio onda jako dobar i da si svaki put na sat donosio jabuku osijek031.com smile

Od nekih učiteljica sam ja dobijao jabuku Wink

#119:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 02.07.2009. 10:34

wendy je napisao/la: ›
seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › Između svršavanja i orgazma ne stoji znak jednakosti, to su jaaako različite stvari. Svršavanje je divan, predivan osjećaj, ali orgazam je nešto božansko....i ne može se postići prvim sexom, potrebno je iskustvo i određena zrelost. Meni osobno je trebalo 1 ili dvije godine( jebiga, davno je bilo) da ga prvi put doživim. zato: ne miješajte kruške i jabuke!!!


Question

Možeš ti to nama, molim te, malo pojasniti?

Prvo nas Freud zavede pizdarijama o vaginalnom i klitoralnom orgazmu, a sad nas ti uvjeravaš da rajčica i paradajz nisu jedno te isto.

Orgazam je vrhunac seksualnog doživljaja, koji prate fiziološke i psihološke reakcije. A što je svršavanje?
Pa lijepo sam sve objasnila! Mislila sam da će se svaka žena s iole iskustva složiti sam nmom. Očito sam bila u zabludi. I da, naravno da između vaginalnog i klitorisnog orgazma postoji razlika. Fiziološke reakcije su iste i kod orgazma i kod svršavanja, ali psihološke nisu. Ako ti zaista doživiš orgazam nakon svakog seksa, onda si prava sretnica jer ulaziš u mali postotak žena koje to mogu. Ili se ne seksaš često. Meni je svaki put seks odličan, ali nemoguće mi je svaki put postići orgazam. I to je to.

#120:   Autor: zlusch Post Postano: 02.07.2009. 11:29

seven-of-nine je napisao/la: ›
Fiziološke reakcije su iste i kod orgazma i kod svršavanja, ali psihološke nisu.

Očito moramo definirati terminologiju.... ajmo, što je za tebe orgazam, a što svršavanje?
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kolko vam dosta?? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, [8], 9, 10  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 8 / 10.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::