Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Voajer kod katakombi (aka jebodrom)!!!! Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:

#1: Grrrr ! Voajer kod katakombi (aka jebodrom)!!!! Autor: 031OS Post Postano: 05.06.2007. 2:59

upozorenje svim deckima i curama koji znaju kratiti vrijeme kod katakombi! primjecen je voajer koji dolazi vrlo blizu auta i promatra mlade u "akciji". osobno sam ga pokusao uloviti kad ga je cura primjetila kako naviruje u auto ali je uspio zbrisati.

saznajem da nas bliski susret s njim nije jedini, naime jos nekoliko parova ga je primjetilo da ih gleda. tip ima cca 25 god, prosjecne visine i gradje, ima svjetlu kratko osisanu kosu. pretpostavlja se da vozi opel astru sa troja vrata (generacija prije ove najnovije), blago zatamljena stakla, tamno siva boja. tablice su osječke. (znam kako glasi cijela tablica ali mi glupo napisati jer nije 100% sigurno da je to njegov auto)

primjetio sam ga i danas kako nakratko izviruje kroz pukotinu katakombi i gleda par u autu na 20m od mene. upozorio sam tipa da ih gleda i vjerovatno snima voajer. probali smo ga naci ali izgleda da se dobro snalazi po onim prostorijama iza ona dva plava kemijska wc-a i gotovo ga je nemoguce naci po tom mraku unutra.

ljudi nemojte dozvoliti da se pojavi vasa snimka u nezgodnoj poziciji negdje na internetu, zato oprez! ocito niste sami bas kad mislite da jeste... Mad

...jebiga, ni jebodrom vise nije sto je bio... Sad

#2:   Autor: poison girl Post Postano: 05.06.2007. 7:02

zato cure zahtjevajte hotelske sobe

#3:   Autor: neja Post Postano: 05.06.2007. 8:05

Dečko, ako ga uhvatiš, raspali ga koji put i za mene...
Zamislite da se pojavite u privatnim uradacima neke takve budale...
Mi imali takvog susjeda koji je s balkona volio škicati okolo...neko ga je sigurno dobro opleo po leđima jer se odselio

#4:   Autor: Blofeld Post Postano: 05.06.2007. 8:29

poison girl je napisao/la: ›
zato cure zahtjevajte hotelske sobe


Još i to! Nikad kraja zahtijevima. Nije čudo da raste broj pedera.

#5:   Autor: neja Post Postano: 05.06.2007. 8:32

Blofeld je napisao/la: ›
poison girl je napisao/la: ›
zato cure zahtjevajte hotelske sobe


Još i to! Nikad kraja zahtijevima. Nije čudo da raste broj pedera.


a šta bi ti? Quicky na kanti za smeće?

#6:   Autor: CatCloe Post Postano: 05.06.2007. 8:40

hihihi sjećam se jedne slične situacije prije par godina... tamo valjda oduvijek netko "ordinira".. osijek031.com smile
031OS je napisao/la: ›
primjetio sam ga i danas kako nakratko izviruje kroz pukotinu katakombi i gleda par u autu na 20m od mene. upozorio sam tipa da ih gleda i vjerovatno snima voajer.

zamišljam si situaciju dvoje u klinču koje promatra voajer kroz staklo, a onda im još i ti kucaš na prozor - e lega, gleda vas netko osijek031.com smile osijek031.com smile

#7:   Autor: tamna strana Post Postano: 05.06.2007. 8:42

......voajerizam je oduvjek bio prisutan....samo je u današnje vrijeme mobitela sa kamerom....to postalo jako nezgodno.....al bez obzira na sve.....jako puno djevojaka se upravo pali na tu pomisao da ih netko može promatrati dok se sexaju.......

@ Neja......sviđa mi se kako razmišljaš.....Cool

#8: Grrrr ! Re: Voajer kod katakombi (aka jebodrom)!!!! Autor: canyon Post Postano: 05.06.2007. 8:50

031OS je napisao/la (Pogledaj post): ›
saznajem da nas bliski susret s njim nije jedini, naime jos nekoliko parova ga je primjetilo da ih gleda. tip ima cca 25 god, prosjecne visine i gradje, ima svjetlu kratko osisanu kosu. pretpostavlja se da vozi opel astru sa troja vrata (generacija prije ove najnovije), blago zatamljena stakla, tamno siva boja. tablice su osječke. (znam kako glasi cijela tablica ali mi glupo napisati jer nije 100% sigurno da je to njegov auto)...

Sad


Nemam još 25, tek za dva mjeseca...

#9:   Autor: neja Post Postano: 05.06.2007. 8:54

tamna strana je napisao/la: ›
......voajerizam je oduvjek bio prisutan....samo je u današnje vrijeme mobitela sa kamerom....to postalo jako nezgodno.....al bez obzira na sve.....jako puno djevojaka se upravo pali na tu pomisao da ih netko može promatrati dok se sexaju.......

@ Neja......sviđa mi se kako razmišljaš.....Cool


ak imaš dobru kantu ..... Twisted Evil
do tada ostaje nam verbalna prostitucija, ona je jeftinija i bezbolna... Arrow

evo ti kiss

#10:   Autor: poison girl Post Postano: 05.06.2007. 10:01

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
poison girl je napisao/la: ›
zato cure zahtjevajte hotelske sobe


Još i to! Nikad kraja zahtijevima. Nije čudo da raste broj pedera.

ono što valja to i košta


p.s. po meni je to i bilo za očekivat. ipak tolika napaljena mladež na otvorenom, čudo božje pa se nije netko ranije pojavio.

sad ćete morat počet otkrivati skrivene kutke baranje.

#11:   Autor: 8 Post Postano: 05.06.2007. 10:46

Ja jednom buljio u tuđi auto i kad su me skužili, frajer otvori prozor, pita oš i ti malo... Reko ako dama nema ništa protiv...
Na kraju zamezili, do sita se napričasmo...

#12:   Autor: legica_os Post Postano: 05.06.2007. 10:56

ja sam se prvi put u životu sexala kod katakombi ovaj vikend,nikad prije.... Embarassed Embarassed Embarassed
pa bože mili ima drugih jebodroma u gradu i oko grada,nemojte plakati Wink

#13:   Autor: neja Post Postano: 05.06.2007. 11:14

Sam pazite kod haustora, more vas koja bakica znatiželjka iznenaditi
znam i one koje su bili preglasni, pa bježali od onih koje su probudili
mi smo svojevremeno imali običaj kad ih nađemo "in flagranti" raspaliti duga svjetla i onda ih gledati kako bježe spuštenih gaća...

#14:   Autor: legica_os Post Postano: 05.06.2007. 11:19

hm...jesi bila u subotu kod katakombi,bila je gužvara osijek031.com smile i odjednom je nekih 5,6 auta upalilo duga svjetla osijek031.com smile

#15:   Autor: 8 Post Postano: 05.06.2007. 11:22

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › hm...jesi bila u subotu kod katakombi,bila je gužvara osijek031.com smile i odjednom je nekih 5,6 auta upalilo duga svjetla osijek031.com smile


Jel' bio tko kao od majke rođen?
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Voajer kod katakombi (aka jebodrom)!!!! Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::