Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - pomoć i savjeti za korisnike » Forumsko vrijeme

#1:  Forumsko vrijeme Autor: bazooka_joe Post Postano: 09.01.2007. 13:01

Zapazio sam u nekoliko slučajeva vremenske nepodudarnosti poput ove:

Screenshot

Ne znam do čega je, al' sigurno nije do mene...

#2:   Autor: Leon Post Postano: 09.01.2007. 13:48

Imas odlicnu moc zapazanja... ;-)

Radi se o problemu vezanom uz ljetno/zimsko racunanje vremena i sl. Not too big deal... ;-)

#3:   Autor: DonQuijote Post Postano: 09.01.2007. 14:31

meni sve to smrdi na neko namještanje alibija!

#4:   Autor: gaap Post Postano: 09.01.2007. 14:57

mutna su to posla sigurno i prikriveni motivi, ali razotkrit ćemo mi tebe Leone pa ti na vrata doć. znamo di stanuješ, jebaćete garda...

#5:   Autor: Leon Post Postano: 09.01.2007. 15:27

gaap je napisao/la: › mutna su to posla sigurno i prikriveni motivi, ali razotkrit ćemo mi tebe Leone pa ti na vrata doć. znamo di stanuješ, jebaćete garda...


Ttctct... Don je skontao... pruza vam se alibi time-window od sat vremena, a vi tako... tctc... eh, prisjetih se jednog dobrog vica...

Pricaju 3 frajera, medu kojima je jedan korisnik portala Osijek031.com, je li bolje biti sa zenom ili s ljubavnicom...

I veli prvi:
"Pa zena je puno bolja, mozes raditi s njom sta god zelis, u braku si, nitko ne nista ne pita, sve je legalno!"

Veli drugi:
"Ljubavnica je puno bolja, zena uvijek nesto hoce od tebe, radi ovo, radi ono, kupi ovo, kupi ono...bolje je malo se sakrit' kod ljubavnice!"

Veli clan portala:
"Znate sta...najbolje je reci zeni da ste na poslu, ljubavnici da ste sa zenom i onda se sakrit' na tavanu i uciti, uciti, uciti!"

#6:   Autor: fatcat Post Postano: 09.01.2007. 15:32

gaap je napisao/la: ›
... znamo di stanuješ, jebaćete garda...
Been there, done that... Wink

#7:   Autor: DanicaV Post Postano: 09.01.2007. 22:59

ajme, @Leon, nešto u tom stilu sam čula već, ali funkcionira, žena misli da je kod ljubavnice, ljubavnica da je kod žene, a on zapravo na poslu.........


@gaap, glagol ti ne valja..... što će lektori reći?

#8:   Autor: Sale car Post Postano: 09.01.2007. 23:06

Leon je napisao/la: ›
... eh, prisjetih se jednog dobrog vica...

Pricaju 3 frajera, medu kojima je jedan korisnik portala Osijek031.com, je li bolje biti sa zenom ili s ljubavnicom...

I veli prvi:
"Pa zena je puno bolja, mozes raditi s njom sta god zelis, u braku si, nitko ne nista ne pita, sve je legalno!"

Veli drugi:
"Ljubavnica je puno bolja, zena uvijek nesto hoce od tebe, radi ovo, radi ono, kupi ovo, kupi ono...bolje je malo se sakrit' kod ljubavnice!"

Veli clan portala:
"Znate sta...najbolje je reci zeni da ste na poslu, ljubavnici da ste sa zenom i onda se sakrit' na tavanu i uciti, uciti, uciti!"


osijek031.com smile admin skrece s teme osijek031.com smile admin skrece s teme osijek031.com smile admin skrece s teme osijek031.com smile

osijek031.com smile uhvacen si na djelu leone osijek031.com smile
Osijek031.com » Osijek031.com - pomoć i savjeti za korisnike » Forumsko vrijeme


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::