Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Mobiteli » Puknuto staklo

#1:  Puknuto staklo Autor: Ryna111 Post Postano: 12.08.2014. 9:24

Hej društvo! Imam jedan problemčić.. mob mi je pao na pločice i puklo je staklo.. mob radi uredno (mozda maalčice sa smetnjama),ugl sve ok.. samo bi se staklo trebalo promijeniti.. radi se o galaxy s4 mini modelu i zanima me koliko bi me to novčano izašlo i koliko im otprilike vremenski treba da sve to izmijene??? Unaprijed vam se zahvaljujem Smile

#2:   Autor: Frost Post Postano: 15.08.2014. 19:41

Ryna111 je napisao/la: › Hej društvo! Imam jedan problemčić.. mob mi je pao na pločice i puklo je staklo.. mob radi uredno (mozda maalčice sa smetnjama),ugl sve ok.. samo bi se staklo trebalo promijeniti.. radi se o galaxy s4 mini modelu i zanima me koliko bi me to novčano izašlo i koliko im otprilike vremenski treba da sve to izmijene??? Unaprijed vam se zahvaljujem Smile
Po eBayu je 80ak funti cijeli prednji panel (digitizer+ekran). Ne isplati se mijenjati samo staklo jer je ono zalijepljeno za ekran, pa bi to trebao rastaviti i ponovno zalijepiti i složiti netko tko zaista zna što radi.

U ovlaštenom servisu računaj do cifre od nekih cca 1200+ kuna.

#3:   Autor: milo_moje Post Postano: 16.08.2014. 15:34

za ove cifre što je @Frost napisao bolje kupi drugi mob

#4:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 17.08.2014. 16:08

a uuu miileeee mučo dineros za puknuto staklo...

#5:   Autor: Mladjo Post Postano: 17.08.2014. 17:34

u g zoni u radićevoj ulici odmah kraj vip-a zamijenjeno razbijeno staklo na smartphone-u za 250 kuna. bilo gotovo za dva, tri dana i to zato što su još i naručivali dijelove. radi normalno.
Osijek031.com » Mobiteli » Puknuto staklo


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::