Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Video-sudar Gundulićeva-Rokova

#1:  Video-sudar Gundulićeva-Rokova Autor: milo_moje Post Postano: 07.05.2013. 16:27





sorry zbog snimanja nogu, skrivanje od policije Razz

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 08.05.2013. 9:08

...vrhunski uradak o izuzetno napetom događaju....

#3:   Autor: milo_moje Post Postano: 08.05.2013. 15:14

anakonda je napisao/la: ›
...vrhunski uradak o izuzetno napetom događaju....


...sve u svrhu informiranja građana...

P.S. sve pohvale i kritike su dobrodošle Razz

#4:   Autor: crveni Post Postano: 08.05.2013. 15:45

Pol filma si snimao ajd nekakvu gužvu, a drugu polovicu svoje mošnje. Respect, moš odmah na STV, bez beda Smile

#5:   Autor: milo_moje Post Postano: 08.05.2013. 16:02

crveni je napisao/la: ›
Pol filma si snimao ajd nekakvu gužvu, a drugu polovicu svoje mošnje...


jel znaš kolika je kazna za mobitel u vožnji, hvala ne riskiram. mobitel je sklonjen u trenutku kada sam vozilom prolazio pored policajca koji je regulirao promet

crveni je napisao/la: ›
Respect, moš odmah na STV, bez beda Smile

može, jel dajete ugovor za stalno Razz

#6:   Autor: Uma Post Postano: 08.05.2013. 16:04

ovo je vrlo korisno za sve građane...izuzetno kvalitetna snimka, poucna, ma..... prekrasno.... osijek031.com smile

#7:   Autor: milo_moje Post Postano: 08.05.2013. 16:16

Uma je napisao/la (Pogledaj post): › ovo je vrlo korisno za sve građane...izuzetno kvalitetna snimka, poucna, ma..... prekrasno.... osijek031.com smile


drago mi je što sam ti od pomoći...šta si zapela za snimku, snimana je u takvim uvijetima, umjesto da pitaš da li ima povrijeđenih, zapela si za snimku. Šta sam trebao auto parkirati kod pekare, izaći iz auta i načiniti snimku da tebi odgovara?

pogledaj i ovo









Izvor slika

#8:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 08.05.2013. 16:50

Semafor je u teškoj stanju, no stabilno je, doktori kažu da će preživjeti...

#9:   Autor: tamna strana Post Postano: 08.05.2013. 17:55

jebo ti snimku nesrece gdje krv ne šiklja kroz monitor u dnevnu sobu...ili barem gdje se vidi kako neki lik sa otkinutim rukama baulja oko auta tražeci dijelove svog tijela....

#10:   Autor: Uma Post Postano: 09.05.2013. 16:10

šta sam zapela za snimku? pa vjerovatno zato sto si je stavio tu. ma lega ti si nama super, samo ti stavljaj takve snimke, izuzetno su zanimljive, mi te podrzavamo....

#11:  Re: Video-sudar Gundulićeva-Rokova Autor: milo_moje Post Postano: 09.05.2013. 16:32

Uma je napisao/la: ›
šta sam zapela za snimku? pa vjerovatno zato sto si je stavio tu. ma lega ti si nama super, samo ti stavljaj takve snimke, izuzetno su zanimljive, mi te podrzavamo....


Puno mi znači tvoja podrška, obavezno ću te obavijestiti o novim video uratcima

#12:   Autor: Uma Post Postano: 09.05.2013. 18:06

milo_moje je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
šta sam zapela za snimku? pa vjerovatno zato sto si je stavio tu. ma lega ti si nama super, samo ti stavljaj takve snimke, izuzetno su zanimljive, mi te podrzavamo....


Puno mi znači tvoja podrška, obavezno ću te obavijestiti o novim video uratcima

kao i nama tvoj super kvalitetan video....
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Video-sudar Gundulićeva-Rokova


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::