Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Bezobrazluk djelatnika/ca referade Ekonomskog fakulteta u Osijeku

#1: Bad ! Bezobrazluk djelatnika/ca referade Ekonomskog fakulteta u Osijeku Autor: Stella1989 Post Postano: 06.10.2012. 10:45

Poznato je da gospoda iz referade Ekonomskog fakulteta u Osijeku studente tretiraju kao stoku. Svakodnevno su prisutni razni bezobrazni odgovori i komentari, šikaniranje studenata itd. Pitam se dokle seže bezobrazno ponašanje dotičnih i kako stati tome na kraj. Rade u visokoobrazovnoj ustanovi, a razina osnovne kulture im je na nuli! Svaka iole normalna osoba postidjela bi se takvog ponašanja, ali oni ne. Je li razlog tome što su možda/vjerojatno dobili radno mjesto preko veze i nitko im ne može ništa ili su jednostavno prepotentne karikature koje misle da su bolje od svih? Mislim, ne rade u Uredu predsjednika RH, već u jednoj šugavoj referadi.

Nekad mi stvarno bude muka što ih moram gledati i trpjeti na fakultetu, ne volim takve ljude. Je li toliko teško biti uljudan, samo to? Ništa posebno ne tražim, nego da se prema mojim kolegama i meni ponašaju kao prema ljudima, a ne kao prema stoci. Na kraju krajeva, nisu studenti na fakultetu zbog "gospode" iz referade, već su oni tu zbog studenata.

Zanima me kakva su vaša iskustva s dotičnima? Kako je na ostalim fakultetima?


Zadnja promjena: Stella1989; 06.10.2012. 16:42; ukupno mijenjano 3 put/a.

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.10.2012. 10:48

Pripremaju te za zivot. Njihovo ponasanje je dio odgojnog programa fakulteta.

#3:   Autor: Stella1989 Post Postano: 06.10.2012. 10:49

Leteci mungos je napisao/la: ›
Pripremaju te za zivot. Njihovo ponasanje je dio odgojnog programa fakulteta.

Nisam znala da i to dolazi s upisom na fakultet. Wink Nek' svoje frustracije liječe kod kuće, a ne na studentima!

#4:   Autor: markonato Post Postano: 06.10.2012. 11:54

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Pripremaju te za zivot. Njihovo ponasanje je dio odgojnog programa fakulteta.

Nisam znala da i to dolazi s upisom na fakultet. Wink Nek' svoje frustracije liječe kod kuće, a ne na studentima!


To ti je da postaneš čvršća, vidiš kako oni misle na tebe Smile
Ma kako je bilo prije ne vjerujem da je sada gore, jer mislim da je ona vještica otišla u mirovinu, a nju nitko ne može nadmašiti sa bezobrazlukom i odnosom prema studentima kao prema stoci, ma ni stoka to nije zaslužila. A možeš od takvih puno naučiti, recimo ako ikada budeš u takvoj prilici da se ne ponašaš prema ljudima kao oni Wink

#5:   Autor: MissTake Post Postano: 06.10.2012. 13:10

svake godine jedna te ista tema ...

#6:   Autor: Stella1989 Post Postano: 06.10.2012. 13:48

MissTake je napisao/la: ›
svake godine jedna te ista tema ...

Guglala sam, kako ne bih otvarala temu koja već postoji na forumu, ali nije bilo rezultata pa sam ju otvorila. Anyway, već nekoliko godina sam na EFOS-u i stvarno bi se svašta dalo napisati za dotične. Jesi (i) ti imala loših iskustava s njima?

#7:   Autor: Monstrum Post Postano: 06.10.2012. 14:47

pobogu pa šta ti radiš nekoliko godina na efosu ... jel nije to kažnjivo Very Happy

#8:   Autor: Stella1989 Post Postano: 06.10.2012. 15:13

Monstrum je napisao/la: ›
pobogu pa šta ti radiš nekoliko godina na efosu ... jel nije to kažnjivo Very Happy

Znaš li ti da fax traje nekoliko godina? Smile

#9:   Autor: Monstrum Post Postano: 06.10.2012. 15:44

a kolko je to godina ak se msijeznat i kolko si ti na tom faksu Smile

#10:   Autor: Stella1989 Post Postano: 06.10.2012. 15:48

Monstrum je napisao/la: ›
a kolko je to godina ak se msijeznat i kolko si ti na tom faksu Smile

Upisala sam fax 2008. godine. I btw, u ovoj temi je riječ o ponašanju "gospode" iz referade. Laughing

#11:   Autor: PEGY Post Postano: 06.10.2012. 16:18

evo vidim da te svi zezaju, ali ja ti vjerujem. znam da na etfosu nije tako jer tamo rade izuzetno ljubazni, pametni i susretljivi ljudi- stvarno tako mislim!

#12:   Autor: tamna strana Post Postano: 06.10.2012. 19:48

Stella1989 je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la: ›
a kolko je to godina ak se msijeznat i kolko si ti na tom faksu Smile

Upisala sam fax 2008. godine. I btw, u ovoj temi je riječ o ponašanju "gospode" iz referade. Laughing



prve tri godine faxa su najteže...a onda konacno upišeš drugu godinu Smile

#13:   Autor: Monstrum Post Postano: 06.10.2012. 22:42

to je zasigurno diskriminacija na seksualnoj osnovi ... TUŽI IH !!! Smile

#14:   Autor: castanea sativa Post Postano: 07.10.2012. 15:09

paradoksalno upravo je stella ta koja je odlučila primjetiti izdrkavanje, zlostavljanje i NESPOSOBNOST koje traje godinama... pa makar ovako i na ovaj način.
valjda je dio folklora trpjeti i prepričavati priče u radiću.

#15:   Autor: Stella1989 Post Postano: 07.10.2012. 20:12

castanea sativa je napisao/la: ›
paradoksalno upravo je stella ta koja je odlučila primjetiti izdrkavanje, zlostavljanje i NESPOSOBNOST koje traje godinama... pa makar ovako i na ovaj način.
valjda je dio folklora trpjeti i prepričavati priče u radiću.

O čemu ti to?! Po kafićima ne idem, to ne podnosim. Zašto misliš da svi studenti samo sjede i ispijaju kave po birtijama? A na faxu sam se dosad svega naslušala, ali mi je pukao film prije nekoliko dana, kada sam se baš "divno" provela u referadi i zbog toga sam otovrila ovu temu.
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Bezobrazluk djelatnika/ca referade Ekonomskog fakulteta u Osijeku


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::