Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Zašto se sve žene pale na kretene danas? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Zašto se sve žene pale na kretene danas? Autor: dani_os Post Postano: 03.07.2012. 21:15

je se baš sve žene pale na kretene danas?
samo traže laž, velikog pišu ili ak imaš malog,
onda moraš imat BMW i pratit takav stil života.

vječana kuma od stare mi je jednom rekla
kao nisu ni oni imali na početku, kao nisu imali ni kupatilo, umivali su se u kanti vode,
na što sam se ja nasmijo, take se neradjaju več dugo hehe.

u biti je bitno poštovanje, jako jako puno razumjevanja, povjerenje.


#2:   Autor: Boost Post Postano: 03.07.2012. 21:40

Što si ti sad ovdje napisao?

#3:   Autor: dani_os Post Postano: 03.07.2012. 21:43

napiso sam zašto se žene pale na kretene?
jel ima koja normalna žena na ovoj planeti danas?

#4:   Autor: Mladjo Post Postano: 03.07.2012. 21:45

naravno da ima, pitanje je samo jesi li ti normalan i šta podrazumijevaš pod normalnim...

dvije osobe na istu stvar mogu gledati potpuno različito...

#5:   Autor: dani_os Post Postano: 03.07.2012. 21:50

ne znam, kontam da nisam baš normalan al nebitno.
nisam se dobro izrazio.
jel ima dobrih cura ili su sve gadovi, koje se pale na kretene

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.07.2012. 21:59

Ako bismo tvoje pitanje gledali iskljucivo kroz logicki kvadrat, to ne bi bilo dobro. Ali, mozemo reci da se dio riba lozi na ono sto svatko od nas smatra kretenom.

Sto je super, jer ni sve ribe nisu bas jestive. U nekom mom univerzumu upravo takve nejestive se uglavnom i loze na ono sto bih ja smatrao kretenom.

#7:   Autor: goose Post Postano: 03.07.2012. 22:00

Imaš 28 godina, ha? hmmm....

#8:   Autor: dani_os Post Postano: 03.07.2012. 22:08

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ako bismo tvoje pitanje gledali iskljucivo kroz logicki kvadrat, to ne bi bilo dobro. Ali, mozemo reci da se dio riba lozi na ono sto svatko od nas smatra kretenom.

Sto je super, jer ni sve ribe nisu bas jestive. U nekom mom univerzumu upravo takve nejestive se uglavnom i loze na ono sto bih ja smatrao kretenom.


vidjam puno žena, neke su udane, neke u vezama, neke su solo, zajedničko im je svima da se pale na kretene, traže da im se laže..... ove što misliš kao da su ok, kad ju bolje upoznaš, skontaš da je ista ko i ove, sam eto malo bolje laže ili mene privuče ono nešta pa budem majmun ili kontam, pa sam sebe lažem

goose, da imam 28 godina, a vidim i ti heh

#9:   Autor: dani_os Post Postano: 03.07.2012. 22:13

u glavi imam puno manje izgleda, bar što se tiće žena ćim postavaljam ova pitanja

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.07.2012. 22:23

dani_os je napisao/la: › u glavi imam puno manje izgleda, bar što se tiće žena ćim postavaljam ova pitanja
Moguce, ali neka te to ne brine. Sve je stvar pakse, iskustva, vremena...

Evo, za pocetak prihvati cinjenicu da se ne moras svima svidjeti i da ne mozes imati sve ribe koje bi zelio.

Tu mantru si ponavljaj jedno 20 puta dnevno. Nakon mjesec dana svrati po sljedecu dozu terapije.

Btw. vjeruj, kakvih sve ljudi ima, i bolje je ne sviditi se svakom Smile

#11:   Autor: Ingo Post Postano: 03.07.2012. 22:23

tjeras se ?

#12:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.07.2012. 5:48

danas ... pa to oduvijek tako

#13:  Re: Zašto se sve žene pale na kretene danas? Autor: evil monkey Post Postano: 04.07.2012. 8:59

a da si ti možda ne tražiš neku s manekenskim proporcijama i izgledom, očekujući da će takva biti zadovoljna malim pišom i životnim stilom crkvenog miša?

da samo znate koliko sam muškaraca upoznala koji bi baš takvu curu, a onda se čude što takvih nema Rolling Eyes

ako hoćeš manekenku, morat ćeš za to zadovoljstvo i platiti, jebiga - nije lako održavati savršen izgled, obleku, frizuru, šminku i ostalo, sve to košta, uključujući i društveni život, da ju pokazuješ okolo, a bome moraš i konkurenciju držati na udaljenosti (elem, ili imaš velikog pišu ili imaš novaca).

#14:   Autor: PEGY Post Postano: 04.07.2012. 9:25

meni je baš čudno kako se na tebe nitko ne pali? jer pitanje ti je baš čudno pa sad kad malo pretresem te tvoje teze da se žene pale na kretene, a ti postavljaš takvo pitanje- ja se pitam što je tu istina?

Zadnja promjena: PEGY; 04.07.2012. 22:05; ukupno mijenjano 1 put.

#15:   Autor: tarzan Post Postano: 04.07.2012. 14:55

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › jer pitanje ti je baš kretensko pa sad kad malo pretresem te tvoje teze da se žene pale na kretene, a ti postavljaš takvo pitanje- ja se pitam što je tu istina?


Zasto bi pitanje bilo kretensko? Cim imas potrebu pogrdno se izrazavati ocito da te te teze diraju na osobnoj razini. Mozda si i ti jedna od tih?
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Zašto se sve žene pale na kretene danas? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::