Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Mojoj ljubavi Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#1:  Mojoj ljubavi Autor: Giovanni88 Post Postano: 15.03.2012. 0:36

123

Zadnja promjena: Giovanni88; 19.03.2012. 1:51; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 15.03.2012. 11:09

...hebi ga, momak - nisi imao sreće...

#3:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 15.03.2012. 11:37

zaboravi ju!!! bit ce jos toga Smile

#4:  Re: MOJOJ LJUBAVI Autor: PEGY Post Postano: 15.03.2012. 11:43

Giovanni88 je napisao/la (Pogledaj post): ›

Dvije godine je ljubav cvjetala dok njegovo čudno ponašanje nije bacilo sve u vodu.

Nije bio svjestan što je učinio.

Posvećeno mojoj ljubavi!
S.K.I.S.


jbg, đovani, vi muški nikad ne kužite kad zeznete

#5:   Autor: Circa Post Postano: 15.03.2012. 11:48

Plati nekome da te polegne na kauč i sluša sat vremena. Od ovih javnih srcedrapajućih masturbacija teško da će biti nekog efekta.
I drugi put - pamet u glavu!

#6:   Autor: francika Post Postano: 15.03.2012. 12:05

Da te je voljela ne bi te zaboravila. Vrijeme je da zaboraviš i ti nju jer ti je uspjela nametnut osjećaj krivnje. Ona sada sigurno uživa što ti proživljavaš duševnu bol i trača te na kavi s kolegicama.
Vrijeme ti je da je zauvijek zaboraviš i pozdraviš ju samo na ulici!

#7:   Autor: PEGY Post Postano: 15.03.2012. 12:29

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Da te je voljela ne bi te zaboravila.


a gdje si ti pročitao da ga je zaboravila???

#8:   Autor: anakonda Post Postano: 15.03.2012. 12:33

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › Da te je voljela ne bi te zaboravila.


a gdje si ti pročitao da ga je zaboravila???

Giovanni88 je napisao/la: ›
Prolazili su tjedni, a tek je nešto načuo da je otišla iz grada i da ga je zaboravila.


...možda i nije - možda su to same babe po frizerajima pričale.....

#9:  Re: MOJOJ LJUBAVI Autor: francika Post Postano: 15.03.2012. 12:34

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
jbg, đovani, vi muški nikad ne kužite kad zeznete

Kako ti znaš da je on zeznuo, možda mu je ona nametnula osjećaj krivnje da mu se može vratiti, a ne zaslužuje ga!?

#10:   Autor: Giovanni88 Post Postano: 15.03.2012. 14:44

Iskreno, nisam se nadao nikakvim komentarima na ovaj post, ali kad je već tako bio bi red da odgovorim. Kada bi moj odgovor bio takav kad bi obuhvaćao sve Vaše komentare, zvučao bi otprilike ovako:
"Istina je da nisam imao sreće, asa sve to sam si sam kriv. Što se tiče zaborava, teško zaista. Mislim da mi ne da ni glava ni srce da se oprostim ili da zaboravim osobu s kojom sam mislio provesti ostatak svog života. Zeznio sam i kajat ću se zbog toga dok sam život. A je li ona mene voljela i je li me brzo zaboravila?! Ljubav nije bila upitna nikada, a što se tiče zaborava, ne znam. To što ja sada proživljavam, ona je to proživjela barem tri puta dublje i bolnije, psihički i fizički. Tako da nabijanje krivnje ne spada u ovu priču. Možda je ovo sad i dosadno i jadno, ali vjerujem da će se jednog dana "prevagnuti" na bolju i vedriju stranu"
Hvala svima!

#11:   Autor: anakonda Post Postano: 15.03.2012. 14:55

...ah, onda ni ona nije imala sreće.....
...sve prave ljubavi su tužne..... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#12:   Autor: tamna strana Post Postano: 15.03.2012. 16:12

bivše žemske bi i trebale ostati bivše.....a sve nove se ionako nalaze preko vikenda u tvrđi Wink

#13:   Autor: PEGY Post Postano: 15.03.2012. 20:08

Giovanni88 je napisao/la (Pogledaj post): › Iskreno, nisam se nadao nikakvim komentarima na ovaj post, ali kad je već tako bio bi red da odgovorim. Kada bi moj odgovor bio takav kad bi obuhvaćao sve Vaše komentare, zvučao bi otprilike ovako:
"Istina je da nisam imao sreće, asa sve to sam si sam kriv. Što se tiče zaborava, teško zaista. Mislim da mi ne da ni glava ni srce da se oprostim ili da zaboravim osobu s kojom sam mislio provesti ostatak svog života. Zeznio sam i kajat ću se zbog toga dok sam život. A je li ona mene voljela i je li me brzo zaboravila?! Ljubav nije bila upitna nikada, a što se tiče zaborava, ne znam. To što ja sada proživljavam, ona je to proživjela barem tri puta dublje i bolnije, psihički i fizički. Tako da nabijanje krivnje ne spada u ovu priču. Možda je ovo sad i dosadno i jadno, ali vjerujem da će se jednog dana "prevagnuti" na bolju i vedriju stranu"
Hvala svima!


e moj đovani, a jesi li razmišljao o ženskom ponosu?

#14:   Autor: francika Post Postano: 15.03.2012. 20:24

Giovanni88, ako ostaneš bez ponosa nagrabusio si. Poslušaj što ti je rekao tamna strana i drž se toga.

Ne slušaj Pegy, ona te nagovara da ti pogaziš svoj ponos. Ne daje ti dobre savjete već te uvlaći u septičku jamu.

#15:   Autor: Giovanni88 Post Postano: 15.03.2012. 20:40

Ljudi moji, ponos je nešto što može jedino naštetiti objema stranama. Nije bitan je li muški ili ženski, ja neću pisati za nju i njen ponos, jer ne znam kako se osjeća i što razmišlja. A što se tiče mog ponosa, bacio bih ga odmah u blatu, jer kao što sam rekao, on u ljubavi ne igra pozitivnu ulogu.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Mojoj ljubavi Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::