Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Saponia glasnija nego ikad?!

#1:  Saponia glasnija nego ikad?! Autor: Mislioc Post Postano: 25.09.2011. 23:41

Evo živim nešto više od 600 m od Saponije već nešto više od 10 godina. Oni obično "rade" noću tj. navečer upale pogone i do sada mi buka nije toliko predstavljala problem iako recimo tamo negdje iza 4 h navečer su počinjali biti glasniji.
Sada odmah počinju biti glasni odmah iza 20.00 sati i to mi se čini glasnije nego ikad. Doslovno kao da par metara iznad kuće imam Jumbo Jet koji stoji u zraku sa upaljenim motorima; i ne samo da se čuje ta grmljavina već i još neko dodatno povremeno pištanje koje se prije nije čulo.
Ja sad već stvarno ozbiljno razmatram da ih tužim jer ovo je nemoguće. Ima li netko sličnih problema?

Uz to sjećam se da sam prije više godina jednom slučajno gledao na vijestima STV-a prilog o ljudima koji žive još bliže Saponiji kako se žale na buku i onda su novinari otišli razgovarati sa vlasnikom Saponije koji je rekao kako su oni već naručili prigušivaće koji samo što nisu instalirani - naravno besramno laže.

BTW u Osijeku je dozvoljena buka danju 65 db a noću 45 db.

#2:   Autor: josephine01 Post Postano: 26.09.2011. 8:38

Saponija je uspavanka u usporedbi s lubeničarima Very Happy

#3:   Autor: Boost Post Postano: 26.09.2011. 20:06

I sa pijanom gamadi koja galami ulicama četvrtkom i subotom navečer....

#4:   Autor: root Post Postano: 26.09.2011. 20:17

Budi uvjeren da će Saponia letit van grada onog trenutka kad dođe do sukoba interesa ,tek tada češ moći na miru spavati ,a do tada šuti i trpi kao i svi jer hoštapleri su to gledaju svoje interese ha da .

#5:   Autor: trauma_os Post Postano: 27.09.2011. 14:11

Lega ostario si pa ti smeta svaki k... Very Happy

#6:  Re: Saponia glasnija nego ikad?! Autor: mdukic Post Postano: 12.10.2011. 13:42

Nije Saponia kriva nego Šećerana.
Stanujem pokraj Saponije i sva buka koju noću čujem dolazi od Šećerane.
Počela je kampanja, ljudi su se već žalili, bilo je po novinama...

#7:   Autor: tomi Post Postano: 01.09.2015. 2:02

Smeta meni. Ne mozes otvoriti po noci je*ene prozore jer se cuju strojevi i cesto zna iz onog fakin dimljaka dolaziti smrad prženog faksa.

#8:   Autor: inflameswetrust Post Postano: 04.09.2015. 14:50

To je sve cijena industrije. Ako je više nema, prokleti oni koji su industriju uništili. Ako je tu, prokleta industrija, neka se seli negdje drugdje!

A svako seljenje jako puno košta Wink
Osijek031.com » Čavrljanje » Saponia glasnija nego ikad?!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::