Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Sitnice koje vas odbijaju i hlade Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Sitnice koje vas odbijaju i hlade Autor: lullaby Post Postano: 20.07.2011. 16:22

Nadam se da tema ne postoji vec.. Wink
Dakle, zanima me koje su vas to sitnice, pa makar se cinile i povrsne i plitke, na prvom ili jednom od sljedecih spojeva, ohladile od potencijalne cure/decka i natjerale da pobjegnete glavom bez obzira ?
Primjer 1: prva cuga, prljava majica i hlace,ajde okej,mozda se negdje zaprljao putem (volim traziti opravdanja Smile , a nakon toga, tipican seljacki nacin ponasanja i razmisljanja, pljuvanje po svemu i svacemu, nacionalizam i slicno..bjezim glavom bez obzira
Primjer 2: veliki "frajer" je prilikom setnje sutnuo psa koji je bezbizno setao okolo Shocked ,instant turn off
Ima toga jos,ali eto,zanimaju me vasa iskustva Wink

#2:   Autor: audiworld Post Postano: 20.07.2011. 16:24

a di nađeš takve.)

#3:   Autor: lullaby Post Postano: 20.07.2011. 16:28

Joj,to se i ja pitam..to je bilo kad sam bila mladja i naivnija,sad ih nanjusim ranije, pa stignem izbjeci Smile

#4:   Autor: water Post Postano: 20.07.2011. 16:31

pokvareni zub

#5:   Autor: Boost Post Postano: 20.07.2011. 18:28

Loši zubi, dlake po rukama, nogama i dalje Very Happy
Smrad cigarete, loš ten, glazbeno opredjeljenje (cajke) i da sad ne nabrajam dalje Very Happy

#6:   Autor: Mladjo Post Postano: 20.07.2011. 19:07

primitivni ispadi, agresivnost, frajerisanje kod muške populacije, a umišljenost, prekvarcanost i bossy ponašanje kod ženske populacije

#7:  Re: Sitnice koje vas odbijaju i hlade Autor: Sleepwalker Post Postano: 21.07.2011. 0:39

lullaby je napisao/la (Pogledaj post): › Primjer 2: veliki "frajer" je prilikom setnje sutnuo psa koji je bezbizno setao okolo Shocked ,instant turn off


Turn off?! Ma, daj, pa tko ne bi htio biti sa zlostavljačem životinja...
Sori, al' to je krupnica, a ne sitnica.

#8:   Autor: lullaby Post Postano: 21.07.2011. 0:46

Imas pravo, mislila sam vise pod tim na neku konkretnu situaciju ili primjer necega sto nas odbija u trenutku..definitivno nije sitnica,nejasno sam se izrazila Wink

#9:   Autor: trauma_os Post Postano: 21.07.2011. 5:45

Nekontrolirano psovanje i nekultura govora, upadanje u riječ i sl...

#10:   Autor: Sleepwalker Post Postano: 21.07.2011. 14:45

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Nekontrolirano psovanje i nekultura govora, upadanje u riječ i sl...


Definitivno to.

+ dugački nokti. Može mi netko biti najzgodniji i najljepši na svijetu, ako vidim da ima dugačke nokte, postaje mi odbojan. Puno ljudi koji sviraju znaju pustiti takve nokte. Confused

#11:   Autor: Frost Post Postano: 21.07.2011. 15:05

Sitnice? Very Happy

Iako sam vrlo tolerantan i fleksibilan, mogao bih ti pisati do sutra osijek031.com smile

#12:   Autor: lullaby Post Postano: 21.07.2011. 15:58

Sleepwalker je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Nekontrolirano psovanje i nekultura govora, upadanje u riječ i sl...


Definitivno to.

+ dugački nokti. Može mi netko biti najzgodniji i najljepši na svijetu, ako vidim da ima dugačke nokte, postaje mi odbojan. Puno ljudi koji sviraju znaju pustiti takve nokte. Confused


Ili samo nokat na malom prstu Smile

#13:   Autor: audiworld Post Postano: 21.07.2011. 17:40

hoćete nas uvjeriti da vi ne volite smrdljive, neodgojene i pijane muškarce??? kakve ste vi to cure??? sramota... pa jel nije gušt kad te dečko ''zagrli'' oko vrata , tj. okeša se o tebe..onako znojan, bio s legama na pljeskavicama... tuš vidio kad je bio mali..?? .D

#14:   Autor: trauma_os Post Postano: 21.07.2011. 17:48

audiworld je napisao/la: ›
hoćete nas uvjeriti da vi ne volite smrdljive, neodgojene i pijane muškarce??? kakve ste vi to cure??? sramota... pa jel nije gušt kad te dečko ''zagrli'' oko vrata , tj. okeša se o tebe..onako znojan, bio s legama na pljeskavicama... tuš vidio kad je bio mali..?? .D


Zar ti voliš takve cure ? Zbunj, zbunj

#15:   Autor: audiworld Post Postano: 21.07.2011. 17:50

sarkazam... .)


ma obožavam... još ako ne obrije noge..pa npr. iz mora izađe van na plažu a ono resice po nogama.D
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Sitnice koje vas odbijaju i hlade Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::