Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Mortal Kombat: Legacy

#1:  Mortal Kombat: Legacy Autor: Frost Post Postano: 26.04.2011. 21:36

Mortal Kombat se VRATIO Shocked Shocked Shocked

Uz reboot/nastavak video igre redatelj Kevin Tancharoen počeo je s emitiranjem kratkih web epizoda nove serije Mortal Kombat: Legacy, nakon fantastičnog uspjeha s kratkim filmićem koji se prošle godine pojavio na YouTubeu i što je zapravo trebao biti prijedlog Warner Brothersu za reboot kompletne MK franšize. Od toga, izgleda, ništa, ali zato imamo mini web epizode Shocked

Zasad postoje tri epizode i sve tri su fenomenalne! Pogotovo koreografija borbi koja je fenomenalno realistična i dinamična, a i novi scenarij i nova priča su totalno zakon. Uostalom, pogledajte sami Smile

Episode 1: Jax, Sonya and Kano (Part 1)



Episode 2: Jax, Sonya and Kano (Part 2)



Episode 3: Johnny Cage





Kao fan MK serijala, prosto sam bez teksta Laughing e i da: sve epizode su dostupne u 1080p i emitiraju se ekskluzivno na YouTube kanalu Machinime, http://www.youtube.com/user/machinima

#2:   Autor: Metalucifer Post Postano: 28.04.2011. 20:40

odlicno,a bogami i (nova) igra razbija dupad!

#3:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 29.04.2011. 0:13

e ja tu novu čekam za pc, pa da lupam...ovaj 5 dio vamo tamo neki emulatori potrebni nikad skonto osposobit...a četvorku sam silovo Smile

#4:   Autor: Metalucifer Post Postano: 29.04.2011. 18:57

ma lega,umrijet ces kad je vidis. ja sam je uzeo za xbox (kollectors edition) i odusevio se totalno...stvarno se isplatila svakog centa.

http://www.gamestop.com/xbox-360/games/mortal-kombat-kollectors-edition/89093#productDetails

#5:   Autor: audiworld Post Postano: 29.04.2011. 19:40

ma jebo ove serijice.. ja mislio sad će doći sub zero... pičke materine... cage je inače veća faca od ovog lika..jax je kakav treba biti...sonya..ae dobro..al sonyja blade je bolja inače...

#6:   Autor: Frost Post Postano: 29.04.2011. 21:02

Strpi se, čovječe, bit će epizoda i o Sub Zerou Wink

#7:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 29.04.2011. 21:11

cage je po meni najjača seljačina, nikad ga nisam volio, ubio bi ga ašovom Smile

#8:   Autor: audiworld Post Postano: 29.04.2011. 21:14

a cage je ono... štp je s tim serijama.jesl to neki pilot ili šta?
Osijek031.com » Film i TV » Mortal Kombat: Legacy


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::