Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Blu-ray film za pogledat' ? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Blu-ray film za pogledat' ? Autor: Monstrum Post Postano: 07.03.2011. 22:32

eto jerbo sam si kuPIJO novi prozor u svijet, lcd, 82, fullhd, sve lepo znaš kako, prikopčo ga na konfjuter uodma i sad kad gledam sve filmove, sve to ok al brate de da ja vidim šta taj blu rej kaže ... pa aj nek mi neko preporuči neki blu rej film di se može vidjet umjetnost velikog fullhd ekrana Smile

nemojte neke drame i komedije i taka sranja ... daj nešt što krvari, leti, skače, svemir, boje, explozije i ta sranja Smile

#2:   Autor: Dylan Post Postano: 07.03.2011. 23:03

Fear and loathing in Las Vegas Very Happy

#3:  Re: blue ray film za pogledat Autor: Kodrann Post Postano: 07.03.2011. 23:08

pukni Transformers 2. epilepsija zajamčena

#4:   Autor: Chule Post Postano: 07.03.2011. 23:54

Bladerunner

#5:   Autor: mali od čače Post Postano: 08.03.2011. 0:01

pogledaj film od kro kapa, alias mirko from d privlaka, mislim da se film zove ultimate seven, rasturačina. tu bi trebao vidjeti sve umjetnosti, najprije onu umjetnost bacanja daljinca u teve Very Happy...i da, mogo si sam napisat " kupio sam novi teve, na vam, patite", a ne tu kao: trebao bi neke filmove jer eto kupio sam tevejić Very Happy hjooooj znam te puško pištolj kad si bila Very Happy

#6:   Autor: exHOP3on Post Postano: 08.03.2011. 1:09

5 element? star trek(2009)? machette? The road?
ugl. svaki film koji ti se ikad svidio ti se isplati opet pogledat u ljepšem pakovanju Smile

#7:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.03.2011. 5:42

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): › pogledaj film od kro kapa, alias mirko from d privlaka, mislim da se film zove ultimate seven, rasturačina. tu bi trebao vidjeti sve umjetnosti, najprije onu umjetnost bacanja daljinca u teve Very Happy...i da, mogo si sam napisat " kupio sam novi teve, na vam, patite", a ne tu kao: trebao bi neke filmove jer eto kupio sam tevejić Very Happy hjooooj znam te puško pištolj kad si bila Very Happy


pičku materinu pročitalo me Smile

gledo sam onaj treš od mirka the rvackog drota ... žali bože ... svega Smile

star trek ? viš viš Smile

the road ? pa reko sam nešt di sve nešt leti i explodira i krv i sve, ne 2 sata sivila, jebga za taj film sam mogo kupit i crno bijeli tv Smile

#8:   Autor: Frost Post Postano: 08.03.2011. 16:40

Star Trek.

Saving Private Ryan (ako imaš dobru ozvuku).

Avatar u 1080p je delikatesa.

Novi Robin Hood je vrlo dobar u HD.

Apocalypto ako te zanima brutala, isto ima u 1080p.

Oba nova Batmana su isto super u visokoj rezi.

Machete je isto prva liga u HD (a i film je pravi trash).

Ako te sci-fi fore pale, prvi Ironman je isto super za bacit oko u HD.



A i novi Jackass ima u HD. Gluparije nikad nisu izgledale toliko dobro Very Happy

#9:   Autor: DonQuijote Post Postano: 08.03.2011. 18:24

Frost je napisao/la: ›
Star Trek.

Saving Private Ryan (ako imaš dobru ozvuku).

Avatar u 1080p je delikatesa.

Novi Robin Hood je vrlo dobar u HD.

Apocalypto ako te zanima brutala, isto ima u 1080p.

Oba nova Batmana su isto super u visokoj rezi.

Machete je isto prva liga u HD (a i film je pravi trash).

Ako te sci-fi fore pale, prvi Ironman je isto super za bacit oko u HD.



A i novi Jackass ima u HD. Gluparije nikad nisu izgledale toliko dobro Very Happy

8 od 10 (otprilike) navedenih filmova ne bih (ponovo) gledao ni da kod kuće imam IMAX 3D na platnu veličine nogometnog igrališta!

#10:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.03.2011. 19:13

ae preporuči nešt što bi (a da nije drametina - volem gledat drame al brate daj da leti i gori i umire i sve)

#11:   Autor: DonQuijote Post Postano: 08.03.2011. 19:55

Monstrum je napisao/la: ›
ae preporuči nešt što bi (a da nije drametina - volem gledat drame al brate daj da leti i gori i umire i sve)

Matrix, bilo šta od Tarantina, Apokalipsa danas...

#12:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.03.2011. 20:01

skidam ryana, district 9, inception

njah ne volem tantarina

apokalipsu sam gledo već brat bratu 10puta ... i ponovo ću Very Happy viš sad sam se sjetio ... platoon Smile

#13:   Autor: Provokator Post Postano: 08.03.2011. 20:21

svakako alien anthology

ako želiš krv, svemir, čuda, ma sve

http://www.youtube.com/watch?v=Wo-K7tQo4lQ

#14:   Autor: la čupakabra Post Postano: 08.03.2011. 20:52

Frost je napisao/la: ›
Avatar u 1080p je delikatesa.


Avatar u bilo kojoj rezoluciji je smeće osijek031.com smile

Glasam za Aliena.

#15:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.03.2011. 21:14

ma sve sam te filmove već gledo i od sile filmova eo ne znam štać gledat ... majke mi ... ne znam štab prvo gledo a da rastura mozak ... čaksam mislio prvo da pogledam ghost in the shell
Osijek031.com » Film i TV » Blu-ray film za pogledat' ? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::