Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Popust u restoranu Lumiere uz kino ulaznicu !?

#1:  Popust u restoranu Lumiere uz kino ulaznicu !? Autor: redcode Post Postano: 11.01.2011. 11:35

vidio sam na internet stranici kinematografa da se nudi popust u lumiere-u ako kupis ulaznicu za kino, pa me zanima koliki je popust i kako to funkcionira, ako netko zna?

unaprijed hvala

#2:  Re: Popust u restoranu Lumiere uz kino ulaznicu !? Autor: kinemat2 Post Postano: 11.01.2011. 12:06

redcode je napisao/la (Pogledaj post): › vidio sam na internet stranici kinematografa da se nudi popust u lumiere-u ako kupis ulaznicu za kino, pa me zanima koliki je popust i kako to funkcionira, ako netko zna?

unaprijed hvala


evo ovako... ulaznicu od filma (bilo kada, ne mora nužno onaj dan kad ste film pogledali) ponesete sa sobom... dođete u Lumiere i date im ulaznicu i odaberete nešto sa Cinema menija (tjestenine, roštilj..) po cijeni od 20 kn... i to je to Smile

Sva jela s tog menija koja odaberete imaju tu istu posebnu cijenu- 20,00 kn

Lijepo se počastite, ne perete suđe, ne sklanjate sa stola i prepustite se hedonizmu Cool

#3:  Re: Popust u restoranu Lumiere uz kino ulaznicu !? Autor: tamna strana Post Postano: 11.01.2011. 16:45

kinemat2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lijepo se počastite, ne perete suđe, ne sklanjate sa stola i prepustite se hedonizmu Cool


...a da li može ovako...
...ja narucim...pojedem...lijepo sklonim sve sa stola...operem suđe.....a vi mene pocastite ruckom....
..ipak...meni nije uopce problem oprati suđe..i skloniti sa stola.....
Osijek031.com » Film i TV » Popust u restoranu Lumiere uz kino ulaznicu !?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::