Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Mobiteli » Vip čekanje mobitela

#1:  Vip čekanje mobitela Autor: audiworld Post Postano: 30.12.2010. 17:13

vrlo jednostavno...prvo sam htio kupit iphone pa ćorak, onda sam htio galaxy s pa ćorak.. Naime nema mobitela, gospoda u Vipu ne znaju ništa..pa ako netko zna, kada bi mogli stići mobiteli

#2:   Autor: MissTake Post Postano: 30.12.2010. 17:17

Pitaj Djeda Mraza da ti donese 1 Wink ili Vidovitog Milana... a mozes i sluzbu za korisnike nazvati,samo cisto sumnjan da oni raspolazu s tim informacijama... mozda predbiljezba u Vipu. ?

#3:   Autor: audiworld Post Postano: 30.12.2010. 17:21

zvao službu ne znaju,ma sad hoću galaxy...a zam one koji bi aj fon nema više online upisa

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 30.12.2010. 17:32

Nemam ideje, ali cisto sumnjam da netko na forumu posjeduje tu informaciju...
Ocito da cekaju slijedecu posiljku :/

#5:   Autor: audiworld Post Postano: 30.12.2010. 17:34

ma znam jebote, al da me gle daju k'o tele...

#6:  Re: Vip čekanje mobitela Autor: simo031 Post Postano: 30.12.2010. 23:07

U Tele 2 ista situacija...

#7:   Autor: audiworld Post Postano: 31.12.2010. 8:30

šta i u tele 2? koji mob ti je zapeo za oko?

#8:   Autor: simo031 Post Postano: 31.12.2010. 9:55

audiworld je napisao/la: ›
šta i u tele 2? koji mob ti je zapeo za oko?

 Nakon duge i teške muke oko izbora u uži krug su ušli HTC Desire, IPhone 4 i Samsung Galaxy S. Kao pobjednik iz tog troboja je izašao Samsung Galaxy S zbog većeg i kvalitetnijeg (amoled s) ekrana, veće interne memorije i bržeg procesora. Mana mu je to što nema bljeskalice za fotić, ali to mogu preboljeti jer ionako vrlo rijetko koristim mob za fotografije. Odluku sam donio na temelju iskustava korisnika po forumima i bezbroj pogledanih filmića na you tubu na kojima se uspoređuju pomenuti modeli mobitela. U svakom slučaju radi se o top 3 modela, tako da ne vjerujem da bih bio nezadovoljan sa bilo kojim od njih, no uvijek pokušam izvući maximum za svoju lovu.

#9:   Autor: audiworld Post Postano: 01.01.2011. 14:27

ma ja sam gledao iphone 4 i galaxy..nekako mi je galaxy iz inata draži..ali gledao sam i na gsmareni komparaciju bla bla, tako da je vjerojatno galaxy s.. iako, iphone je možda lakše prodat jednog dana

#10:   Autor: simo031 Post Postano: 01.01.2011. 23:04

audiworld je napisao/la: ›
ma ja sam gledao iphone 4 i galaxy..nekako mi je galaxy iz inata draži..ali gledao sam i na gsmareni komparaciju bla bla, tako da je vjerojatno galaxy s.. iako, iphone je možda lakše prodat jednog dana

Nemam namjeru prodat Galaxy kad ga kupim. Koristit ću ga dok ima i mrvica života u njemu. Sadašnju motorolu (v3) imam oko 5 godina, i da nemam potrebu i želju za nekim modernijim uređajem vjerojatno bih ju i dalje koristio.
Osijek031.com » Mobiteli » Vip čekanje mobitela


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::